• GoHome Professional
nepremičnine 500 m2 moderno čim večje luksuzno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 500 m2 moderno čim večje luksuzno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 500 m2 moderno čim večje luksuzno

  • Za iskalni niz "nepremičnine 500 m2 moderno čim večje luksuzno" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 480 m2 (malo manjši)
    • 520 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-11%

Spremembe cen iz 450.000 € na 399.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PARECAG, 399.000 €, 786,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 450.000 €
08.05.2026 - 399.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

786 m2, zazidljiva, Na izjemni lokaciji v Parecagu, nad Portorožem, prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 786 m2, z že pridobljenim gradbenim dovoljenjem za izgradnjo prestižne samostojne vile.Projekt predvideva moderno zasnovano luksuzno vilo skupne površine 500 m2, razporejeno....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 1.950.000 €, 444,00 m2 cca 4390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

444 m2, samostojna, adaptirana l. 2024, 1.050 m2 zemljišča, Vrhunska Moderna Vila v Maliji nad PortorožemNeprecenljiva priložnost za nakup luksuzne vile z osupljivim razgledom na Piranski zaliv, prodamo. Cena: 2.300.000,00 EUR Predstavljamo vam čudovito moderno vilo, ki se nahaja....

 
 
 
  Hiša, ŠALOVCI, 850.000 €, 280,00 m2 cca 3040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.indomio.si

280 m2, samostojna, zgrajena l. 2016, 15.107 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 850.000,00 EUR Luksuzna Počitniška Koča z Ogromno Parcelo in Odlična Investicijska Priložnost Cena: 850.000 EUR Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup luksuzne počitniške koče, ki se nahaja v čudovitem....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 690.000 €, 162,00 m2 cca 4260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

162 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2007, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR EKSKLUZIVNO PENTHAUS STANOVANJE V KOPRU – VAŠ SANJSKI DOM S POGLEDOM NA MORJE IN ALPE Predstavljamo vam luksuzno 162 m² veliko penthaus stanovanje na prestižni lokaciji Koper, kjer se združujejo sodobni komfort, naravna....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine moderno čim večje luksuzno (6)
  • nepremičnine 500 m2 čim večje luksuzno (1)
  • nepremičnine 500 m2 moderno čim večje (1)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>