• GoHome Professional
nepremičnine 770 m2 do 341 eur/m2 čim manjše - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine 770 m2 do 341 eur/m2 čim manjše - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 770 m2 do 341 eur/m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremičnine 770 m2 do 341 eur/m2 čim manjše" je bilo najdenih 101 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 113 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 730 m2 (malo manjši)
    • 810 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 323 eur/m2 (malo cenejši)
    • 358 eur/m2 (malo dražje)
    • do 8900 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, NOVA GORICA, 62.000 €, 801,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PARCELA JE NA SONČNI LEGI, OKOLI PARCELE JE LE NEKAJ HIŠ. PARCELA JE ZRAVEN CELOTNE INFRASTRUKTURE IMA NEKAJ SADNEGA DREVJA IN NE MEJI NA NOBENO DRUGO ZAZIDLJIVO PARCELO.DOSTOP JE IZ LOKALNE CESTE DIREKTEN NA PARCELO. VEČ INFORMACIJ NA E-MAIL ALI TELEFON .

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 72.360 €, 804,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

804 m2, zazidljiva, Gradbeno zemljišče 804 m2 na Hočkem Pohorju, prodamo. Cena: 72.360,00 EUR Na obronkih Hočkega Pohorja, približno 13 km iz centra Maribora, prodamo gradbeno zemljišče 804 m2, primerno za stanovanjsko gradnjo. Parcela je ravna-sončna, razgledna lega. Ob robu zemljišča....

 
 
 
  Zemljišče, KORENITKA, 35.000 €, 810,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-152 Ogled oglasa na strani ponudnika V vasi Korenitka posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, velikosti 810m2. Priključki se nahajajo v neposredni bližini. Dostop do parcele je urejen. Parcela je ravna in primerno osončena. Nahaja se v neposredni bližini....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 119.000 €, 813,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.12.2025.,

www.indomio.si

813 m2, zazidljiva, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR Na popolni lokaciji v središču Žalca vas čaka zazidljivo zemljišče (813 m²), ki je komunalno opremljeno in pripravljeno na gradnjo. Vsi priključki so že urejeni – elektrika,....

 
 
 
  Zemljišče, MARKOVŠČINA, 182.000 €, 814,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.03.2024.,

www.indomio.si

814 m2, zazidljiva, Markovščina, Hrpelje, Kozina, parcela, zazidljiva, prodamo. Cena: 182.000,00 EUR V naselju Markovščina, Občina HRPELJE - KOZINA, je naprodaj ravna, zazidljiva parcela v velikosti 814m2 na zelo lepi in sončni lokaciji. Voda in elektrika sta tik ob parceli. Dovoz....

 
 
 
  Zemljišče, REPČE, 73.900 €, 821,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.kumi.si

Na obrobju Ljubljane na zelo mirni , sončni in z naravo obdani lokaciji, je na voljo parcela v izmeri 821m ² katera je skoraj v celoti zazidljiva, del pa predstavlja kmetijsko zemljišče - v izmeri 32m². Čudovita lokacija katera ponuja bivanje v objemu narave , veliko sprehajalnih,....

 
 
 
  Zemljišče, LAZE PRI DRAMLJAH, 33.500 €, 821,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.05.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321050-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Parcela na sončni legi ob gozdu v Lazah pri Dramljah. V bližini se nahaja Župnijska cerkev svete Marije Magdalene. Dostop do parcele je iz asfaltirane ceste. Vsi komunalni vodi se nahajajo ob parceli, v bližini je že zgrajen....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 75.000 €, 822,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

822 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Parcele se nahajajo na južno orientiranem pobočju z blagim naklonom in prelepim razgledom na gore, ki obdajajo Postojnsko kotlino (Javorniki, Trojica, Snežnik, Nanos). Parcele so oddaljene cca 300 m od ceste Postojna-Pivka in ležijo....

 
 
 
  Zemljišče, STRANSKA VAS, 35.000 €, 825,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

825 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR NOVO MESTO, Stranska vas, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v izmeri 825,00 m2. Po namenski rabi zemljišče predstavlja cca. 247,50 m2 površin podeželskega naselja, ostalo pa je kmetijsko zemljišče in manjši del površine....

 
 
 
  Zemljišče, OKROGLO, 136.620 €, 828,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

828 m2, zazidljiva, naklo, zazidljiva parcela, prodamo. Cena: 136.620,00 EUR V Naklem - Podreber, na mirni lokaciji, je naprodaj zazidljiva parcela v velikosti 828 m2, primerna za gradnjo eno ali dvostanovanjske hiše. Vsa potrebna omrežja gospodarske javne infrastrukture se nahajajo....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Košaki, 80.000 €, 832,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

832 m2, zazidljiva, Stavbno zemljišče ob Šentiljski cesti za centralne dejavnosti in stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Ob Šentiljski cesti v Mariboru prodamo stavbno zemljišče v izmeri 832 m2. Zemljišče se nahaja na območju, ki je namenjeno centralnim dejavnostim,....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA, 35.000 €, 835,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.07.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam gradbeno parcelo 500m od centra Šentilja in 2 km do Avstrijske meje. .

 
 
 
  Zemljišče, HRASTNIK, 30.000 €, 837,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

HRASTNIK, 837 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Prodam parcelo (837 m2) za poslovno gradnjo, v območju predvidenega centra v Hrastniku "Ob Bobnu". Cena: 30.000,00 EUR Parcela se nahaja v območju, ki je po OPPN predvideno za opravljanje centralnih dejavnosti, ki so namenjene oskrbnim,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKE KONJICE, 293.000 €, 839,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

839,65 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1975, 1.197 m2 zemljišča, K/P, slovenske konjice / center / kletna ulica poslovni kompleks, prodamo. Cena: 293.000,00 EUR POSLOVNO OBRTNI OBJEKT – SLOVENSKE KONJICE V južnem predelu Slovenskih Konjic je na voljo POSLOVNO – OBRTNI OBJEKT. Objekt....

 
 
 
  Zemljišče, SEGOVCI, 35.000 €, 840,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.11.2025.,

www.indomio.si

840 m2, zazidljiva, Iščete sanjski dom? V Apačah, Pomurje, vas čaka zazidljivo zemljišče velikosti 840 m2, idealno za vaš projekt. Ponudba investicije obsega 840 m2 zazidljive površine za vaš popoln dom, bodisi moderen ali tradicionalen. Uživajte v podeželskem miru z mestnimi ugodnostmi.....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 174.915 €, 845,00 m2 cca 210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.04.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela ima: urejen asfaltiran dostop Vsi (elektrika. Voda) komunalne priključke v neposredni bližini Vse meje so urejene Urejen vpis v zemljiško knjigo brez bremen. Sva edina lastnika .

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 75.900 €, 845,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

845 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče na sončni legi blizu Ruš, prodamo. Cena: 75.900,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 ( na sliki označena z A,B,C ). Parcele ležijo ob lokalni cesti, v manjšem....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-101 (od skupaj 102)

<< <1 2 3> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!