• GoHome Professional
nepremičnine 693 m2 najdražje Zadnjih 7 dni obnovl - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 693 m2 najdražje Zadnjih 7 dni obnovl - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 693 m2 najdražje Zadnjih 7 dni obnovljena

  • Za iskalni niz "nepremičnine 693 m2 najdražje zadnjih 7 dni obnovljena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 660 m2 (malo manjši)
    • 730 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.600.000 €, 298,00 m2 cca 5370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

298,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1933, 761 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.600.000,00 EUR Ekskluzivna ponudba - Vila z zgodovino in dušo na prestižni bežigrajski lokaciji. Predstavljamo vam izjemno priložnost za osvojitev avtentične, samostojne vile iz leta 1933, ki združuje čar preteklosti....

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 1.000.000 €, 410,00 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

410 m2, samostojna, zgrajena l. 1913, 1.509 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.000.000,00 EUR Prestolnica miru in raja Ekskluzivna vila iz leta 1913 v čudoviti vasici blizu Kozine Predstavljamo vam popolnoma obnovljeno vilo, kjer se srečujeta prestiž zgodovine in sodobno udobje, na nadmorski....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šentvid, 885.000 €, 223,00 m2 cca 3970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

223,6 m2, dvojček, zgrajen l. 1988, adaptiran l. 2025, 309 m2 zemljišča, popolnoma prenovljeno, opremljeno, garaža, prodamo. Cena: 885.000,00 EUR Vrhunsko prenovljen dom za tiste, ki iščejo kakovost brez kompromisov. Na mirni in urejeni lokaciji v Šentvidu posredujemo pri prodaji....

 
 
 
  Hiša, HRVATINI, 730.000 €, 179,00 m2 cca 4080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

179,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, 531 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 730.000,00 EUR HRVATINI, SANJSKA HIŠA NA MORJU S PANORAMSKIM POGLEDOM Predstavljamo vam izjemno priložnost za tiste, ki sanjajo o življenju ob morju – prostorno in svetlo hišo s čudovitim panoramskim pogledom....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 388.000 €, 85,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

85 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, prodamo. Cena: 388.000,00 EUR Center, Vodmat, blizu poliklinike in klinicnega centra. Sodobno bivanje v prenovljeni vili iz leta 1929 – 85 m² udobja v samem središču mesta Stopite v prostor, kjer se zgodovina sreča s sodobnostjo. To čudovito trisobno....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 380.000 €, 283,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

283,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1961, 370 m2 zemljišča, K+P+1+M, Spoštovani,izjemna priložnost za nakup prostorne vrstne hiše na eni najlepših, na novo urejenih ulic - Medvedovi ulici v centru mesta Maribor, z urejenim zemljiščem, obrnjenim proti jugu, ter čudovitimi severnimi pogledi....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 362.000 €, 65,00 m2 cca 5570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2025, 11/14 nad., prodamo. Cena: 362.000,00 EUR Popolnoma prenovljeno stanovanje z odprtim razgledom – Štepanjsko naselje Na odlični lokaciji na Jakčevi ulici v Štepanjskem naselju prodamo izjemno svetlo, funkcionalno in v celoti prenovljeno....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 360.000 €, 71,00 m2 cca 5070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2020, 7/9 nad., sončno lepo, prostorno in urejeno stanovanje, prodamo. Cena: 360.000,00 EUR Na odlični lokaciji je naprodaj svetlo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 7. nadstropju urejenega večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 350.000 €, 397,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

397 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1945, 397 m2 zemljišča, Prostorna hiša v Rogaški Slatini, 2 stanovanji in dodatna možnost stanovanja, investicija, bližina term, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Odlična investicijska priložnost ali dom za večgeneracijsko bivanje: Večkrat obnovljena....

 
 
 
  Hiša, DREŠINJA VAS, 315.000 €, 134,00 m2 cca 2350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

134 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, adaptirana l. 2024, 520 m2 zemljišča, P+1+2, Posredujem pri prodaji delno obnovljene stanovanjske hiše v naselju Drešinja vas . Hiša je neto tlorisne površine 134 m2 in ima v pritličnem delu garažo, kurilnico in klet, v prvi medetaži je vhod z....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine najdražje zadnjih 7 dni obnovljena (38)
  • nepremičnine 693 m2 najdražje obnovljena (10)
  • nepremičnine 693 m2 najdražje zadnjih 7 dni (10)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr