• GoHome Professional
nepremičnine 550 m2 padla cena najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 550 m2 padla cena najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 550 m2 padla cena najdražje

  • Za iskalni niz "nepremičnine 550 m2 padla cena najdražje" je bilo najdenih 4 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 575 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 520 m2 (malo manjši)
    • 580 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 39000 eur
    • do 49000 eur (povprečna cena)
    • do 59000 eur
    • do 498 eur/m2 (povprečna cena)
  •  Po lastnostih
    • ekskluzivno
    • pritličje
    • bazen
    • parkirno mesto
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-18%

Spremembe cen iz 790.000 € na 650.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBLJANA, Golovec, 650.000 €, 529,00 m2 cca 1230 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.04.2026 - 790.000 €
07.05.2026 - 650.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

529 m2, samostojna, zgrajena l. 2005, 7.531 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Samostojna hiša (529 m2) z velikim zemljiščem Parcela v izmeri 7.531 m2 (od tega 1.200 m2 stavbenih) ima naslednje priključke: elektriko in vodo iz lastne vrtine. Hiša ni priključena na kanalizacijo....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 540.000 € na 480.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ČRNOMELJ, 480.000 €, 564,00 m2 cca 850 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.02.2025 - 540.000 €
16.04.2026 - 480.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2025.,

www.indomio.si

564 m2, samostojna, zgrajena l. 1698, adaptirana l. 2014, 1.717 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 480.000,00 EUR Črnomelj, posredujemo pri prodaji nastanitveno gostinskega kompleksa ( butični hotel) s pripadajočimi objekti in zemljiščem v Črnomlju, prodamo.Nastanitveno gostinski....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 440.000 € na 410.000 € z dne 12.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŠENTJUR, 410.000 €, 600,00 m2 cca 680 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.07.2025 - 440.000 €
12.02.2026 - 410.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2025.,

www.indomio.si

600 m2, kmetija, 39.297 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 410.000,00 EUR Ekskluzivno zemljišče za zasebno domačijo v zgodovinskem naravnem okolju – Rifnik pri Šentjurju. Redka priložnost za posameznike s čutom za naravo, prostor in eleganco. Na slikovitem hribu Rifnik nad Šentjurjem, v....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine 550 m2 padla cena najdražje'
157.000 €
38.000 €
 
-14%

Spremembe cen iz 208.950 € na 179.100 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NOVO MESTO, 179.100 €, 597,00 m2 cca 300 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.10.2025 - 298.500 €
27.11.2025 - 208.950 €
26.03.2026 - 179.100 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

597 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 179.100,00 EUR NOVO MESTO, Brod, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 597,00 m2. Po namenski rabi se parcela v celoti nahaja v območju stavbnih zemljišč (stanovanjske površine). Parcela je v rahlem naklonu, sončne, vzhodne lege in je komunalno urejena.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-4 (od skupaj 4)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!