• GoHome Professional
nepremičnine 600 m2 čim večje terasa - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 600 m2 čim večje terasa - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 600 m2 čim večje terasa

  • Za iskalni niz "nepremičnine 600 m2 čim večje terasa" je bilo najdenih 13 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 943 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 570 m2 (malo manjši)
    • 630 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 73000 eur
    • do 92000 eur (povprečna cena)
    • do 110000 eur
    • do 920 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ŠOŠTANJ, 480.000 €, 629,00 m2 cca 760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-14 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji poslovno - stanovanjske hiše v naselju Ravne v občini Šoštanj. Objekt je bil zgrajen leta 1982, obnovljen pa leta 2014. Stoji na 1.567 m2 v celoti zazidljivem zemljišču, na lepi sončni lokaciji ob gozdu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, GORNJA RADGONA, 790.000 €, 646,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.07.2025.,

www.indomio.si

646 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1980, adaptiran l. 2010, 1.005 m2 zemljišča, Izjemna investicijska priložnost za nakup poslovno stanovanjskega objekta velikosti 646 m2. Objekt je v celoti opremljen in v aktivnem delovanju, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR Prodamo poslovno stanovanjski....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 477.000 € na 445.000 € z dne 10.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 445.000 €, 635,00 m2 cca 700 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 477.000 €
10.05.2026 - 445.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2026.,

www.indomio.si

635 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR IZOLA - EKSKLUZIVNA PONUDBA STAVBNO ZEMLJIŠČE Z GRADBENIM DOVOLJENJEM! za izgradnjo enostanovanjske hiše, na eni izmed zadnjih razpoložljivih zemljišč v bližini mestnega jedra. Predmet prodaje: stavbno zemljišče....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine 600 m2 čim večje terasa'
678.000 €
960.000 €
720.000 €
  Poslovni prostor, LAZE V TUHINJU, 350.000 €, 633,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

633 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1960, adaptiran l. 1990, 870 m2 zemljišča, 633 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1990,870 m2 zemljišča, K+P+1+M, Investicijska priložnost z neomejenimi možnostmiV Lazah v Tuhinju prodamo gostinsko-stanovanjski objekt, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Hiša, LAZE V TUHINJU, 350.000 €, 633,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

633 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1990, 870 m2 zemljišča, K+P+1+M, 633 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1990,870 m2 zemljišča, K+P+1+M, Investicijska priložnost z neomejenimi možnostmiV Lazah v Tuhinju prodamo gostinsko-stanovanjski objekt, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, LAŠKA VAS, 299.990 €, 575,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-146 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji večje družinske hiše (po namenski rabi dvostanovanjski objekt) z možnostjo razvijanja predvsem obrtno storitvenih dejavnosti v naselju Laška vas pri Štorah v neposredni bližini Štor ( cca.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SELNICA OB DRAVI, 529.000 €, 575,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

575 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1949, adaptiran l. 2024, 1.182 m2 zemljišča, P/1 nad., DRAFT - gostinsko-športni objekt s kavarno, kegljiščem, zunanjim športnim parkom (igrala za otroke, fitnes na prostem, prostor za prireditve), 18 parkirnih mest in arhitekturno zanimiv apartma....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, SELNICA OB DRAVI, 529.000 €, 575,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

575 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1949, adaptiran l. 2024, 1.182 m2 zemljišča, P/1 nad., DRAFT - uveljavljena blagovna znamka - športno gostinski objekt, popolnoma prenovljen l. 2024, moderniziran, večfunkcijski - kavarna, kegljišče, zunanji športni park + arhitekturno zanimivo....

 
 
 
  Hiša, PREBOLD, 280.000 €, 567,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

567,6 m2, dvojček, zgrajen l. 1966, 701 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Novemu kupcu sta na voljo 2 objekta z ločenima vhodoma, tudi 2 hišni številki. V račun je možno vzeti stanovanje v Žalcu z okolico garsonjera ali enosobno. Prva hiša na levi- vzhodni strani je letnik....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 870.000 €, 564,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.07.2025.,

www.indomio.si

Dvostanovanjska hiša, Komenda – Moste, zgrajeno l. 1997, PK + VP + M, skupna površina 564,60 m2, bivalna površina 260,40 m2, površina parcele 810,00 m2, garaža 44,40 m2, shramba 35,60 m2, hodnik 30,9 m2, klet 136,70 m2, balkon 9,80 m2, terasa 77,70 m2. Cena: 870.000 EUR. OGLASU JE....

 
 
 
  Hiša, ZAGORJE OB SAVI, 990.000 €, 560,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-275 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prečudoviti lokaciji v naselju Sopota v občini Zagorje ob Savi posredujemo pri prodaji uveljavljene gostilne Knez, z vsemi pripadajočimi zemljišči in objekti. Če iščete nepremičnino za investicijo, gostinsko dejavnost, kmečki....

 
 
 
  Hiša, IVANJKOVCI, 130.000 €, 550,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-372 Ogled oglasa na strani ponudnika Na enem od gričev močno razpršenega manjšega naselja Žvab v občini Ormož prodamo večjo stanovanjsko hišo z veliko vinsko kletjo in ogromno teraso, v osnovi spodnji del grajen 1747 in nadgrajeno 1990, nazadnje obnovljeno 2005.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-12 (od skupaj 11)

<< <1> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni

www.finance.si

Rubrika nepremičnine na Finance.si