• GoHome Professional
nepremičnine 670 m2 do 120000 eur Nazadnje objavlj - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 670 m2 do 120000 eur Nazadnje objavlj - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 670 m2 do 120000 eur Nazadnje objavljeni oglasi

  • Za iskalni niz "nepremičnine 670 m2 do 120000 eur nazadnje objavljeni oglasi" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 640 m2 (malo manjši)
    • 700 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 110000 eur (malo cenejši)
    • 120000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LAHOMNO, 120.000 €, 127,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

127,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1968, 651 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Spoštovani, V mirnem in zelenem okolju naselja Lahomno pri Laškem je naprodaj stanovanjska hiša, zgrajena leta 1968, ki predstavlja odlično priložnost za vse, ki si želijo ustvariti dom....

 
 
 
  Hiša, VELIKI BREBROVNIK, 119.999 €, 151,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

151 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 7.275 m2 zemljišča, K+P+M, Samostojna hiša na elitni lokaciji pri Jeruzalemu. 151 m2, 180° razgled, prenovljeno, klet, pritličje, mansarda. Preverite pogoje in turistični potencial, prodamo. Cena: 119.999,00 EUR V osrčju neokrnjene narave Jeruzalemskih....

 
 
 
  Stanovanje, CERKNICA, 112.000 €, 58,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

58,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1930, adaptirano l. 2006, P/1 nad., prodamo. Cena: 112.000,00 EUR Stanovanje se nahaja tik ob cesti pri Hoferju in Mercator centru. Odličen dostop do vseh trgovin in centra mesta tudi brez avtomobila. Stanovanje je v pritličnem delu hiše, ima površino....

 
 
 
  Hiša, SODRAŽICA, 103.000 €, 102,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

102,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, 121 m2 zemljišča, P+1, razporeditev prostorov hiše: pritličje: ( hodnik, večja soba, kopalnica), prvo nadstropje: ( kopalnica, hodnik, kuhinja, dnevna soba, spalnica, večji balkon), garaža, eno manjše zunanje parkirišče, za hišo je nekoliko....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 95.000 €, 40,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

40 m2, prostor za storitve, ambulanta, zgrajen l. 1970, adaptiran l. 2020, P/1 nad., prodamo. Cena: 95.000,00 EUR V Celje prodamo vrhunsko opremljen in popolnoma adaptiran poslovni prostor, primeren za izvajanje kozmetičnih, wellness in lepotnih storitev. Salon je v velikosti 40 m²....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 125.000 €, 60,80 m2 cca 2060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.halodom.com

MURSKA SOBOTA – DVOETAŽNO STANOVANJE (DUPLEKS) S PARKIRNIM MESTOM .

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA VOLIČINA, 86.000 €, 2649,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

2.649 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo s površino 2.649 m2 od tega cca 1.700 m2 zazidljivega zemljišča na odlični lokaciji v naselju Zgornja Voličina, v občini Lenart, tudi kot investicija za izgradnjo treh stanovanjskih hiš, prodamo. Cena: 86.000,00 EUR Pozdravljeni,....

 
 
 
  Hiša, ZLATOLIČJE, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

70 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, 555 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR Zlatoličje, med Ptujem in Mariborom – samostojna hiša Na ravni in sončni parceli velikosti 555 m², v mirnem okolju Dravskega polja, vas čaka hiša, ki čaka na novo poglavje! Obdana z nekaj sadnega drevja,....

 
 
 
  Zemljišče, GALICIJA, 78.000 €, 2348,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

2.348 m2, nezazidljiva, V naselju Galicija prodamo posest s stavbo- stanovanje in kmetijskim zemljiščem, prodamo. Cena: 78.000,00 EUR V naselju Galicija prodamo zemljišče na katerem stoji stavba-vikend s hišno številko in vso infrastrukturo (voda, elektrika, čistilna naprava). Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, RAZDRTO, 78.000 €, 960,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.salomon.si

.

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine do 120000 eur nazadnje objavljeni oglasi (29)
  • nepremičnine 670 m2 do 120000 eur (83)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni