• GoHome Professional
nepremičnine 730 m2 do 312 eur/m2 čim večje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine 730 m2 do 312 eur/m2 čim večje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 730 m2 do 312 eur/m2 čim večje

  • Za iskalni niz "nepremičnine 730 m2 do 312 eur/m2 čim večje" je bilo najdenih 105 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 105 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 690 m2 (malo manjši)
    • 770 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 296 eur/m2 (malo cenejši)
    • 327 eur/m2 (malo dražje)
    • do 8500 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ČREŠNJEVCI, 15.500 €, 692,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-83 Ogled oglasa na strani ponudnika ČREŠNJEVCI- zazidljiva parcela, PARCELA Črešnjevci ČREŠNJEVCI naprodaj zazidljiva parcela, skupaj v izmeri 692 m2 . Vrsta namenska raba: površine razpršene poselitve. V naselju Črešnjevci, je naprodaj zazidljiva parcela; v bližini....

 
 
 
  Zemljišče, LOG, 45.000 €, 687,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-331 Ogled oglasa na strani ponudnika V Logu, le 3 km iz Bistrice ob Dravi in 8 km iz Maribora, prodamo zazidljivo parcelo velikosti 687 m2. Parcela je delno ravna, delno pod naklonom, vendar v celoti zazidljiva in ves dan osončena. Lokacijska informacija glede....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 75.460 €, 686,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela se nahaja nad vasjo Velika loka. Sončna lega v okolici gozda z pogledom na dolino Velike loke in Žalne. Na mirni lokaciji. V bližini so še 3-4 počitniške hišice. Od mesta Grosuplje oddaljeno 5 km. Do avtoceste cca. 5min. Dobra cestna povezava. Na parceli je manjši sadovnjak....

 
 
 
  Zemljišče, RUŠE, 20.520 €, 684,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na izredno lepi in sončni lokaciji v Lovrencu na Pohorju prodamo gradbeno parcelo.Ob parceli so vsi priključki! Parcela je popolnoma ravna.ZK urejena. Na izredno lepi in sončni lokaciji v Lovrencu na Pohorju prodamo gradbeno parcelo velikosti 684 m2. Ob parceli so vsi priključki!....

 
 
 
  Zemljišče, OKROGLO, 105.270 €, 683,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

683 m2, zazidljiva, naklo, zazidljiva parcela, prodamo. Cena: 105.270,00 EUR V Naklem - Podreber, na mirni lokaciji, je naprodaj zazidljiva parcela v velikosti 683 m2, primerna za gradnjo eno ali dvostanovanjske hiše. Vsa potrebna omrežja gospodarske javne infrastrukture se nahajajo....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 150.000 €, 679,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.04.2025.,

www.indomio.si

679 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji parcele s pridobljenim pravnomočnim gradmenim dovoljenjem za gradnjo enostanovanjske hiše, etažnosti K+P+M, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Parcela se nahaja na lokaciji Cesta v Šmartno. S prodajalcem je možen dogovor, da kot investitor zgradi....

 
 
 
 
+8%

Spremembe cen iz 119.000 € na 129.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, HRPELJE, 129.000 €, 678,00 m2 cca 190 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.10.2025 - 119.000 €
16.04.2026 - 129.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

678 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbna parcela s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem skupne površine s lastniško dostopno potjo 788 m2, prodamo. Cena: cca 129.000,00 EUR V Rodiku, 3 min od Kozine prodajmo gradbeno parcelo s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem in pravnomočnim....

 
 
 
 
+4%

Spremembe cen iz 119.000 € na 124.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, HRPELJE, 124.000 €, 678,00 m2 cca 180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 119.000 €
16.04.2026 - 124.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

678 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 124.000,00 EUR Na odlični lokaciji, prodamo osončeno parcelo. Zemljišče je umeščeno na koncu vasi, v bližini sprehajalnih poti in gozda. Pridobljeno je že gradbeno dovoljenje za gradnjo enostanovanjske hiše, v kratkem, pa bo do....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 73.000 €, 678,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

678 m2, zazidljiva, Sončna, rahlo dvignjena, zazidljiva parcela na robu naselja, blizu narave, vendar še vedno blizu šole, vrtca, dostop v polovični solastnini s sosedom, prodamo. Cena: 73.000,00 EUR Parcela se nahaja v mirnem in zelenem okolju, idealnem za gradnjo družinske hiše....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 35.000 €, 678,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Vurberku prodamo zazidljivo zemljišče sestavljeno iz 2 parcel. Parceli stojita ena ob drugi,vmes ni meje. Zemljišče je iz vseh strani ograjeno,urejena sta že priključka za vodo in elektriko. Za več informacij in ogled pokličite ali pošljite sporočilo na telefon 040/225-838 (ga.....

