• GoHome Professional
nepremičnine 630 m2 urejeno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 630 m2 urejeno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 630 m2 urejeno

  • Za iskalni niz "nepremičnine 630 m2 urejeno" je bilo najdenih 28 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 454 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 600 m2 (malo manjši)
    • 660 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 15000 eur
    • do 18000 eur (povprečna cena)
    • do 22000 eur
    • do 188 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 60.000 €, 600,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zemljišča v izmeri 600 m2. Od tega je 400 m2 zazidljivega. Prodajalec omogoča potencialnemu kupcu dokup dodatnega zemljišča. Parcela se nahaja ob asfaltirani cesti, ki vodi skozi zelo urejeno naselje....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 395.000 € na 375.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, STRAŽA, 375.000 €, 630,00 m2 cca 600 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.02.2025 - 498.000 €
16.05.2025 - 479.000 €
21.08.2025 - 448.000 €
14.02.2026 - 395.000 €
11.04.2026 - 375.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2024.,

www.indomio.si

630 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1988, 1.037 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 375.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji poslovno stanovanjskega objekta v Straži pri Novem mestu. Predmet prodaje je poslovna stavba - delavnica in skladišče, skupaj s stanovanjsko hišo. Poslovni objekt....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 32.000 €, 628,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

628 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 628 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine 630 m2 urejeno'
678.000 €
127.000 €
59.900 €
  Hiša, LAZE V TUHINJU, 350.000 €, 633,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

633 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1990, 870 m2 zemljišča, K+P+1+M, 633 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1990,870 m2 zemljišča, K+P+1+M, Investicijska priložnost z neomejenimi možnostmiV Lazah v Tuhinju prodamo gostinsko-stanovanjski objekt, prodamo.....

 
 
 
  Poslovni prostor, LAZE V TUHINJU, 350.000 €, 633,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

633 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1960, adaptiran l. 1990, 870 m2 zemljišča, 633 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1990,870 m2 zemljišča, K+P+1+M, Investicijska priložnost z neomejenimi možnostmiV Lazah v Tuhinju prodamo gostinsko-stanovanjski objekt, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, MEDVODE, 20.460 €, 620,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

620 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - okolica, Zapoge, kmetijsko zemljišče v izmeri 620 m2, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec. .

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 121.527 €, 643,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

643 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 189,00 EUR/m2 Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo redko priložnost za nakup zemljišča na eni izmed najbolj iskanih lokacij v Celju na Babnem. Zemljišče je sestavljeno iz dveh parcel, od katerih predstavlja večja parcela 540m2 in manjša parcela....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 121.500 €, 643,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

643 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 121.500,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo redko priložnost za nakup zemljišča na eni izmed najbolj iskanih lokacij v Celju na Babnem. Zemljišče je sestavljeno iz dveh parcel, od katerih predstavlja večja parcela 540m2 in manjša parcela....

 
 
 
  Zemljišče, ROGOZA, 180.000 €, 615,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

615 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Parcela z gradbenim dovoljenjem + temeljna plošča in opeka z lepilom za celotno hišo in garažo Na prodaj je odlična zazidljiva parcela v Rogozi, v urejenem naselju novejših hiš, z že urejeno dokumentacijo in začetkom gradnje. Idealna....

 
 
 
  Zemljišče, VINTAROVCI, 25.000 €, 646,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

646 m2, zazidljiva, Na prodaj je parcela s čudovitim razgledom na okoliško pokrajino, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Na prodaj je parcela s čudovitim razgledom na okoliško pokrajino. Parcela meri 646,0 m², od tega je 71,3% namenjenih za gradnjo, preostanek pa za kmetijsko rabo, trenutno....

 
 
 
  Zemljišče, GORA PRI PEČAH, 68.000 €, 603,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2025.,

www.indomio.si

603 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v mirni vaški soseski v bližini Moravč. Stavbno zemljišče velikosti 603 m2 je v rahlem naklonu, je v celoti stavbno in komunalno opremljeno. Na območju je možna gradnja eno ali dvostanovanjskih stavb. Dostop je urejen....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 80.000 €, 602,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

602 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče z izdelanim zazidalnim načrtom, Slovenske Konjice, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča za gradnjo varovanega dvojčka – OBJEKTA, ki je primeren za starejše osebe in paraplegike. Na iskani....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 57.900 €, 600,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321068-78 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je zazidljiva parcela z izdanim gradbenim dovoljenjem, velikosti 600 m2. Parcela leži v naselju Gradiška, na mirni lokaciji v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture, odlikuje jo sončna lega in lep razgled.....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 1.100.000 €, 660,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.10.2023.,

www.indomio.si

660,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2002, 2.619 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.100.000,00 EUR ŠMARJEŠKE TOPLICE, Družinska vas, v urejenem naselju prodamo stanovanjsko in poslovno stanovanjsko stavbo zgrajene na zemljišču, ki tvori več parcel v skupni izmeri 2.619 m2. Na zemljiščih....

