• GoHome Professional
nepremičnine 520 m2 urejeno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 520 m2 urejeno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 520 m2 urejeno

  • Za iskalni niz "nepremičnine 520 m2 urejeno" je bilo najdenih 27 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 997 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 490 m2 (malo manjši)
    • 550 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 73000 eur
    • do 91000 eur (povprečna cena)
    • do 100000 eur
    • do 914 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Kmetija, ŠMOHOR, 860.000 €, 498,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490301001-371 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo posestvo na Šmohorju, ki omogoča izgradnjo turistično-rekreacijskega kompleksa in postavitve vertrne elektrarne. Posestvo odlikuje izredno razgledna in sončna lega, ki se nahaja v neokrnjeni naravi, na nadmorski višini....

 
 
 
  Poslovni prostor, BUKOVICA, 485.000 €, 523,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Bukovica, poslovni prostor, z zazidalnim zemljiščem, leži na J delu poslovne cone v Bukovici. Dostop je urejen, asfaltiran, vstop na dvorišče je skozi velika drsna vrata. V naravi je to lepo urejeno zemljišče, pozidano z več stavbami, ki služijo kot delavnice, skladišče, odprte hale,....

 
 
 
  Zemljišče, PODMOLNIK, 99.000 €, 524,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

524 m2, zazidljiva, Zazidljiva parcela za investicijo, Odlična priložnost za investitorje, Hiter dostop do Ljubljane, Zeleno in mirno okolje, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR PRODAMO: Parcela s projektom gradnje dvojčka Odlična priložnost za investitorje ali zasebne kupce, ki želijo gradnjo....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine 520 m2 urejeno'
1.199.000 €
68.000 €
1.380.000 €
  Hiša, NOVO MESTO, 1.190.000 €, 524,00 m2 cca 2270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2025.,

www.indomio.si

524 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1994, 593 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 1.190.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Novega mesta je naprodaj poslovno-stanovanjski objekt. Lastnosti nepremičnine: Podkleten del z urejenimi pomožnimi prostori in kurilnico.....

 
 
 
  Hiša, PRADE, 960.000 €, 528,00 m2 cca 1820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

528,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1999, 546 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 960.000,00 EUR Na izjemno sončni in mirni lokaciji v naselju Prade pri Kopru posredujemo pri prodaji prostorne, arhitekturno dovršene hiše s čudovitim odprtim pogledom na Tržaški zaliv. Hiša navdušuje....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 686.029 €, 508,00 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

508,17 m2, pisarna, zgrajena l. 1992, V poslovno-trgovskem centru PTC City, enem najbolj prepoznavnih objektov v središču Maribora, je naprodaj prostoren in sodobno urejen poslovni prostor v skupni izmeri 508,17 m2, prodamo. Cena: 1.350,00 EUR/m2 V poslovno-trgovskem centru PTC City,....

 
 
 
  Hiša, KAMNIK, 758.000 €, 508,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

508,6 m2, vrstna, zgrajena l. 1850, 2/3 nad., Posredujemo pri prodaji večje vrstne stanovanjske hiše v starem mestnem jedru Kamnika. Celotna stavba vsebuje 5 ločenih stanovanjskih enot ter skupni del - hodnik s stopniščem. Stavba ima urejeno etažno lastnino. Prostori oz. stanovanja....

 
 
 
  Zemljišče, RAČE, 25.000 €, 507,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

14.05.2026.,

www.indomio.si

507 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodaja ravnega in sončnega zemljišča v RačahPosredujemo pri prodaji ravnega in sončnega zemljišča v skupni izmeri 507 m2, ki se nahaja na odlični in lahko dostopni lokaciji ob objektu na naslovu Ptujska cesta 42a, 2327 Rače. Parcela obsega 320....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 130.000 €, 505,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

505 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Posredujemo pri ekskluzivni prodaji zazidljive parcele velikosti 505m2 v Vanganelu pri Kopru. Parcela je pravilne oblike, kar omogoča enostavno načrtovanje in gradnjo. Dostop je urejen. Vsi priključki so v neposredni bližini. Parcela....

 
 
 
  Hiša, HUM PRI ORMOŽU, 470.000 €, 504,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.09.2024.,

www.indomio.si

504,1 m2, samostojna, zgrajena l. 2005, 13.836 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 470.000,00 EUR Na enkratni lokaciji, na odprtem in samem na Humu pri Ormožu prodamo sijajno, zares prostorno in udobno hišo etažnosti K+VP+N, skupne površine 504,10 m2, zgrajene leta 2005. Hiša z ohišnico....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 164.900 € na 157.000 € z dne 03.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LESIČNO, 157.000 €, 502,00 m2 cca 310 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.08.2025 - 164.900 €
03.03.2026 - 157.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.08.2025.,

www.indomio.si

502 m2, hiša, zgrajena l. 1994, 2.000 m2 zemljišča, P+1+M, Večji poslovno stanovanjski kompleks, Lesično, prodamo. Cena: cca 157.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji delno dokončanega poslovno-stanovanjskega objekta v Lesičnem, zgrajenega leta 1994. Objekt stoji na zemljišču velikosti....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 1.000.000 €, 501,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

501,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2010, prodamo. Cena: 1.000.000,00 EUR Razmišljate o naložbi? Nekam,kjer bo vaš denar varen? Bi želeli fascinantno stavbo ob Dravskem nabrežju? Za vas imamo odlično priložnost na Taborski ulici v Mariboru, tik ob dreki Dravi in....

