Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremičnine 660 m2 igrišče čim manjše" je bilo najdenih 6 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 167 €/m2
Omeji iskanje
04.12.2025.,
www.indomio.si
602 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 100.200,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....
04.12.2025.,
www.indomio.si
610 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 101.000,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....
29.01.2026.,
www.indomio.si
610 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 107.100,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....
09.04.2026.,
www.indomio.si
612 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 107.320,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....
22.01.2026.,
www.indomio.si
706 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 110.600,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE SONČNI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....