 
 
 
  Poslovni prostor, Hoče - Slivnica, 285.000 €, 598,30 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321044-304 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji skladišča z delavnico in pripadajočimi pisarnami in pomožnimi prostori. Objekt se nahaja na vpadnici v Slivnico cca. 3 minut od avtocestnega izvoza. Objekt je zgrajen l. 1978. Na objektu je obnovljena....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 77.000 €, 650,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Urejeno v zemljiški knjigi. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVO MESTO, 720.000 €, 587,00 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2025.,

www.indomio.si

587,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1962, adaptiran l. 2018, 2.081 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 720.000,00 EUR NOVO MESTO, Ljubljanska cesta, prodamo poslovno stavbo - gostinski lokal v obratovanju, velikost objekta 587,50 m2, zgrajen l. 1962 ter obnovljen med letoma 2017 in 2018,....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 18.000 €, 675,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lega parcele je lepa in sončna, neporaščena, urejen ima dostop do vode, elektrike, urejeno ima služnostno pot, vpisana v zemljiško knjigo. Podatki na GURSu - parcela št. 1612/6 k.o 1659 - RAKEK (ID 4384704) .

 
 
 
  Poslovni prostor, KASAZE, 350.000 €, 580,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2022.,

www.indomio.si

580 m2, kombiniran prostor, adaptiran l. 1997, 1.000 m2 zemljišča, večja poslovno stanovanjska stavba (gostinski lokal in disco ter stanovanje), veliko parkirišče, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Večja poslovno-stanovanjska stavba: v pritličju je gostinski lokal s sanitarijami in kuhinjo,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PREVALJE, 950.000 €, 579,66 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.simobilia.si

Na voljo je prostorna in funkcionalna poslovna hala na Prevaljah, zgrajena leta 2016, ki je lepo vzdrževana in pripravljena na takojšnjo uporabo. Objekt se nahaja na ravninski parceli na izjemno frekventni ter lahko dostopni lokaciji. Pred objektom je urejeno asfaltirano dvorišče,....

 
 
 
  Zemljišče, RAVNIK, 368.244 €, 579,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

579 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,10 EUR/m2 Prodaja se kmetijsko zemljišče v izmeri 579 m2, ki je locirano v bližnji okolici vasi Ravnik. Lastništvo urejeno in brez bremen. .

 
 
 
  Hiša, PREVALJE, 790.000 €, 682,00 m2 cca 1160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2025.,

www.indomio.si

682,4 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 1.836 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR Izjemna stanovanjska hiša z veliko površino in funkcionalno razporeditvijo Na odlični lokaciji je naprodaj prostorna in kakovostno grajena stanovanjska hiša s tremi etažami, zgrajena leta....

 
 
 
  Zemljišče, VURBERK, 55.000 €, 575,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

575 m2, zazidljiva, Zazidljiva parcela s PGD projektom, komunalni priključki ob/na parceli, mirna in sončna lokacija, odprt pogled, pod gradom, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR PRODAMO parcelo: UE Maribor, Duplek, Vurberk Mikrolokacija: Parcela se nahaja čez cesto od naslova Vurberk 36,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 51.660 €, 574,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2025.,

www.indomio.si

574 m2, zazidljiva, na odlični mirni, sončni lokaciji, južna lega z lepim razgledom, primerno tudi za investicijo, možen je takojšen pričetek pridobitve gradbene dokumentacije za gradnjo, prodamo. Cena: 51.660,00 EUR Lokacija: v centru urejenega zdraviliškega kraja, v sklopu stanovanjsko....

 
 
 
  Zemljišče, VIPAVA, 45.680 €, 571,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2025.,

www.indomio.si

571 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 60,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, velikosti 571 m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa. Podrobnejša namenska raba zemljišča so stanovanjske površine, v katere spadajo enostanovanjske, dvostanovanjske stavbe in stavbe z oskrbovanimi....

 
 
 
  Zemljišče, ČREŠNJEVCI, 15.500 €, 692,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-83 Ogled oglasa na strani ponudnika ČREŠNJEVCI- zazidljiva parcela, PARCELA Črešnjevci ČREŠNJEVCI naprodaj zazidljiva parcela, skupaj v izmeri 692 m2 . Vrsta namenska raba: površine razpršene poselitve. V naselju Črešnjevci, je naprodaj zazidljiva parcela; v bližini....

 
 
 
  Hiša, GORIŠNICA, 800.000 €, 568,00 m2 cca 1410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2025.,

www.indomio.si

568 m2, samostojna, zgrajena l. 1989, 4.054 m2 zemljišča, Na mirni in prijetni lokaciji v Gorišnici je na prodaj prostorna, lepo vzdrževana samostojna hiša z registrirano dejavnostjo namestitve v tuji družini. Objekt je trenutno v obratovanju in nudi toplo domovanje ter celostno oskrbo....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-27 (od skupaj 26)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!