• GoHome Professional
nepremičnine 500 m2 lekarna padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 500 m2 lekarna padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 500 m2 lekarna padla cena

  • Za iskalni niz "nepremičnine 500 m2 lekarna padla cena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 480 m2 (malo manjši)
    • 520 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-6%

Spremembe cen iz 520.000 € na 490.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 490.000 €, 313,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 520.000 €
25.03.2026 - 490.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.kumi.si

Odlična lokacija dvignjena nad Ljubljanskem barjem je na voljo hiša na Rudniki v bližini gozda in odprtim pogledom iz balkona na Krim, Ljubljansko barje, čudovita sončna J lega. Hiša ponuja zelo praktično lokacijo in super prometne povezave. Do LPP je 250m , AC pa je oddaljena minuto....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 455.000 € na 422.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 422.000 €, 89,00 m2 cca 4740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 455.000 €
15.04.2026 - 422.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.kumi.si

Zelo prijetno, svetlo , zračno , prostorno štirisobno stanovanje z J orientacijo, v izmeri 89m² , katero je bilo adaptirano leta 2014 . Objekt zgrajen l. 1976, v letu 2000 je bila zamenjana streha , leta 2023 pa je bila izdelana nova dodatna izolacija na fasadi! Stanovanju pripada....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 19.900 € na 16.000 € z dne 01.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SELNICA OB MURI, 16.000 €, 1254,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.07.2025 - 27.000 €
27.02.2026 - 19.900 €
01.04.2026 - 16.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2025.,

www.indomio.si

1.254 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 16.000,00 EUR GRADBENA PARCELA S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM Zazidljivo zemljišče s plačanim komunalnim prispevkom v mirnem okolju naselja Selnica ob Muri . Za to zemljišče je že bilo izdano gradbeno dovoljenje za gradnjo....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 275.000 € na 259.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, KOPER, Center, 259.000 €, 50,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.10.2025 - 275.000 €
26.03.2026 - 259.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na odlični lokaciji v starem mestnem jedru Kopra se prodaja svetlo in funkcionalno 2-sobno stanovanje , ki se nahaja v drugem nadstropju starejše stavbe. Stanovanje ponuja prijetno bivanje v neposredni bližini vseh mestnih udobij – univerze, lekarne, zdravstvenega doma, trgovin, avtobusne....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 170.000 € na 155.000 € z dne 11.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, PUCONCI, 155.000 €, 43,00 m2 cca 3610 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

23.05.2025 - 170.000 €
11.03.2026 - 155.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2025.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – prostor za storitve, Pomurska – Puconci, zgrajeno l. 2002, 1. nadstropje v poslovni stavbi, skupna površina 43,80 m2. Cena: 155.000 EUR. V eni izmed večjih pomurskih občin, v vasi Puconci, prodamo poslovni prostor za storitve v poslovni stavbi, ki predstavlja center....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 420.000 € na 390.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 390.000 €, 350,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.06.2024 - 795.000 €
22.06.2024 - 700.000 €
10.08.2024 - 590.000 €
11.03.2025 - 545.000 €
26.07.2025 - 490.000 €
24.09.2025 - 420.000 €
22.04.2026 - 390.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

350,6 m2, hiša, zgrajena l. 1955, adaptirana l. 1999, 6.036 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Dolenjske Toplice, Podhosta, stanovanjsko hišo, zgrajeno 1955, obnovljeno 1993 (streha) in 1999 (fasada) s površino dela stavbe 318,1m2, proizvodni prostor, zgrajen 1990,....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 500.000 € na 490.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, IVANČNA GORICA, 490.000 €, 115,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.04.2026 - 500.000 €
11.04.2026 - 490.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

115,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 1.552 m2 zemljišča, K+P, na izjemno mirni in sončni lokaciji, končna v ulici, ob potočku in gozdičku, prodamo kakovostno grajeno samostojno hišo, ki ponuja veliko zasebnosti ter neposreden stik z naravo, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR Dodaten....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 149.000 € na 139.900 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRŽIČ, 139.900 €, 125,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.04.2026 - 149.000 €
14.04.2026 - 139.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, adaptirano l. 1996, 1/1 nad., prodamo. Cena: 139.900,00 EUR Prodamo trisobno stanovanje (stanovanje 63,70 m2, balkon 7,10 m2, shramba 2,30 m2, klet 10,30 m2, pomožni prostori 42,00 m2), ki se nahaja v 1. nadstropju, v tristanovanjski hiši v Tržiču....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 165.000 € na 150.000 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŽALEC, 150.000 €, 136,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.01.2026 - 165.000 €
21.03.2026 - 150.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2026.,

www.indomio.si

136 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, hiša s tremi možnostmi. vi izberete svojo zgodbo, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR 150.000 EUR = Vaš dom v centru Žalca (z bonusom) LOKACIJA: Šlandrov trg, center Žalca - srce mesta, vse storitve pred vrati CENA: 165.000 EUR VELIKOST: 136,4m² neto....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 65.000 € na 59.900 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, PESNICA PRI MARIBORU, 59.900 €, 24,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2026 - 65.000 €
08.05.2026 - 59.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

24,9 m2, prostor za storitve, trgovski center, zgrajen l. 2009, P/3 nad., prodamo. Cena: 59.900,00 EUR Cvetličarna v centru Pesnice Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora - cvetličarne v centru Pesnice. Cvetličarna se nahaja v novejšem trgovsko poslovnem centru, zgrajenem leta....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine lekarna padla cena (25)
  • nepremičnine 500 m2 padla cena (4)
  • nepremičnine 500 m2 lekarna (8)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>