• GoHome Professional
nepremičnine 770 m2 urejeno čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 770 m2 urejeno čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 770 m2 urejeno čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremičnine 770 m2 urejeno čim manjše" je bilo najdenih 14 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 504 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 730 m2 (malo manjši)
    • 810 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 12000 eur
    • do 15000 eur (povprečna cena)
    • do 18000 eur
    • do 150 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SPODNJE GORJE, 105.000 €, 700,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Spodnje Gorje pri Bledu se prodaja več zazidljivih parcel, velikosti 550 do 1060 m². Parcele so v naklonu s pogledom na Blejsko jezero. Parcele imajo urejeno zemljiško-knjižno stanje in so brez bremen. Dostop do parcel je po občinski cesti Spodnje Gorje - Podhom. Komunalna....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE GORJE, 105.000 €, 700,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

700 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 150,00 EUR/m2 V naselju Spodnje Gorje pri Bledu se prodaja več zazidljivih parcel, velikosti 550 do 1060 m2. Parcele so v naklonu s pogledom na Blejsko jezero. Parcele imajo urejeno zemljiško-knjižno stanje in so brez bremen. Dostop....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 1.550.000 €, 712,00 m2 cca 2180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

712,3 m2, poslovni prostor, hotel, zgrajen l. 1776, adaptiran l. 2025, turistično-nastanitveni objekt v centru Celja, prodamo. Cena: 1.550.000,00 EUR V starem mestnem jedru Celja, med Slovenskim ljudskim gledališčem in mestno tržnico, se nahaja turistično-nastanitveni objekt Vila....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine 770 m2 urejeno čim manjše'
43.500 €
350.000 €
38.000 €
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 995.000 €, 720,00 m2 cca 1380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

720,5 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1550, 363 m2 zemljišča, Odlična investicijska priložnost v centru Maribora, prodamo. Cena: 995.000,00 EUR V centru Maribora, ekskluzivno posredujemo pri prodaji prenovljene poslovno-stanovanjske hiše.V zgodovinskem delu mesta, na Koroški cesti....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 80.000 €, 744,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

744 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR PRILOŽNOST ZA VAŠO POSLOVNO DEJAVNOST! Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo stavbno zemljišče velikosti 744m2 na atraktivni lokaciji v neposredni bližini izvoza avtoceste Celje center. Zemljišče je po Lokacijski informaciji v celoti....

 
 
 
  Zemljišče, METLIKA, 13.500 €, 750,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2025.,

www.indomio.si

750 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, v umirjenem bivalnem okolju, JZ lega, ob cesti Novo mesto - Metlika, možen je tudi nakup parcele velikosti 1427 m2 ali več parcel v skupni izmeri 2177 m2, vsa potrebna infrastruktura je v neposredni bližini, možen takojšen začetek pridobivanja....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 1.100.000 € na 950.000 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KOMEN, 950.000 €, 750,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

23.10.2025 - 1.100.000 €
07.03.2026 - 950.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

750 m2, samostojna, zgrajena l. 1858, 1.500 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 950.000,00 EUR V srcu Krasa, le korak od morja in le streljaj od italijanske meje, stoji čudovita kamnita vila iz leta 1858, danes konservatorsko prenovljena kraška domačija z dušo in eleganco. Ta unikatna rezidenca....

 
 
 
  Poslovni prostor, JESENICE, 309.000 €, 752,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

752,57 m2, pisarna, zgrajena l. 1988, mansarda, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Na Jesenicah, v industrijsko-poslovni coni PRODAMO pisarniške prostore, ki se nahajajo v špediterskem objektu. Pisarne so skupne 610,7 m2 in se nahajajo v mansardi stavbe. Prostorom pripada tudi tretjinski....

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 49.900 €, 752,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.indomio.si

752 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, čudovit razgled, narava, hiter dostop do Maribora, komunalno opremljena, prodamo. Cena: 49.900,00 EUR POČEHOVA, MARIBOR: Prodamo gradbeno zemljišče, ki se nahaja v mirnem naselju, odmaknjeno od mestnega vrveža, na sončni....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, ROGAŠKA SLATINA, 750.000 €, 761,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

761,3 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1962, adaptiran l. 2019, 803 m2 zemljišča, P/2 nad., prodamo. Cena: 750.000,00 EUR Izjemna poslovna priložnost na najbolj strateški točki med tremi turističnimi centri Predmet prodaje je celovit gostinsko-turistični objekt v kraju Podplat....

 
 
 
  Poslovni prostor, ROGAŠKA SLATINA, 750.000 €, 761,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.11.2025.,

www.indomio.si

761,3 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1962, adaptiran l. 2019, 803 m2 zemljišča, P/2 nad., prodamo. Cena: 750.000,00 EUR Izjemna poslovna priložnost na najbolj strateški točki med tremi turističnimi centri Predmet prodaje je celovit gostinsko-turistični objekt v kraju Podplat (občina....

 
 
 
  Zemljišče, STARI TRG OB KOLPI, 40.000 €, 778,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.kumi.si

Ravna parcela, sončna lega s priključki (voda, elektrika). Na parceli se nahaja tudi manjša kašča v izmeri 36,7m² uporabne površine - kulturna dediščina. V kraju Stari trg ob Kolpi infrastruktura: šola trgovina pošta cerkev športno igrišče 5 km do reke Kolpe 6 km do mejnega predhoda....

 
 
 
  Zemljišče, POLJANE PRI MIRNI PEČI, 44.750 €, 795,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.09.2025.,

www.indomio.si

795 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posest se nahaja v zelo mirnem in z naravo obdanem okolju. Posest je v celoti zazidljiva. Parcela ima urejeno mejo. Možnost priklopa na vodovod, elekrtiko in optiko, vse poteka ob ali po parceli. Lokacija je 4 km oddaljena od AC priključka Trebnje....

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJSKE TOPLICE, 64.000 €, 800,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 Parcela za gradnjo stanovanjske hiše, ki se nahaja v novo nastajajočem nasleju Cviblje. Območje je urbanistično urejeno z OPPN: "Stanovanjsko naselje Cviblje v Dolenjskih Toplicah.". Predvidena je gradnja samostojnih stanovansjkih....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-14 (od skupaj 14)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled