• GoHome Professional
nepremičnine ARJA VAS - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine ARJA VAS - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine ARJA VAS

  • Za iskalni niz "nepremičnine arja vas" je bilo najdenih 1 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.436 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 200 m2
    • 230 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eur
    • do 240000 eur (povprečna cena)
    • do 290000 eur
    • do 2400 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • dvorišče
    • urejeno
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-4%

Spremembe cen iz 495.000 € na 475.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ARJA VAS, 475.000 €, 195,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.04.2026 - 495.000 €
23.04.2026 - 475.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

195 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1908, adaptirana l. 2008, 2.091 m2 zemljišča, P+1, Na obrobju naselja Arja vas, prodamo večjo stanovanjsko hišo z garažo in veliko parcelo, prodamo. Cena: 475.000,00 EUR Na mirni in zeleni lokaciji, na obrobju Arje vasi, prodamo večjo stanovanjsko....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-1 (od skupaj 1)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!