 
 
 
  Zemljišče, STUDENICE, 24.000 €, 677,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2025.,

www.indomio.si

677 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo zemljišče v Studenicah pri Poljčanah v velikosti 677 m2, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Po lokacijski informaciji je navedeno, da je zemljišče stavbno. Ob parceli je tudi elektirka in voda. Priporočamo ogled in nakup! .

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 209.250 €, 675,00 m2 cca 310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.08.2024.,

www.indomio.si

675 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ekskluzivna priložnost za gradnjo sanjskega doma v slikoviti vasici Gatina pri Grosupljem, prodamo. Cena: 310,00 EUR/m2 Če si želite ubežati vrvežu mesta in se prebuditi ob nežnem šepetu narave, je ta nepremičnina kot nalašč za vas. V osrčju....

 
 
 
  Zemljišče, JAGODJE, 58.000 €, 675,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

675 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 58.000,00 EUR JAGODJE NAD IZOLO – OLIČNIK Z ODPRTIM POGLEDOM NA MORJE V Jagodju nad Izolo je naprodaj kmetijska parcela velikosti 675 m², na kateri raste približno 20 oljk. Parcela se nahaja tik ob asfaltirani cesti in je enostavno dostopna....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 18.000 €, 675,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lega parcele je lepa in sončna, neporaščena, urejen ima dostop do vode, elektrike, urejeno ima služnostno pot, vpisana v zemljiško knjigo. Podatki na GURSu - parcela št. 1612/6 k.o 1659 - RAKEK (ID 4384704) .

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 50.325 €, 671,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

671 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Obstoječi objekt z zemljiščem za individualno gradnjo ali investicijo - naprodaj v celoti kot del simetrične celote, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 50.325 €, 671,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.indomio.si

671 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče za gradnjo eno ali dvostanovanjske hiše, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine novonastalih....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šiška, 86.970 €, 669,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

669m2, elektrika, voda, kanalizacija, telefon .

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE POLJANE, 39.500 €, 668,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2025.,

www.inteleks.si

Zemljišče se nahaja v mirnem predelu vasi Velike Poljane, na izrazito sončni legi. Teren je položen. Na parceli sta dva objekta: kozolec in kmetijski objekt-svinjaki Infrastruktura ob zemljišču: vodovod, elektrika, optika Poleg zemljišča kupec dobi v last že 1/4 solastniški delež....

 
 
 
  Zemljišče, STARŠE, 34.900 €, 667,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2025.,

www.indomio.si

667 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela na umirjeni lokaciji - Trniče, prodamo. Cena: 34.900,00 EUR Ekskluzivno posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča (velikost zemljišča 667 m2 po GURS-u) na prisojni lokaciji v naselju Trniče - Marjeta na Dravskem polju v občini Starše.....

 
 
 
  Zemljišče, DVORJANE, 27.000 €, 663,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.09.2025.,

www.indomio.si

663 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR V Občini Duplek prodamo stavbno zemljišče s čudovitim razgledom. Zemljišče je po podatkih iz GURS-a v celoti zazidljivo (namenska raba je stanovanjske površine) in je v velikosti 663m2. Dostop je po javni asfaktirani cesti. Nahaja se....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 72.000 €, 658,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2024.,

www.indomio.si

500 m2, zazidljiva, v urejenem naselju s hišami, v bližini centra mesta, parcela je v nagibu proti jugu, prodamo. Cena: 72.000,00 EUR Lokacija: v urejenem naselju z dobro prometno dostopnostjo do centra mesta in avtoceste. V bližini so trgovine, center mesta, tovarna Krka. Možna je....