• GoHome Professional
nepremičnine 578 m2 padla cena Najnovejše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 578 m2 padla cena Najnovejše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 578 m2 padla cena Najnovejše

  • Za iskalni niz "nepremičnine 578 m2 padla cena najnovejše" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 550 m2 (malo manjši)
    • 610 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-11%

Spremembe cen iz 47.000 € na 42.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, VANEČA, 42.000 €, 1881,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.01.2026 - 47.000 €
14.05.2026 - 42.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.halodom.com

Na sončni in razgledni legi v naselju Vaneča prodamo v celoti gradbeno parcelo v izmeri 1.881 m², ki zaradi južne orientacije nudi obilico naravne svetlobe skozi ves dan, na višjem delu zemljišča pa se odpira čudovit razgled na okoliško pokrajino. .

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 189.000 € na 185.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, PIRAN, 185.000 €, 38,10 m2 cca 4860 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.03.2026 - 189.000 €
13.05.2026 - 185.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.obala-realestate.com

Svetlo in funkcionalno zasnovano dvosobno stanovanje na odlični lokaciji, zgolj 100 m od morja in sprehajališča, v 2.ND. poslovno stanovanjske hiše, ki je potrebno temeljite prenove. .

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 189.900 € na 177.777 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Center, 177.777 €, 49,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 189.900 €
13.05.2026 - 177.777 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

49,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2024, 1/3 nad., prodamo. Cena: 177.777,00 EUR Maribor, Smetanova: prodamo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v centru mesta Maribor. V samem centru mesta Maribor, le malenkost stran od srednjih šol in fakultet, se nahaja povsem prenovljeno....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 79.900 € na 69.900 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, REČICA OB SAVINJI, 69.900 €, 51,00 m2 cca 1370 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.02.2026 - 79.900 €
14.05.2026 - 69.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2026.,

www.indomio.si

51 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1925, P/2 nad., 1 sobno / rečica, prodamo. Cena: 69.900,00 EUR PRODAJA / 1-sobno stanovanje / 51 m² / Rečica ob Savinji Na mirni in prijetni lokaciji v Rečici ob Savinji posredujemo pri prodaji 1-sobnega stanovanja v skupni izmeri 51 m², ki se nahaja v....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 305.000 € na 295.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 295.000 €, 71,00 m2 cca 4160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.05.2026 - 305.000 €
14.05.2026 - 295.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

71,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2006, P/2 nad., Prodamo funkcionalno trisobno stanovanje v pritličju stanovanjske hiše na Viču (Dolgi most), prodamo. Cena: 295.000,00 EUR Na odlični strateški lokaciji na Viču (Dolgi most), ki povezuje Ljubljano z obrobjem, prodamo....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 37.000 € na 35.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠALOVCI, 35.000 €, 140,00 m2 cca 250 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.12.2025 - 42.000 €
07.03.2026 - 37.000 €
13.05.2026 - 35.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

140 m2, samostojna, zgrajena l. 1958, 42.930 m2 zemljišča, GORIČKO - prodamo starejšo hišo s kmetijskimi in gozdnimi zemljišči, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR GORIČKO - V Čepincih prodamo starejšo stanovajsko hišo, grajeno leta 1958, neto tlorisne površine 140,00 m2 - od tega bivalni....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 170.000 € na 160.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, ŠENTILJ, 160.000 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 180.000 €
24.04.2026 - 170.000 €
13.05.2026 - 160.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

72,1 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2002, P/2 nad., prodamo. Cena: 160.000,00 EUR GOSTINSKI LOKAL NA ODLIČNI LOKACIJI V centru Šentilja prodamo v celoti opremljen gostinski lokal - bar velikosti 71,2 m2. Lokal se nahaja v pritličju novejšega objekta, zgrajenega leta 2002 in ga sestavljata....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 309.000 € na 298.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, IZOLA, 298.000 €, 78,00 m2 cca 3820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.02.2026 - 309.000 €
14.05.2026 - 298.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

78,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2018, 2/2 nad., Na odlični, mirni lokaciji v Izoli, le 300metrov od morja, prodamo lepo razporejeno štirisobno stanovanje bruto tlorisne površine 78 m2, v drugem nadstropju stavbe, prodamo. Cena: 298.000,00 EUR Iščete svoj novi dom....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 85.000 € na 83.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 83.000 €, 29,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 85.000 €
14.05.2026 - 83.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

29 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1994, pritličje, Opremljen gostinski prostor skupaj s teraso, takoj na razpolago za delovanje. Primeren za vse letne čase zaradi notranjega odprtega prostora in zunanje terase, prodamo. Cena: 83.000,00 EUR Poslovni prostor – Opremljen gostinski lokal....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 268.000 € na 258.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 258.000 €, 42,00 m2 cca 6140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.05.2026 - 268.000 €
14.05.2026 - 258.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

42 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1958, 1. nad., prodamo. Cena: 258.000,00 EUR ODLICNA LOKACIJA – VAŠE ZAVETJE V SREDISCU MESTA Redka priložnost za tiste, ki jim lokacija pomeni vse! Predstavljamo vam dvosobno stanovanje (42 m²) na Taboru – kosu mesta, kjer utrip prestolnice diha skupaj....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine padla cena najnovejše (22)
  • nepremičnine 578 m2 najnovejše (3)
  • nepremičnine 578 m2 padla cena (6)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>