• GoHome Professional
nepremičnine 660 m2 zadnjih 14 dni Zadnjih 14 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 660 m2 zadnjih 14 dni Zadnjih 14 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 660 m2 zadnjih 14 dni Zadnjih 14 dni

  • Za iskalni niz "nepremičnine 660 m2 zadnjih 14 dni zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 9 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 616 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 630 m2 (malo manjši)
    • 690 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 44000 eur
    • do 55000 eur (povprečna cena)
    • do 66000 eur
    • do 552 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, MAJŠPERK, 449.000 €, 656,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

656,1 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 68.779 m2 zemljišča, Stanovanjska hiša s poslovnimi prostori v skupni izmeri 656,1 m2, prodamo. Cena: 449.000,00 EUR Stanovanjska hiša s poslovnimi prostori - izjemna investicijska priložnost! Predstavljamo vam edinstveno priložnost za nakup....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAJŠPERK, 360.000 €, 656,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

656,1 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2001, 9.099 m2 zemljišča, Dobra poslovna priložnost, prodamo. Cena: 360.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji uveljavljenega obratujočega gostišča na mirni lokaciji v okolici Ptuja, ki se ponaša z dolgoletno tradicijo. Objekt vključuje stanovanjski....

 
 
 
  Zemljišče, GOTOVLJE, 80.000 €, 637,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

09.05.2026.,

www.indomio.si

637 m2, zazidljiva, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR PLEVNA. Ko imaš raje jelene kot sosedove kosilnice. Dobrodošli v kotiček sveta, kjer jutra dišijo po smrekovem gozdu, ne po prometu. Tu, na robu Gotovelj, vas čaka parcela....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine 660 m2 zadnjih 14 dni zadnjih 14 dni'
32.000 €
165.000 €
670.000 €
  Hiša, LAZE V TUHINJU, 350.000 €, 633,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

633 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1990, 870 m2 zemljišča, K+P+1+M, 633 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1990,870 m2 zemljišča, K+P+1+M, Investicijska priložnost z neomejenimi možnostmiV Lazah v Tuhinju prodamo gostinsko-stanovanjski objekt, prodamo.....

 
 
 
  Poslovni prostor, LOGATEC, 1.200.000 €, 609,00 m2 cca 1970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

609 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1935, 5.022 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR EKSKLUZIVNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST – UNIKATNO POSESTVO V LOGATCU 5.022 m² zemljišča | 580 m² stanovanjskih površin | 609 m² gospodarskega poslopja Zasnujte svojo prihodnost v srcu urejenega....

 
 
 
  Poslovni prostor, VOJNIK, 490.000 €, 712,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

712 m2, skladišče, zgrajeno l. 2006, 97.258 m2 zemljišča, prodamo. Cena: do cca 490.000,00 EUR Novemu kupcu je na voljo skladiščni prostor ali delavnica za motorna vozila. cca 10 ha zemljišča Enormen gospodarski objekt s kar 712 m2 površine (1000m2 nove kritine), spodaj je bil včasih....

 
 
 
  Zemljišče, IG, 195.000 €, 608,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

608 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Sončna, dostopna lokacija na koncu ulice, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, ki po podatkih Geodetske uprave meri 608 m2. Predmet prodaje je tudi solastniški delež sosednje parcele - poti v velikosti 85....

 
 
 
  Zemljišče, MOČVIRJE, 716.000 €, 716,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

716 m2, kmetijsko zemljišče, gozdno zemljišče, druga kmetijska zemljišča, prodamo. Cena: 1.000,00 EUR Prodamo zemljišče v izmeri 716 m2 po ceni 1.000,00 EUR. Kupec poleg kupnine poravna stroške vpisa lastninske pravice na svoje ime in plača davek na promet nepremičnin v višini 2%....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 145.000 €, 725,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

725 m2, zazidljiva, V novem, urejenem naselju samostojnih hiš prodamo zazidljivo parcelo. Parcela je ravna in ima sončno lego, kar omogoča idealne pogoje za gradnjo vašega novega doma, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR Na zemljišču stoji lesen kozolec. vsi priključi so že na parceli (voda,....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-9 (od skupaj 9)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!