• GoHome Professional
nepremičnine 610 m2 do 59 eur/m2 padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 610 m2 do 59 eur/m2 padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 610 m2 do 59 eur/m2 padla cena

  • Za iskalni niz "nepremičnine 610 m2 do 59 eur/m2 padla cena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 580 m2 (malo manjši)
    • 640 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 56 eur/m2 (malo cenejši)
    • 61 eur/m2 (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-7%

Spremembe cen iz 253.936 € na 236.720 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, BRDA, 236.720 €, 4304,00 m2 cca 60 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2026 - 253.936 €
23.04.2026 - 236.720 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.11.2025.,

www.indomio.si

4.304 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zazidljivi parceli v Brdih, prodamo. Cena: 55,00 EUR/m2 V slikovitih Goriških Brdih sta naprodaj dve zazidljivi parceli s skupno površino 4.304 m². Zemljišče se nahaja v območju SK - površine podeželskega naselja. Jugovzhodna orientacija zagotavlja....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 44.100 € na 38.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 38.000 €, 735,00 m2 cca 50 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 44.100 €
08.05.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

735 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 735 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 403.050 € na 362.745 € z dne 11.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 362.745 €, 8061,00 m2 cca 50 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.01.2026 - 403.050 €
11.02.2026 - 362.745 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

8.061 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, s sprejetim OPPN za gradnjo naselja individualnih enodružinskih stanovanjskih hiš, 45 EUR/ m2, prodamo. Cena: 362.745,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča za gradnjo naselja individualnih enodružinskih stanovanjskih hiš v Zagorju....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 41.100 € na 38.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NEBOVA, 38.000 €, 1027,00 m2 cca 40 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.05.2024 - 41.098 €
03.04.2025 - 41.100 €
23.04.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2024.,

www.indomio.si

1.027 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo gradbeno parcelo v velikosti 1.027,43 m2, ki se nahaja v naselju Nebova. Ta parcela ponuja izjemno priložnost za izgradnjo vašega sanjskega doma, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Parcela se nahaja v naselju Nebova, ki je del Maribora.....

 
 
 
 
-30%

Spremembe cen iz 150.711 € na 105.500 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, METLIKA, 105.500 €, 4567,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.09.2024 - 169.312 €
22.05.2025 - 150.711 €
19.03.2026 - 105.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2024.,

www.indomio.si

4.567 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 105.500,00 EUR Prodaja gradbenega zemljišča – odlična investicijska priložnost v Metliki (Bela Krajina), JV Slovenija Lokacija: Jugovzhodna Slovenija, Bela Krajina, Metlika – Cesta XV. Brigade. Površina stavbnega zemljišča: 4.567 m². Cena: 23 eur/m2.....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 112.400 € na 95.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 95.000 €, 4496,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 112.400 €
08.05.2026 - 95.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

4.496 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 4496 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 44.000 € na 38.000 € z dne 09.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŽALEC, 38.000 €, 1867,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 44.000 €
09.05.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

1.867 m2, zazidljiva, V naselju Kale v občini Žalec prodamo stavbno zemljišče velikosti 1867 m2 (GURS). Po namenski rabi je zemljišče primerno za gradnjo stanovanjskega objekta. Lokacija je mirna, sončna ter z lepim razgledom. Teren je pod zmernim naklonom z dostopom iz javne ceste.....

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 35.000 € na 29.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, GORNJA RADGONA, 29.000 €, 1445,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2026 - 35.000 €
07.05.2026 - 29.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

1.445 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo v mirnem okolju Gornje Radgone, natančneje v naselju Police - odlična priložnost za investicijo ali gradnjo novega doma, prodamo. Cena: 29.000,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo v mirnem okolju Gornje....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 69.800 € na 55.840 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LIPOVCI, 55.840 €, 2792,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.07.2025 - 69.800 €
12.03.2026 - 55.840 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.07.2025.,

www.indomio.si

2.792 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 55.840,00 EUR Na sončni odprti lokaciji ob stranski lokalni cesti v Lipovcih (občina Beltinci) prodamo povsem ravno stavbno zemljišče, skupne površine 2.792 m2, po namembnosti za stanovanjsko naselje, sprejet OPPN, in sicer cona....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 77.000 € na 65.000 € z dne 21.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, JAGODJE, 65.000 €, 3250,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.01.2025 - 100.000 €
12.03.2025 - 85.000 €
18.04.2025 - 77.000 €
21.02.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

3.250 m2, kmetijsko zemljišče, Ljubitelji oljk in narave ter vsi, ki vas navdušuje obdelovanje zemlje..EKSKLUZIVNA PONUDBA. V Jagodju v Izoli sta na prodaj 2 sončni parceli skupne površine 3.250 m2. Južna (sončna) lega in zavetrje nudita idealne pogoje za oljke, sadno drevje in povrtnine.....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine do 59 eur/m2 padla cena (45)
  • nepremičnine 610 m2 padla cena (5)
  • nepremičnine 610 m2 do 59 eur/m2 (21)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>