• GoHome Professional
nepremičnine 600 m2 do 110000 eur - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine 600 m2 do 110000 eur - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 600 m2 do 110000 eur

  • Za iskalni niz "nepremičnine 600 m2 do 110000 eur" je bilo najdenih 67 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 105 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 570 m2 (malo manjši)
    • 630 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 100000 eur (malo cenejši)
    • 110000 eur (malo dražje)
    • do 95 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, OŠEVLJEK, 47.400 €, 632,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

632 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Več parcel za individualno gradnjo eno ali dvostanovanjskih hiš, prodamo. Cena: cca 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene....

 
 
 
  Zemljišče, PREVALJE, 47.000 €, 607,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.indomio.si

607 m2, zazidljiva, Gradbena parcela na razgledni lokaciji, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR Ponujamo na prodaj parcelo za zazidavo, velikosti 607 m2, ki se nahaja v Prevaljah, v mestu Prevalje. Ta nepremičnina je prava priložnost za tiste, ki si želijo zgraditi svoj dom na območju, ki....

 
 
 
  Zemljišče, VIPAVA, 45.680 €, 571,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2025.,

www.indomio.si

571 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 60,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, velikosti 571 m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa. Podrobnejša namenska raba zemljišča so stanovanjske površine, v katere spadajo enostanovanjske, dvostanovanjske stavbe in stavbe z oskrbovanimi....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 45.195 €, 655,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v sončni vasi DOVJE v izmeri Zemljišče A – 655 m2 na izredno lepi in sončni lokaciji s čudovitim pogledom na Triglav, Julijske Alpe in Mojstrano – PRODAMO. Zemljišče je v neposredni bližini novo asfaltirane občinske ceste in....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 45.000 €, 548,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.indomio.si

548 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče, Filovci Moravske Toplice, prodamo. Cena: cca 45.000,00 EUR Na prodaj je zazidljiva parcela v velikosti 548 m² v idilični vasi Filovci pri Moravskih Toplicah. Zemljišče je komunalno opremljeno, ob njem poteka mestna kanalizacija,....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 44.325 €, 591,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

591 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče za gradnjo stanovanjske hiše, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine novonastalih parcel so razvidne....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 42.000 €, 588,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam zazidljivo parcelo v Čagoščah. Parcela je vpisana v zemljiško knjigo. Na parceli voda, elektrika ob parceli. Na parceli že stoji lesen pomožni objekt. .

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Center, 41.072 €, 604,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

604 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 41.072,00 EUR PRILOŽNOST ZA INVESTICIJO – ZAZIDLJIVE PARCELE V NEBOVI, LE KORAK OD MARIBORA Skupna površina gradbenih parcel: 2.516 m² (4 parcele) – Parcela 1: 640 m² – Parcela 2: 604 m² – Parcela 3: 628 m² (PRODANO!) – Parcela 4: 644 m² + dodatna....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 40.000 €, 629,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

629,66 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče Vešenik Slovenske Konjice, prodamo. Cena: cca 40.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega delno komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti cca. 626,66 m2. Priključki se nahajajo na parceli (voda in mestna kanalizacija).....

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 40.000 €, 547,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.03.2022.,

www.indomio.si

547 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, voda in elektrika na parceli, asfaltni dostop, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, TRNOVSKA VAS, 39.990 €, 610,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

610 m2, zazidljiva, Prelepa, ravna na sončni legi delno zazidljiva parcela čaka novega, lastnika, prodamo. Cena: 39.990,00 EUR DELNO ZAZIDLJIVA PARCELA – Biš pri Trnovski vasi Pozdravljeni, v objemu miru in narave, na sončni in popolnoma ravni legi, čaka svojega novega lastnika res....

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 36.000 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Žitna uvala – *SNIŽENO* Prodaje se građevinsko zemljište površine 600 m2; Dimenzije gradilišta su 24 x 25 metara; Zemljište se nalazi uz put širine 5 metara; Priključak struje uz teren; Udaljenost od plaže 450 metara; Vlasništvo uredno; Cijena 60 eura / m2. Prodajalcu....