 
 
 
  Zemljišče, DESTRNIK, 28.000 €, 501,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

501 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR PRODAMO kmetijsko zemljišče: lokacija Destrnik (k. o. 363) Mikrolokacija: ob objektu na naslovu Destrnik 23a Google Maps: https://maps.app.goo.gl/7QEDfFrhjQx9AHZk8 Namembnost: kmetijsko zemljišče Skupna velikost zemljišča:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKA BISTRICA, 495.000 €, 541,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2025.,

www.indomio.si

541 m2, poslovni prostor, hotel, zgrajen l. 1925, 635 m2 zemljišča, posredujemo pri prodaji stanovanjsko-poslovnega objekta v centru slovenske bistrice. objekt predstavlja izjemno priložnost za investitorje. s kombinacijo poslovnih prostorov v pritličju in stanovanjskih enot v nadstropjih....

 
 
 
  Hiša, GORNJA RADGONA, 850.000 €, 499,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

14.05.2026.,

www.indomio.si

499 m2, hiša, zgrajena l. 1923, adaptirana l. 2023, 1.520 m2 zemljišča, V Črešnjevcih pri Gornji Radgoni se prodaja večja stanovanjska stavba z osmimi stanovanji, ki so trenutno vsa oddana v najem. Nepremičnina predstavlja zanimivo priložnost za investicijo oziroma nadaljnje oddajanje....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 495.000 €, 541,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2025.,

www.indomio.si

541 m2, samostojna, zgrajena l. 1925, 635 m2 zemljišča, P+1+2, posredujemo pri prodaji stanovanjsko-poslovnega objekta v centru slovenske bistrice. objekt predstavlja izjemno priložnost za investitorje. s kombinacijo poslovnih prostorov v pritličju in stanovanjskih enot v nadstropjih....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 400.000 €, 491,00 m2 cca 820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

491,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2017, 1/1 nad., V naselju Brdce (občina Hrastnik) je naprodaj večji stanovanjsko-poslovni objekt, zgrajen leta 1995, ki združuje funkcionalno zasnovan stanovanjski del in urejen poslovni prostor. Objekt se nahaja na mirni lokaciji....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 14.900 €, 486,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2025.,

www.indomio.si

486 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče, Bezina, prodamo. Cena: cca 14.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v skupni velikosti 486 m², ki se nahaja v mirnem naselju Bezina, le nekaj minut vožnje iz središča Slovenskih Konjic. Po opravljenih raziskavah zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, SLAVČE, 120.000 €, 480,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

480 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišče v izmeri 480m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt lepo zasnovane hiše med naravnimi lepotami, vinogradi in v prijetnem podeželskem vzdušju.Projekt ima že izdelan....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 870.000 €, 564,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.07.2025.,

www.indomio.si

Dvostanovanjska hiša, Komenda – Moste, zgrajeno l. 1997, PK + VP + M, skupna površina 564,60 m2, bivalna površina 260,40 m2, površina parcele 810,00 m2, garaža 44,40 m2, shramba 35,60 m2, hodnik 30,9 m2, klet 136,70 m2, balkon 9,80 m2, terasa 77,70 m2. Cena: 870.000 EUR. OGLASU JE....

 
 
 
  Hiša, KAMNICA, 360.000 €, 475,00 m2 cca 760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-273 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Kamnica v bližini mesta Maribor je naprodaj večstanovanjska hiša na parceli velikosti 1.657 m2. Etažnost hiše predstavlja mansarda kjer so 3 stanovanja, pritličje kjer so 4 stanovanja, v kletnem delu pa je 1 stanovanje,....

 
 
 
  Hiša, ORMOŽ, 215.000 €, 473,00 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.10.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-383 Ogled oglasa na strani ponudnika Po manjših gričih in ravnicah razpršenem naselju Sodinci (Velika Nedelja, občina Ormož), od lokalne ceste pomaknjeno v notranjost, na samem, prodamo večjo, lepo vzdrževano hišo, skupne površine 473 m2, sestavljeno iz pritličja,....

 
 
 
  Hiša, GORIŠNICA, 800.000 €, 568,00 m2 cca 1410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2025.,

www.indomio.si

568 m2, samostojna, zgrajena l. 1989, 4.054 m2 zemljišča, Na mirni in prijetni lokaciji v Gorišnici je na prodaj prostorna, lepo vzdrževana samostojna hiša z registrirano dejavnostjo namestitve v tuji družini. Objekt je trenutno v obratovanju in nudi toplo domovanje ter celostno oskrbo....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 420.000 €, 470,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2024.,

www.indomio.si

470 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, adaptirana l. 1996, 2.279 m2 zemljišča, stanovanjska stavba preurejena v 4 samostojna stanovanja ( 2-sobna in 3-sobna) ogrevanje na plin, vsi priključki, okna menjana 2017, hiša priključena na javno kanalizacijo, poleg poslovni prostor garaža....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 390.000 €, 470,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.indomio.si

470 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, adaptirana l. 1996, 2.279 m2 zemljišča, V neposredni bližini centra Rogaške Slatine, je na prodaj prostorna in redno vzdrževana stanovanjska hiša, prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Hiša je preurejena v 4 opremljene stanovanjske enote - dve dvosobni....

 
 
 
  Zemljišče, VIPAVA, 45.680 €, 571,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2025.,

www.indomio.si

571 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 60,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, velikosti 571 m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa. Podrobnejša namenska raba zemljišča so stanovanjske površine, v katere spadajo enostanovanjske, dvostanovanjske stavbe in stavbe z oskrbovanimi....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-26 (od skupaj 25)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.