Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremičnine 520 m2 do 117 eur/m2" je bilo najdenih 28 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 79 €/m2
Omeji iskanje
21.12.2024.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281022-208 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo zazidljivo, komunalno opremljeno parcelo v Pobrežu. Parcela leži v naselju, ob lokalni cesti, popolnoma ravna, v velikosti 472 m2. Na parceli je elektrika, elektro omarica, javni vodovod, Telekom kabel ob parceli. Na....
16.04.2026.,
www.indomio.si
471 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR STRAŽA, Resa, prodamo stavbno zemljišče v izmeri 471,00 m2. Po namenski rabi se parcela nahaja v območju stavbnih zemljišč (SSs - stanovanjske površine). Teren je raven in ima dostop do javne poti z obeh stran zemljišča. Po prostorskem....
24.02.2026.,
www.indomio.si
495 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, naprodaj - stavbno zemljišče na artvižah, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR V mirni brkinski vasi Artviže, obdani z naravo in razgledi na Slavnik, Snežnik ter Učko, je naprodaj stavbno zemljišče, ki ga sestavljata dve parceli v skupni velikosti 495m²....
10.01.2025.,
www.indomio.si
554 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, pod Kraškim robom, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR V Bezovici, majhnem naselju pod Kraškim robom, je naprodaj več zazidljivih in kmetijskih parcel. Od Bezovice do odcepa za Črni Kal na primorski avtocesti je samo 8 minut (6 km) vožnje, do plaže....
25.06.2025.,
www.indomio.si
472 m2, zazidljiva, Na Hočkem Pohorju prodamo 7 gradbenih parcel različnih velikosti, prodamo. Cena: 42.480,00 EUR Na obronkih Hočkega Pohorja, približno 13 km iz centra Maribora prodamo gradbena zemljišča različnih velikosti (525 m2 - 804 m2), primerna za stanovanjsko gradnjo. Parcele....
10.09.2025.,
www.indomio.si
535 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče, Filovci Moravske Toplice 2, prodamo. Cena: cca 45.000,00 EUR Na prodaj je zazidljiva parcela v velikosti 535 m² v idilični vasi Filovci pri Moravskih Toplicah. Zemljišče je komunalno opremljeno, ob njem poteka mestna kanalizacija,....
10.09.2025.,
www.indomio.si
548 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče, Filovci Moravske Toplice, prodamo. Cena: cca 45.000,00 EUR Na prodaj je zazidljiva parcela v velikosti 548 m² v idilični vasi Filovci pri Moravskih Toplicah. Zemljišče je komunalno opremljeno, ob njem poteka mestna kanalizacija,....
22.03.2026.,
www.indomio.si
496 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, možnost postavitve gozdarskega objekta, kampiranje, začasnega - premičnega objekta, turistična točka, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Na jasi v zavetju gozda Hočkega Pohorja ob lokalni, trenutno še makadamski cesti (planiran asfalt) prodamo zemljišče....