• GoHome Professional
nepremičnine 690 m2 zadnjih 14 dni najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 690 m2 zadnjih 14 dni najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 690 m2 zadnjih 14 dni najceneje

  • Za iskalni niz "nepremičnine 690 m2 zadnjih 14 dni najceneje" je bilo najdenih 12 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 429 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 660 m2 (malo manjši)
    • 720 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 31000 eur
    • do 39000 eur (povprečna cena)
    • do 47000 eur
    • do 395 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 32.000 €, 628,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

628 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 628 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 39.000 €, 741,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

741 m2, kmetija, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR V nakup vam ponujamo sončno parcelo za oddih z neposrednim pogledom na Celjski grad. Na izjemni lokaciji v Celju je naprodaj parcela velikosti 741 m², ki je po namenski rabi opredeljena kot kmetijsko zemljišče. Zemljišče se nahaja na mirni,....

 
 
 
  Zemljišče, GOTOVLJE, 80.000 €, 637,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

637 m2, zazidljiva, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR PLEVNA. Ko imaš raje jelene kot sosedove kosilnice. Dobrodošli v kotiček sveta, kjer jutra dišijo po smrekovem gozdu, ne po prometu. Tu, na robu Gotovelj, vas čaka parcela....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine 690 m2 zadnjih 14 dni najceneje'
114.200 €
145.000 €
165.000 €
  Zemljišče, OSREDEK PRI DOBROVI, 109.000 €, 734,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

734 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 109.000,00 EUR Prodaja se parcela s PRAVNOMOČNIM GRADBENIM DOVOLJENJEM v Osredku pri Dobrovi V vasi Osredek pri Dobrovi se nahaja lepa, sončna parcela, ki obsega 634 m² stavbnega zemljišča in 100 m² zemljišča, namenjenega javni poti. Mikrolokacija....

 
 
 
  Zemljišče, TOMIŠELJ, 248.000 €, 729,00 m2 cca 340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

729 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posredujemo pri prodaji komunalno opremljenega stavbnega zemljišča, prodamo. Cena: 248.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji komunalno opremljenega stavbnega zemljišča, ki po podatkih Geodetske uprave RS meri 729 m2 v k.o. Tomišelj, ki se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, IG, 336.000 €, 746,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

746 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 336.000,00 EUR Prodamo zazidljivo zemljišče na IG-u Na odlični lokaciji na Igu, le 11 km od centra Ljubljane je na voljo zazidljivo zemljišče. Osnovni podatki o parceli: Velikost parcele: 746 m2 komunalno opremljena (voda, elektrika, plin, optika,....

 
 
 
  Hiša, LAZE V TUHINJU, 350.000 €, 633,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

633 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1990, 870 m2 zemljišča, K+P+1+M, 633 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1990,870 m2 zemljišča, K+P+1+M, Investicijska priložnost z neomejenimi možnostmiV Lazah v Tuhinju prodamo gostinsko-stanovanjski objekt, prodamo.....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAJŠPERK, 360.000 €, 656,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

656,1 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2001, 9.099 m2 zemljišča, Dobra poslovna priložnost, prodamo. Cena: 360.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji uveljavljenega obratujočega gostišča na mirni lokaciji v okolici Ptuja, ki se ponaša z dolgoletno tradicijo. Objekt vključuje stanovanjski....

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 449.000 €, 656,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

656,1 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 68.779 m2 zemljišča, Stanovanjska hiša s poslovnimi prostori v skupni izmeri 656,1 m2, prodamo. Cena: 449.000,00 EUR Stanovanjska hiša s poslovnimi prostori - izjemna investicijska priložnost! Predstavljamo vam edinstveno priložnost za nakup....

 
 
 
  Poslovni prostor, VOJNIK, 490.000 €, 712,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

712 m2, skladišče, zgrajeno l. 2006, 97.258 m2 zemljišča, prodamo. Cena: do cca 490.000,00 EUR Novemu kupcu je na voljo skladiščni prostor ali delavnica za motorna vozila. cca 10 ha zemljišča Enormen gospodarski objekt s kar 712 m2 površine (1000m2 nove kritine), spodaj je bil včasih....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 670.000 €, 708,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

708,4 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1960, prodamo. Cena: 670.000,00 EUR GOSTINSKI LOKAL S PIVNICO, LEGENDARNO IME, FREKVENTNA LOKACIJA, PRIČETEK DELA TAKOJ Na odlični lokaciji, v osrčju mestnega življenja – tik ob Tehniških fakultetah – je naprodaj večnamenski poslovni objekt z....

 
 
 
  Zemljišče, MOČVIRJE, 716.000 €, 716,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

716 m2, kmetijsko zemljišče, gozdno zemljišče, druga kmetijska zemljišča, prodamo. Cena: 1.000,00 EUR Prodamo zemljišče v izmeri 716 m2 po ceni 1.000,00 EUR. Kupec poleg kupnine poravna stroške vpisa lastninske pravice na svoje ime in plača davek na promet nepremičnin v višini 2%....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-12 (od skupaj 12)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!