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 36.000 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Žitna uvala – Prodaje se građevinsko zemljište površine 600 m2; Prilaz na parcelu sa javnoga puta; Udaljenost od plaže 450 metara; Vlasništvo uredno; Cijena 60 eura / m2 – još je moguć dogovor oko cijene. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 36.000 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Pedinka – *PRILIKA* *HITNO PRODAJEM* Prodaje se građevinsko zemljište površine 600 m2; Dimenzije zemljišta su 16 x 38 metara; Prilaz na zemljište sa asfaltne ceste; Udaljenost od plaže 400 metara – samo niz ulicu; Vlasništvo uredno; Cijena 60 eura / m2 – moguć dogovor....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 32.000 €, 628,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

628 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 628 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
  Zemljišče, TREBNJE, 31.500 €, 643,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lepa lokacija za gradnjo hiše ali vikenda. Locirana je ob gozdu in ob vasi, do Ljubljane pa je cca. 30min vožnje. .

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 29.050 €, 581,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcele ležijo na ravnini, so pravilnih oblik, v mirnem in zelenem okolju, komunalno urejene, vsi priključki (elektro, vodovod, telekomunikacije) so v pripravi oziroma gradnji. Dostop do parcel je omogočen z nove dostopne ceste (cesta je v gradnji, dokončano predvidoma 07/2022). Parcele....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA, 28.820 €, 655,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-40 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo edinstveno priložnost za nakup treh zazidljivih parcel na vrhu hriba v Gradiški, ki se ponašajo z izjemnim razgledom med vinogradi. Ta priljubljena lokacija je idealna za gradnjo sanjskega doma ali pa za investicijo....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA PRI MARIBORU, 28.820 €, 655,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

655 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 3 zazidljive parcele z razgledi na vinograde, prodamo. Cena: 28.820,00 EUR Ponujamo edinstveno priložnost za nakup treh zazidljivih parcel na vrhu hriba v Gradiški, ki se ponašajo z izjemnim razgledom med vinogradi. Ta priljubljena lokacija je....

 
 
 
  Zemljišče, VINTAROVCI, 25.000 €, 646,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

646 m2, zazidljiva, Na prodaj je parcela s čudovitim razgledom na okoliško pokrajino, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Na prodaj je parcela s čudovitim razgledom na okoliško pokrajino. Parcela meri 646,0 m², od tega je 71,3% namenjenih za gradnjo, preostanek pa za kmetijsko rabo, trenutno....

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 24.000 €, 600,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR – Prodaje se poljoprivredno zemljište u predjelu Ravnice površine 600 m2 – prvi red do kuća i građevinske zone ; jako lijepa pozicija; Sa zemljišta se pruža pogled na more ; Udaljenost od mora je 400 metara ; Zemljište je pravilnog oblika; Prilaz na zemljište sa puta širine 5....

 
 
 
  Zemljišče, MEDVODE, 20.460 €, 620,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

620 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - okolica, Zapoge, kmetijsko zemljišče v izmeri 620 m2, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 19.500 €, 563,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

563 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 19.500,00 EUR Gradbena parcela Paridol, občina Šentjur pri Celju Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup gradbene parcele v idiličnem kraju Paridol, ki se nahaja v občini Šentjur pri Celju. Parcela v velikosti 563 m2 (po GURS) predstavlja odlično....

 
 
 
  Zemljišče, PTUJ, 16.000 €, 561,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-474 Ogled oglasa na strani ponudnika Naprodaj manjša zazidljiva parcela ob lokalni cesti v Markovcih, v območju stavbnih zemljišč. V neposredni bližini vsa infrastruktura. Meje so urejene. Parcela je pod naklonom. Do mesta Ptuj je po glavni cesti 7 km, pot ob....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 9.900 €, 580,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.07.2025.,

www.indomio.si

580 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 9.900,00 EUR Prodamo leseno uto za orodje v velikosti 12 m2 z nadstreškom (4m2) v Razborju (Dramlje). Velikost kmetijskega zemljišča na katerem stoji uta je 580 m2. Možnost postavitve sadnih dreves. Dostop do zemljišča je cca 50 m od občinske....