• GoHome Professional
nepremičnine 600 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • nepremičnine 600 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 600 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine 600 m2" je bilo najdenih 153 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 520 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 570 m2 (malo manjši)
    • 630 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 22000 eur
    • do 28000 eur (povprečna cena)
    • do 33000 eur
    • do 280 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, IVANJKOVCI, 130.000 €, 550,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-372 Ogled oglasa na strani ponudnika Na enem od gričev močno razpršenega manjšega naselja Žvab v občini Ormož prodamo večjo stanovanjsko hišo z veliko vinsko kletjo in ogromno teraso, v osnovi spodnji del grajen 1747 in nadgrajeno 1990, nazadnje obnovljeno 2005.....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 980.000 €, 550,00 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.09.2025.,

www.indomio.si

550 m2, kombiniran prostor, s prehrano, zgrajen l. 1982, 3.800 m2 zemljišča, pritličje, Na odlični lokaciji blizu centra mesta in blizu AC priključka se prodaja večjie zemljišče z več poslovnimim stavbami, ki predstavljajo delavnico, skladišča in pisarne.Pred stavbami je dovolj prostora....

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 990.000 €, 550,00 m2 cca 1800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

550 m2, samostojna, zgrajena l. 1868, adaptirana l. 2006, 6.850 m2 zemljišča, P/1 nad., prodamo. Cena: 990.000,00 EUR Prodamo očarljivo tradicionalno hišo s prostornim zemljiščem na Krasu Prilagojena je gostinsko nastanitveni dejavnosti z veliko zunanjo zelenico in vrtom ter prostornim....

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIRSKA BISTRICA, 350.000 €, 550,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2025.,

www.indomio.si

550 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1994, 2.330 m2 zemljišča, P/P, Ekskluzivna podaja..V nakup vam nudino večjo poslovno halo v izmeri cca 550 m2, katera stoji na parceli v skupni izmeri 2330 m2. Poslovna hala ima uporabno dovoljenje ter izdelano energetsko izkaznico. Lokacija....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 12.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, SPODNJE DUPLJE, 80.000 €, 549,00 m2 cca 150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.11.2021 - 65.880 €
15.09.2024 - 69.990 €
23.10.2024 - 75.000 €
12.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2021.,

www.inf-ing.si

Prodaja se zazidljivo zemljišče v velikem naklonu, velikosti 549 m². Zemljišče se nahaja v Sp. Dupljah - občina Naklo pri Kranju. Lega je sončna z lepim razgledom v kotlino. Ob parceli so že priključki za elektriko, vodo, telefon in kanalizacijo. Od avtocestnega priključka je oddaljeno....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, SPODNJE DUPLJE, 80.000 €, 549,00 m2 cca 150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.06.2024 - 65.880 €
15.09.2024 - 69.990 €
22.10.2024 - 75.000 €
11.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2024.,

www.indomio.si

549 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Prodaja se zazidljivo zemljišče v velikem naklonu, velikosti 549 m2. Zemljišče se nahaja v Sp. Dupljah - občina Naklo pri Kranju. Lega je sončna z lepim razgledom v kotlino. Ob parceli so že priključki za elektriko,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Jarše, 800.000 €, 651,00 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

651 m2, skladišče, zgrajeno l. 1921, 816 m2 zemljišča, skladišče s trgovino in parkirnimi mesti na območju bivše tovarne Saturnus, prodamo. Cena: 800.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 651 m2 velikega poslovnega prostora in parkirnih mest na 150 m2 zemljišča na območju bivše tovarne....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 94.900 €, 549,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

549 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 94.900,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRANJ, 490.000 €, 548,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Starejša hala 548m2, zemljišče 1.200 m2, bližina avtoceste, več parkirišč, vsi priključki, zemljiška knjiga. .

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 45.000 €, 548,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.indomio.si

548 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče, Filovci Moravske Toplice, prodamo. Cena: cca 45.000,00 EUR Na prodaj je zazidljiva parcela v velikosti 548 m² v idilični vasi Filovci pri Moravskih Toplicah. Zemljišče je komunalno opremljeno, ob njem poteka mestna kanalizacija,....

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 40.000 €, 547,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.03.2022.,

www.indomio.si

547 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, voda in elektrika na parceli, asfaltni dostop, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 77.000 €, 650,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Urejeno v zemljiški knjigi. .

