• GoHome Professional
nepremičnine 660 m2 do 312 eur/m2 najceneje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine 660 m2 do 312 eur/m2 najceneje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 660 m2 do 312 eur/m2 najceneje

  • Za iskalni niz "nepremičnine 660 m2 do 312 eur/m2 najceneje" je bilo najdenih 112 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 129 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 630 m2 (malo manjši)
    • 690 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 296 eur/m2 (malo cenejši)
    • 327 eur/m2 (malo dražje)
    • do 11000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, VIR, 120.000 €, 600,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

Vir PRILIKA prodaje se građevinsko zemljište površine 600 m2; udaljenost od mora iznosi 90 metara; zemljište je pravilnog oblika; nalazi se uz put širine 5 metara; vlasništvo uredno; Cijena 120.000,00 € (ID-2446/A) www.bova.hr Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
 
+27%

Spremembe cen iz 94.500 € na 120.000 € z dne 25.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, BREZOVICA, 120.000 €, 601,00 m2 cca 200 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

23.02.2024 - 100.000 €
09.05.2024 - 98.000 €
13.02.2025 - 94.500 €
25.02.2026 - 120.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.02.2024.,

www.indomio.si

601 m2, zazidljiva, gradbeno dovoljenje, asfalten dostop, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Rakitna; Prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 601 m2 na prijetni, mirni lokaciji, obdani z gozdom. Na zemljišču je v skladu s pridobljenim gradbenim dovoljenjem planirana gradnja hiše. Predmetna....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 121.500 €, 643,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

643 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 121.500,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo redko priložnost za nakup zemljišča na eni izmed najbolj iskanih lokacij v Celju na Babnem. Zemljišče je sestavljeno iz dveh parcel, od katerih predstavlja večja parcela 540m2 in manjša parcela....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 121.527 €, 643,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

643 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 189,00 EUR/m2 Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo redko priložnost za nakup zemljišča na eni izmed najbolj iskanih lokacij v Celju na Babnem. Zemljišče je sestavljeno iz dveh parcel, od katerih predstavlja večja parcela 540m2 in manjša parcela....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠČE NAD PIJAVO GORICO, 122.000 €, 700,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.05.2025.,

www.indomio.si

700 m2, zazidljiva, Za postavitev enostanovanjske ali dvostanovanjske hiše. Sončna lega. Lep razgled, prodamo. Cena: 122.000,00 EUR Dostop je urejen. Komunalni vodi so v bližini, oz se bodo urejali celostno. Rahlo nagnjen teren, kar omogoča zanimive arhitekturne rešitve. Mirno naselje,....

 
 
 
 
+4%

Spremembe cen iz 119.000 € na 124.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, HRPELJE, 124.000 €, 678,00 m2 cca 180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 119.000 €
16.04.2026 - 124.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

678 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 124.000,00 EUR Na odlični lokaciji, prodamo osončeno parcelo. Zemljišče je umeščeno na koncu vasi, v bližini sprehajalnih poti in gozda. Pridobljeno je že gradbeno dovoljenje za gradnjo enostanovanjske hiše, v kratkem, pa bo do....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE ČEŠNJICE, 125.000 €, 700,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.09.2025.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 700 m2, zazidljiva, Na lepi sončni lokaciji z odprtim pogledom na travnike in gozd. Meji na kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Možnost gradnje ene ali dvostanovanjske stavbe. Višinski gabariti: klet+P+1+M. Urejen dostop. Vsa infrastruktura v bližini. Okolica....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 127.000 €, 635,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

635 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 127.000,00 EUR Zazidljiva parcela – Velika Kostrevnica, Šmartno pri Litiji V mirnem in urejenem naselju Velika Kostrevnica pri Šmartnem pri Litiji posredujemo pri prodaji zazidljive parcele velikosti 635 m². Parcela je ravna in zelo primerna za gradnjo....

