• GoHome Professional
nepremičnine 630 m2 čim večje Najnovejše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 630 m2 čim večje Najnovejše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 630 m2 čim večje Najnovejše

  • Za iskalni niz "nepremičnine 630 m2 čim večje najnovejše" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 600 m2 (malo manjši)
    • 660 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, GALICIJA, 78.000 €, 2348,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

2.348 m2, nezazidljiva, V naselju Galicija prodamo posest s stavbo- stanovanje in kmetijskim zemljiščem, prodamo. Cena: 78.000,00 EUR V naselju Galicija prodamo zemljišče na katerem stoji stavba-vikend s hišno številko in vso infrastrukturo (voda, elektrika, čistilna naprava). Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, GORENJA VAS, 197.200 €, 2320,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

2.320 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 197.200,00 EUR Stavbno zemljišče za investicijo v skupni izmeri 2320 m2 se nahaja v Gorenji vasi - Poljane, natančneje v naselju Lučine. Lokacija omogoča dostop do naravnega podeželskega okolja, kar predstavlja prednost za različne investicijske....

 
 
 
  Zemljišče, MENGEŠ, 321.900 €, 555,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

555 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, komunalno opremljena parcela za stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 580,00 EUR/m2 Dostop do parcele je neposredno z javne občinske ceste, parcela je prosta vseh bremen in je v celoti komunalno opremljena (na parceli se nahajajo vsi potrebni....

 
 
 
  Zemljišče, MENGEŠ, 254.400 €, 424,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

424 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, komunalno opremljena parcela za stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 600,00 EUR/m2 Dostop do parcele je neposredno z javne občinske ceste, parcela je prosta vseh bremen in je v celoti komunalno opremljena (na parceli se nahajajo vsi potrebni....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJE BITNJE, 360.000 €, 276,20 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.agentkranj.si

V Zg. Bitnjah prodamo dvodružinsko hišo z pripadajočim zemljiščem. Hiša se je pričela grditi leta 1965 in je bila dokončana leta 1970. v pritličju objekta so pomožni prostori, v nadstropju eno stanovanje, v drugi etaži pa je bilo leta 2022 popolnoma obnovljeno še eno stanovanje. Ob....

 
 
 
  Hiša, BISTRICA PRI TRŽIČU, 460.000 €, 212,10 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.agentkranj.si

Prodamo nizko energetsko klasično grajeno hišo v zaključni gradbeni fazi. Hiša obsega 173 m² neto tlorisne površine, v dveh etažah (pritličje +mansarda). Ogrevanje je predvideno z toplotno črpalko Mitsubishi, talno gretje povsod. Stavbno pohištvo kvalitetna okna in vrata, troslojna....

 
 
 
  Hiša, DOLGA BRDA, 280.000 €, 193,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

193,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 1.200 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Na prodaj je stanovanjska hiša na izjemni razgledni lokaciji ob avstrijsko-slovenski meji, ki ponuja mirno bivanje v objemu narave ter odlično osončenost skozi ves dan. Hiša, zgrajena leta 1975,....

 
 
 
  Stanovanje, MOSTEC, 740.000 €, 146,00 m2 cca 5070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.inf-ing.si

Ob Koseškem bajerju - na Mostecu se prodaja prostorno pet sobno stanovanje v velikosti 146 m², od tega je 127 m² uporabne površine. V stavbi je 9 stanovanj. Okna so menjana z električnimi žaluzijami. Stanovanju pripada: balkon, garaža, lastno parkirno mesto. Lokacija združuje zasebnost,....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 240.000 €, 136,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

136,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2013, 2.797 m2 zemljišča, K+P+M, Hiša ob gozdu, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše v Dol pri Hrastniku, ki je bila zgrajena leta 1977, ter stoji na 2.797 m2 velikem zemljišču.....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 265.000 €, 134,00 m2 cca 1980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.inf-ing.si

V naselju Polje - Bohinjska Bistrica, se prodaja 4-sobno stanovanje v nadstropju 2-stanovanjske hiše. Hiša je l. 1974 in obnavljana l. 2004. Potrebna je osvežitve. Stanovanja so etažirana. Priključki so skupni. Pripada 289 m² zemljišča. .

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine čim večje najnovejše (30)
  • nepremičnine 630 m2 čim večje (175)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.