• GoHome Professional
nepremičnine 550 m2 najdražje balkon terasa - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 550 m2 najdražje balkon terasa - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 550 m2 najdražje balkon terasa

  • Za iskalni niz "nepremičnine 550 m2 najdražje balkon terasa" je bilo najdenih 9 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.430 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 520 m2 (malo manjši)
    • 580 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 96000 eur
    • do 120000 eur (povprečna cena)
    • do 140000 eur
    • do 1200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, SEVNICA, 1.567.000 €, 514,00 m2 cca 3050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-45 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji ekskluzivne vile, ki je bila zgrajena leta 2003, ter stoji na 6.278 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 513,9 m2 skupne površine in predstavlja višji nivo bivanja za novega lastnika. Objekt je zagrajen z....

 
 
 
  Hiša, MENGEŠ, 890.000 €, 535,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

535,4 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1999, 837 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 890.000,00 EUR V času, ko nove hiše tekmujejo v modernosti in minimalizmu, ta izjemna dvostanovanjska hiša ponosno ohranja duh tradicionalne slovenske arhitekture. Hiša ne skriva svoje bogate zgodovine....

 
 
 
  Hiša, MENGEŠ, 890.000 €, 535,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.12.2025.,

www.indomio.si

535,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1999, 837 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 890.000,00 EUR V času, ko nove hiše tekmujejo v modernosti in minimalizmu, ta izjemna samostojna hiša ponosno ohranja duh tradicionalne slovenske arhitekture. Hiša ne skriva svoje bogate zgodovine in prepoznavnosti....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine 550 m2 najdražje balkon terasa'
990.000 €
640.000 €
640.000 €
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 870.000 €, 564,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.07.2025.,

www.indomio.si

Dvostanovanjska hiša, Komenda – Moste, zgrajeno l. 1997, PK + VP + M, skupna površina 564,60 m2, bivalna površina 260,40 m2, površina parcele 810,00 m2, garaža 44,40 m2, shramba 35,60 m2, hodnik 30,9 m2, klet 136,70 m2, balkon 9,80 m2, terasa 77,70 m2. Cena: 870.000 EUR. OGLASU JE....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVO MESTO, 720.000 €, 587,00 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2025.,

www.indomio.si

587,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1962, adaptiran l. 2018, 2.081 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 720.000,00 EUR NOVO MESTO, Ljubljanska cesta, prodamo poslovno stavbo - gostinski lokal v obratovanju, velikost objekta 587,50 m2, zgrajen l. 1962 ter obnovljen med letoma 2017 in 2018,....

 
 
 
  Hiša, GORIŠNICA, 555.000 €, 500,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.05.2018.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-288 Ogled oglasa na strani ponudnika V Tibolcih, razvejanem naselju v občini Gorišnica, na eni najlepših točk s panoramskim razgledom, kjer oko zaobjame ravnino med Ptujem in Ormožem, je na prodaj čudovita hiša, nadstandardne velikosti cca 500 m2, kvalitetne opreme....

 
 
 
  Poslovni prostor, SELNICA OB DRAVI, 529.000 €, 575,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

575 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1949, adaptiran l. 2024, 1.182 m2 zemljišča, P/1 nad., DRAFT - gostinsko-športni objekt s kavarno, kegljiščem, zunanjim športnim parkom (igrala za otroke, fitnes na prostem, prostor za prireditve), 18 parkirnih mest in arhitekturno zanimiv apartma....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, SELNICA OB DRAVI, 529.000 €, 575,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

575 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1949, adaptiran l. 2024, 1.182 m2 zemljišča, P/1 nad., DRAFT - uveljavljena blagovna znamka - športno gostinski objekt, popolnoma prenovljen l. 2024, moderniziran, večfunkcijski - kavarna, kegljišče, zunanji športni park + arhitekturno zanimivo....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-8 (od skupaj 7)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!