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 45.195 €, 655,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v sončni vasi DOVJE v izmeri Zemljišče A – 655 m2 na izredno lepi in sončni lokaciji s čudovitim pogledom na Triglav, Julijske Alpe in Mojstrano – PRODAMO. Zemljišče je v neposredni bližini novo asfaltirane občinske ceste in....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA, 28.820 €, 655,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-40 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo edinstveno priložnost za nakup treh zazidljivih parcel na vrhu hriba v Gradiški, ki se ponašajo z izjemnim razgledom med vinogradi. Ta priljubljena lokacija je idealna za gradnjo sanjskega doma ali pa za investicijo....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 650.000 €, 655,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2025.,

www.indomio.si

655 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1975, Gostinski lokal v centru Nove Gorice. V nadstropju picerija s teraso, jedilnico in kuhinjo. V pritličju restavracija, kuhinja in skladišče. V kletni etaži skladišče in dve garaži. Brez provizije in dodatnih stroškov nakupa, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA PRI MARIBORU, 28.820 €, 655,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

655 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 3 zazidljive parcele z razgledi na vinograde, prodamo. Cena: 28.820,00 EUR Ponujamo edinstveno priložnost za nakup treh zazidljivih parcel na vrhu hriba v Gradiški, ki se ponašajo z izjemnim razgledom med vinogradi. Ta priljubljena lokacija je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 620.000 €, 656,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Dodaten opis nepremičnine PRODAMO POSLOVNI PROSTOR V NAJEM Poslovni prostor, primeren za skladišče ali storitveno dejavnost. Prostor je svetel, dostopen in funkcionalen, z možnostjo prilagoditve Lokacija:Kromberk Površina: 656m² hala +130m² dvorisce Dostop: za vsa vozila, Opremljenost:....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAJŠPERK, 449.000 €, 656,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

656,1 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2001, 68.779 m2 zemljišča, Na prodaj je uspešno, dobičkonosno in v celoti opremljeno Gostišče Zelena dolina v Stopercah. Ta utečen posel z dogovorjenimi rezervacijami in izkušeno ekipo vključuje restavracijo, stanovanje, 68.779m2 zemljišča z gradbeno....

 
 
 
  Zemljišče, STUDENEC PRI KRTINI, 139.000 €, 544,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

544 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji komunalno opremljenega zemljišča za gradnjo stanovanjske hiše, prodamo. Cena: 139.000,00 EUR Izvedena komunalna oprema se všteva v končni obračun komunalnega prispevka. Izdelana je idejna zasnova za gradnjo stanovanjske hiše. Pogoj prodajalca....

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 449.000 €, 656,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

656,1 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 68.779 m2 zemljišča, Stanovanjska hiša s poslovnimi prostori v skupni izmeri 656,1 m2, prodamo. Cena: 449.000,00 EUR Stanovanjska hiša s poslovnimi prostori - izjemna investicijska priložnost! Predstavljamo vam edinstveno priložnost za nakup....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAJŠPERK, 360.000 €, 656,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

656,1 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2001, 9.099 m2 zemljišča, Dobra poslovna priložnost, prodamo. Cena: 360.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji uveljavljenega obratujočega gostišča na mirni lokaciji v okolici Ptuja, ki se ponaša z dolgoletno tradicijo. Objekt vključuje stanovanjski....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRANJ, Po dogovoru, 548,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

starejša hala 548 m2, zemljišče 4.391 m2 .

 
 
 
  Hiša, MALEČNIK, 1.199.000 €, 542,00 m2 cca 2210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2020.,

www.salomon.si

Naselje: malečnik ID oglasa: 490321056-54 Ogled oglasa na strani ponudnika STANOVANJSKO POSLOVNI KOMPLEKS na parceli velikosti 64.500 m2 Prodamo stanovanjsko poslovni kompleks, ki obsega: 1.Centralna stavba - hiša - velikosti 542 m2 2.Dodatna stavba - hiša - velikosti 145 m2 3.Poslovna....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 72.000 €, 658,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2024.,

www.indomio.si

500 m2, zazidljiva, v urejenem naselju s hišami, v bližini centra mesta, parcela je v nagibu proti jugu, prodamo. Cena: 72.000,00 EUR Lokacija: v urejenem naselju z dobro prometno dostopnostjo do centra mesta in avtoceste. V bližini so trgovine, center mesta, tovarna Krka. Možna je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKA BISTRICA, 495.000 €, 541,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2025.,

www.indomio.si

541 m2, poslovni prostor, hotel, zgrajen l. 1925, 635 m2 zemljišča, posredujemo pri prodaji stanovanjsko-poslovnega objekta v centru slovenske bistrice. objekt predstavlja izjemno priložnost za investitorje. s kombinacijo poslovnih prostorov v pritličju in stanovanjskih enot v nadstropjih....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 495.000 €, 541,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2025.,

www.indomio.si

541 m2, samostojna, zgrajena l. 1925, 635 m2 zemljišča, P+1+2, posredujemo pri prodaji stanovanjsko-poslovnega objekta v centru slovenske bistrice. objekt predstavlja izjemno priložnost za investitorje. s kombinacijo poslovnih prostorov v pritličju in stanovanjskih enot v nadstropjih....

 
 
 
  Poslovni prostor, CERKNICA, 257.321 €, 659,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

659,8 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1965, adaptiran l. 2005, prodamo. Cena: 390,00 EUR/m2 Prodaja se pritlična etaža v poslovno-stanovanjskem objektu na železniški postaji Rakek. Poslovni prostor je bivša trgovina Tuš in je odprt, kar daje novemu investitorju možnost prilagoditve/pregraditve....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 127-153 (od skupaj 153)

<< <1 2 3 4> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

• stanovanja Ljubljana
  • stanovanje kranj