• GoHome Professional
nepremičnine 810 m2 urejeno čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 810 m2 urejeno čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 810 m2 urejeno čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremičnine 810 m2 urejeno čim manjše" je bilo najdenih 12 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 357 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 770 m2 (malo manjši)
    • 850 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 8600 eur
    • do 10000 eur (povprečna cena)
    • do 12000 eur
    • do 107 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-14%

Spremembe cen iz 44.100 € na 38.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 38.000 €, 735,00 m2 cca 50 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 44.100 €
08.05.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

735 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 735 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 80.000 €, 744,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

744 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR PRILOŽNOST ZA VAŠO POSLOVNO DEJAVNOST! Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo stavbno zemljišče velikosti 744m2 na atraktivni lokaciji v neposredni bližini izvoza avtoceste Celje center. Zemljišče je po Lokacijski informaciji v celoti....

 
 
 
  Zemljišče, METLIKA, 13.500 €, 750,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2025.,

www.indomio.si

750 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, v umirjenem bivalnem okolju, JZ lega, ob cesti Novo mesto - Metlika, možen je tudi nakup parcele velikosti 1427 m2 ali več parcel v skupni izmeri 2177 m2, vsa potrebna infrastruktura je v neposredni bližini, možen takojšen začetek pridobivanja....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine 810 m2 urejeno čim manjše'
89.000 €
309.000 €
49.900 €
 
-14%

Spremembe cen iz 1.100.000 € na 950.000 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KOMEN, 950.000 €, 750,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

23.10.2025 - 1.100.000 €
07.03.2026 - 950.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

750 m2, samostojna, zgrajena l. 1858, 1.500 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 950.000,00 EUR V srcu Krasa, le korak od morja in le streljaj od italijanske meje, stoji čudovita kamnita vila iz leta 1858, danes konservatorsko prenovljena kraška domačija z dušo in eleganco. Ta unikatna rezidenca....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, ROGAŠKA SLATINA, 750.000 €, 761,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

761,3 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1962, adaptiran l. 2019, 803 m2 zemljišča, P/2 nad., prodamo. Cena: 750.000,00 EUR Izjemna poslovna priložnost na najbolj strateški točki med tremi turističnimi centri Predmet prodaje je celovit gostinsko-turistični objekt v kraju Podplat....

 
 
 
  Poslovni prostor, ROGAŠKA SLATINA, 750.000 €, 761,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.11.2025.,

www.indomio.si

761,3 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1962, adaptiran l. 2019, 803 m2 zemljišča, P/2 nad., prodamo. Cena: 750.000,00 EUR Izjemna poslovna priložnost na najbolj strateški točki med tremi turističnimi centri Predmet prodaje je celovit gostinsko-turistični objekt v kraju Podplat (občina....

 
 
 
  Zemljišče, STARI TRG OB KOLPI, 40.000 €, 778,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.kumi.si

Ravna parcela, sončna lega s priključki (voda, elektrika). Na parceli se nahaja tudi manjša kašča v izmeri 36,7m² uporabne površine - kulturna dediščina. V kraju Stari trg ob Kolpi infrastruktura: šola trgovina pošta cerkev športno igrišče 5 km do reke Kolpe 6 km do mejnega predhoda....

 
 
 
  Zemljišče, POLJANE PRI MIRNI PEČI, 44.750 €, 795,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.09.2025.,

www.indomio.si

795 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posest se nahaja v zelo mirnem in z naravo obdanem okolju. Posest je v celoti zazidljiva. Parcela ima urejeno mejo. Možnost priklopa na vodovod, elekrtiko in optiko, vse poteka ob ali po parceli. Lokacija je 4 km oddaljena od AC priključka Trebnje....

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJSKE TOPLICE, 64.000 €, 800,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 Parcela za gradnjo stanovanjske hiše, ki se nahaja v novo nastajajočem nasleju Cviblje. Območje je urbanistično urejeno z OPPN: "Stanovanjsko naselje Cviblje v Dolenjskih Toplicah.". Predvidena je gradnja samostojnih stanovansjkih....

 
 
 
  Zemljišče, BABIČI, 198.000 €, 849,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

849 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA V Babičih pri Kopru ( v bližini Marezig), prodamo gradbeno parcelo velikost 849 m2. Lokacije parcele je atraktivna, saj se nahaja v mirnem okolju v objemu narave. Parcela ima urejen dostop ter pogled na dolino.....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 179.000 €, 855,00 m2 cca 210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

855 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR PRODAJA: Parcela z gradbenim dovoljenjem za rekonstrukcijo – Levec, Žalec Na odlični lokaciji v kraju Levec pri Žalcu se prodaja zazidljiva parcela-poslovni kompleks (namembnost po rekonstrukciji) s pripadajočim pomožnim objektom,....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-11 (od skupaj 11)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!