 
 
 
 
+8%

Spremembe cen iz 119.000 € na 129.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, HRPELJE, 129.000 €, 678,00 m2 cca 190 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.10.2025 - 119.000 €
16.04.2026 - 129.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

678 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbna parcela s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem skupne površine s lastniško dostopno potjo 788 m2, prodamo. Cena: cca 129.000,00 EUR V Rodiku, 3 min od Kozine prodajmo gradbeno parcelo s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem in pravnomočnim....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 130.000 €, 599,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2024.,

www.indomio.si

599 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče s gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: cca 130.000,00 EUR Prodamo stavbno zemljišče v izmeri 599,00m2 s pridobljenim gradbenim dovoljenjem za gradnjo enostanovanjske hiše z možnostjo ureditve poslovnega dela. Kot izhaja iz....

 
 
 
  Zemljišče, OJSTRIŠKA VAS, 130.000 €, 724,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2025.,

www.indomio.si

724 m2, zazidljiva, tabor, ojstriška vas, zazidljiva parcela, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Naprodaj je zelo lepo, zazidljivo zemljišče v izmeri 724 m², ki se nahaja v urejenem naselju Tabor, v katastrski občini Ojstriška vas, kjer so v neposredni okolici novejše hiše. Parcela se....

 
 
 
  Zemljišče, MENGEŠ, 140.000 €, 708,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191141-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji enkratne posesti, ki se ponaša s prečudovitim panoramskim pogledom na Ljubljano. Stavbno zemljišče velikosti 708 m2 je primerno za gradnjo stanovanjskega objekta. Vsi priključki so v neposredni bližini....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 145.000 €, 725,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

725 m2, zazidljiva, V novem, urejenem naselju samostojnih hiš prodamo zazidljivo parcelo. Parcela je ravna in ima sončno lego, kar omogoča idealne pogoje za gradnjo vašega novega doma, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR Na zemljišču stoji lesen kozolec. vsi priključi so že na parceli (voda,....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 150.000 €, 679,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.04.2025.,

www.indomio.si

679 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji parcele s pridobljenim pravnomočnim gradmenim dovoljenjem za gradnjo enostanovanjske hiše, etažnosti K+P+M, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Parcela se nahaja na lokaciji Cesta v Šmartno. S prodajalcem je možen dogovor, da kot investitor zgradi....

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 152.500 €, 610,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Ugodno prodam parcelo z gr. dovoljenjem. V račun vzamem novejši avtomobil. Možna menjava za stanovanje. Prosim kličite samo resni. .

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 155.000 €, 708,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.kumi.si

Čudovita parcelna v velikosti 708m² se nahaja na robu zazidljivosti in meji na kmetijsko zemljišče. Rahlo dvignjena glede na ostala sosednja zemljišča, kar omogoče bolj odprt pogled in zračnost. Nahaja se na nadmorski višini 816m z ugodno klimo . Parcela je v celoti komunalno urejena....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 155.000 €, 725,00 m2 cca 210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.11.2025.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 725 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V novo nastalem naselju samostojnih hiš. Ravna parcela, sončna lega, prodamo. Cena: 155.000,00 EUR Na parceli stoji lesen kozolec. Vsi priključki so na parceli: voda, elektrika, optika. Postavljena je že električna omarica. Dostop urejen.....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 165.000 €, 698,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

698 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, 2x stavbi parceli v Kavaličih, prodamo. Cena: cca 165.000,00 EUR 1. Stavbna parcela površine 698m2 + pripadajoči delež dostopne poti cca 100m2. cena 165.000€ 2. Stavbna parcela površine 667m2 + pripadajoči delež dostopne poti cca....

