• GoHome Professional
nepremičnine BELA KRAJINA - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine BELA KRAJINA - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine BELA KRAJINA

  • Za iskalni niz "nepremičnine bela krajina" je bilo najdenih 60 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 545 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 190 m2
    • do 240 m2
    • 240 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 240 m2
    • 290 m2
  •  Po ceni
    • do 28000 eur
    • do 36000 eur (povprečna cena)
    • do 43000 eur
    • do 361 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, KOMARNA VAS, 240.000 €, 240,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

240 m2, zidan, zgrajen l. 1990, adaptiran l. 2023, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR KOMARNA VAS, GORNJE GAČE, občina Semič, v neposredni bližini smučišča Bela Gače in tekaške proge, prodamo počitniški objekt-hišo, ki nudi vso udobje in je obdan z naravo in s čudovitim pogledom na hribe.....

 
 
 
  Hiša, GRADNIK, 98.000 €, 57,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

57 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 3.529 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 98.000,00 EUR Manjša hiša – Gradnik (Bela krajina) V vasi Gradnik posredujemo pri prodaji nepremičnine, ki ponuja mirno bivanje v podeželskem okolju Bela krajine. Ključne lastnosti nepremičnine: Stanovanjska....

 
 
 
  Hiša, ČRNOMELJ, 53.000 €, 77,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

77,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 5.245 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR ČRNOMELJ, Tušev Dol, prodamo samostojno hišo, skupne površine 77,70 m2, zgrajene l. 1900 ter zasnovane v dveh etažah. Zemljišče obsega 5.245,00 m2 površine, od tega je 745,20 m2 stavbnega zemljišča,....

 
 
 
  Zemljišče, GRABROVEC, 42.000 €, 1809,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

1.809 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Parcela za gradnjo stanovanjeske hiše. Za gradnjo je pridobljeno pravnomočno gradbeno dovoljenje, ki velja še 3 leta. Plačan je komunalni prispevek. Pri UE Metlika je bila opravljena prijava pričetka gradnje. Narejena....

 
 
 
  Hiša, SEMIČ, 45.000 €, 36,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

36,8 m2, zidanica, zgrajena l. 1907, adaptirana l. 2021, 185 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR SEMIČ, Smuška cesta, prodamo zidanico, velikosti 36,80 m2, zgrajene l. 1907, delno na novo zgrajene l. 2021, zasnovane v dveh etažah, K + P. Zemljišče obsega 185,00 m2 površine,....

 
 
 
  Hiša, METLIKA, 95.000 €, 131,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

131,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 750 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR METLIKA, Jerebova ulica, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, ki obsega 131,10 m2 skupne površine ter 60,70 m2 uporabne površine (stanovanje v nadstropju). Parcela v skupni....

 
 
 
  Zemljišče, METLIKA, 13.500 €, 750,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2025.,

www.indomio.si

750 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, v umirjenem bivalnem okolju, JZ lega, ob cesti Novo mesto - Metlika, možen je tudi nakup parcele velikosti 1427 m2 ali več parcel v skupni izmeri 2177 m2, vsa potrebna infrastruktura je v neposredni bližini, možen takojšen začetek pridobivanja....

 
 
 
  Hiša, METLIKA, 49.000 €, 64,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2025.,

www.indomio.si

64 m2, lesen, zgrajen l. 2012, 5.412 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR V Metliki se prodaja počitniški objekt, lesena brunarica velikosti 5 x 6 m. Izdelana je bila leta 2012. Ima pridobljeno gradbeno dovoljenje za nezahteven objekt in ima hišno številko. Priključki: Objekt....

 
 
 
  Zemljišče, METLIKA, 416.195 €, 6403,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

6.403 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 METLIKA, Črnomaljska cesta, prodamo stavbno zemljišče v izmeri 6.403,00 m2. Zemjišče je opredeljeno kot OBMOČJE CENTRALNIH DEJAVNOSTI. Nahaja se ob cesti, v bližini avtobusne postaje in doma za ostarele. Vsa infrastruktura je v bližini,....

 
 
 
  Hiša, KOMARNA VAS, 170.000 €, 104,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

104,5 m2, dvojček, zgrajen l. 1999, 145 m2 zemljišča, v slepi ulici urejenega naselja, obdana z neokrnjeno naravo, opremljen, z dvema stanovanjema, primerna za stalno bivanje, preživljanje prostega časa v naravi ali oddajanje turistom, vseljiva takoj, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR....

 
 
 
  Zemljišče, DOBLIČKA GORA, 25.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2024.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

4.040 m², kmetijsko zemljišče, Skrbno in redno obdelovan vinograd z brunarico, do Črnomlja 7 km, ob asfaltni cesti, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Zemljišče obsega vinograd s 500 trtami na betonskih nosilcih in žicah, sadovnjak in njivo ter podkletena brunarica cca 12 m². Vinograd in....

 
 
 
  Zemljišče, DALNJE NJIVE, 6.500 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

1,74 HEKTARJA SAMO ZA 6.500 EUR! .

 
 
 
  Hiša, KOMARNA VAS, 170.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

104,5 m², dvojček, zgrajen l. 1999, 145 m² zemljišča, v slepi ulici urejenega naselja, obdana z neokrnjeno naravo, opremljen, z dvema stanovanjema, primerna za stalno bivanje, preživljanje prostega časa v naravi ali oddajanje turistom, vseljiva takoj, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR....