• GoHome Professional
nepremičnine 660 m2 najceneje do 181 eur/m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine 660 m2 najceneje do 181 eur/m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 660 m2 najceneje do 181 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine 660 m2 najceneje do 181 eur/m2" je bilo najdenih 92 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 101 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 630 m2 (malo manjši)
    • 690 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 171 eur/m2 (malo cenejši)
    • 190 eur/m2 (malo dražje)
    • do 9200 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, CELJE, 121.500 €, 643,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

643 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 121.500,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo redko priložnost za nakup zemljišča na eni izmed najbolj iskanih lokacij v Celju na Babnem. Zemljišče je sestavljeno iz dveh parcel, od katerih predstavlja večja parcela 540m2 in manjša parcela....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 121.527 €, 643,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

643 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 189,00 EUR/m2 Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo redko priložnost za nakup zemljišča na eni izmed najbolj iskanih lokacij v Celju na Babnem. Zemljišče je sestavljeno iz dveh parcel, od katerih predstavlja večja parcela 540m2 in manjša parcela....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠČE NAD PIJAVO GORICO, 122.000 €, 700,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.05.2025.,

www.indomio.si

700 m2, zazidljiva, Za postavitev enostanovanjske ali dvostanovanjske hiše. Sončna lega. Lep razgled, prodamo. Cena: 122.000,00 EUR Dostop je urejen. Komunalni vodi so v bližini, oz se bodo urejali celostno. Rahlo nagnjen teren, kar omogoča zanimive arhitekturne rešitve. Mirno naselje,....

 
 
 
 
+4%

Spremembe cen iz 119.000 € na 124.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, HRPELJE, 124.000 €, 678,00 m2 cca 180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 119.000 €
16.04.2026 - 124.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

678 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 124.000,00 EUR Na odlični lokaciji, prodamo osončeno parcelo. Zemljišče je umeščeno na koncu vasi, v bližini sprehajalnih poti in gozda. Pridobljeno je že gradbeno dovoljenje za gradnjo enostanovanjske hiše, v kratkem, pa bo do....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE ČEŠNJICE, 125.000 €, 700,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.09.2025.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 700 m2, zazidljiva, Na lepi sončni lokaciji z odprtim pogledom na travnike in gozd. Meji na kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Možnost gradnje ene ali dvostanovanjske stavbe. Višinski gabariti: klet+P+1+M. Urejen dostop. Vsa infrastruktura v bližini. Okolica....

 
 
 
 
+8%

Spremembe cen iz 119.000 € na 129.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, HRPELJE, 129.000 €, 678,00 m2 cca 190 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.10.2025 - 119.000 €
16.04.2026 - 129.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

678 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbna parcela s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem skupne površine s lastniško dostopno potjo 788 m2, prodamo. Cena: cca 129.000,00 EUR V Rodiku, 3 min od Kozine prodajmo gradbeno parcelo s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem in pravnomočnim....

 
 
 
  Zemljišče, OJSTRIŠKA VAS, 130.000 €, 724,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2025.,

www.indomio.si

724 m2, zazidljiva, tabor, ojstriška vas, zazidljiva parcela, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Naprodaj je zelo lepo, zazidljivo zemljišče v izmeri 724 m², ki se nahaja v urejenem naselju Tabor, v katastrski občini Ojstriška vas, kjer so v neposredni okolici novejše hiše. Parcela se....

 
 
 
  Zemljišče, MENGEŠ, 140.000 €, 708,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191141-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji enkratne posesti, ki se ponaša s prečudovitim panoramskim pogledom na Ljubljano. Stavbno zemljišče velikosti 708 m2 je primerno za gradnjo stanovanjskega objekta. Vsi priključki so v neposredni bližini....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-92 (od skupaj 93)

<< <1 2 3> >>