 
 
 
  Zemljišče, STUDENEC PRI KRTINI, 169.000 €, 632,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

632 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji komunalno opremljenega zemljišča za gradnjo stanovanjske hiše, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR Izvedena komunalna oprema se všteva v končni obračun komunalnega prispevka. Izdelana je idejna zasnova za gradnjo stanovanjske hiše. Pogoj prodajalca....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 208.950 € na 179.100 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NOVO MESTO, 179.100 €, 597,00 m2 cca 300 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.10.2025 - 298.500 €
27.11.2025 - 208.950 €
26.03.2026 - 179.100 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

597 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 179.100,00 EUR NOVO MESTO, Brod, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 597,00 m2. Po namenski rabi se parcela v celoti nahaja v območju stavbnih zemljišč (stanovanjske površine). Parcela je v rahlem naklonu, sončne, vzhodne lege in je komunalno urejena.....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 180.000 €, 600,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V LJUBLJANI KUPIM POSLOVNI PROSTOR Z IZLOŽBO ALI BREZ /NEŽIVILSKA TRGOVINA/. VEL. CCA 400-600 M2. DOSTOP Z TOVORNJAKOM, ZAŽELENA PARKIRIŠČA. V STANOVANJSKEM NASELJU ALI NAKUPNIH CENTRIH OB GLAVNI CESTI ALI VPADNICI. ATRAKTIVNA IN LAHKO DOSTOPNA LOKACIJA, MOSTE-POLJE,FUŽINE. Ponudbe....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Radvanje, 180.000 €, 600,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

600 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Zazidljiva parcela na prestižni lokaciji pod Pohorjem – Radvanje, Maribor V urejeni in mirni soseski stanovanjskih hiš v Radvanju prodamo zazidljivo parcelo, ki ponuja odlično priložnost za gradnjo sanjskega doma na eni izmed najbolj....

 
 
 
  Zemljišče, ROGOZA, 180.000 €, 615,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

615 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Parcela z gradbenim dovoljenjem + temeljna plošča in opeka z lepilom za celotno hišo in garažo Na prodaj je odlična zazidljiva parcela v Rogozi, v urejenem naselju novejših hiš, z že urejeno dokumentacijo in začetkom gradnje. Idealna....

 
 
 
  Zemljišče, IG, 195.000 €, 608,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

608 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Sončna, dostopna lokacija na koncu ulice, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, ki po podatkih Geodetske uprave meri 608 m2. Predmet prodaje je tudi solastniški delež sosednje parcele - poti v velikosti 85....

 
 
 
  Zemljišče, DOBROVA, 196.000 €, 700,00 m2 cca 280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2024.,

www.kumi.si

Zazidljiva parcela v izmeri cca. 700m² katera ima odprt pogled in Južno sončno orientacijo. Oddaljenost od Ljubljane le 10km in 12km od Vrhnike. Trenutno parcelacija še ni zaključena, kar je velika prednost za kupca, saj se lahko v primeru nakupa dogovorimo za malo večjo ali pa manjšo....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 209.250 €, 675,00 m2 cca 310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.08.2024.,

www.indomio.si

675 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ekskluzivna priložnost za gradnjo sanjskega doma v slikoviti vasici Gatina pri Grosupljem, prodamo. Cena: 310,00 EUR/m2 Če si želite ubežati vrvežu mesta in se prebuditi ob nežnem šepetu narave, je ta nepremičnina kot nalašč za vas. V osrčju....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 210.000 €, 708,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

708 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ravna, urejen dostop, ob parceli vsi priključki, elektrika, voda, internet, parcela teče vzdolž asfaltirane javne občinske ceste, zelo mirna in sončna okolica, južna stran, možna menjava za stanovanje, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, PORTOROŽ, 210.000 €, 642,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.indomio.si

642 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 10 minut do plaže, na ravnem, južna stran, zelo sončna, mirno okolje, parcela ima urejen dostop do občinske ceste, vsi priključki, elektrika, voda, tel., internet so ob parceli, lokacijska informacija za gradnjo objekta na tej parceli, možna....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-112 (od skupaj 112)

<< <1 2 3> >>