• GoHome Professional
nepremičnine BOHINJ - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine BOHINJ - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine BOHINJ

  • Za iskalni niz "nepremičnine bohinj" je bilo najdenih 5 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.708 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 130 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • do 310000 eur
    • do 390000 eur (povprečna cena)
    • do 470000 eur
    • do 3900 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-9%

Spremembe cen iz 545.000 € na 495.000 € z dne 09.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, STARA FUŽINA, 495.000 €, 133,00 m2 cca 3720 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.10.2025 - 545.000 €
09.05.2026 - 495.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.10.2025.,

www.indomio.si

133 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 485 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 495.000,00 EUR V Bohinju, na idilični in mirni sončni lokaciji, s čudovitim odprtim panoramskim pogledom na jezero in okoliške vršace, le streljaj od jezera (700 m), prodamo hišo na urejeni in ravni parceli....

 
 
 
  Stanovanje, BOHINJ, 265.000 €, 134,00 m2 cca 1980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

134 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1974, adaptirano l. 2004, 289 m2 zemljišča, 1/1 nad., prodamo. Cena: 265.000,00 EUR V naselju Polje - Bohinjska Bistrica, se prodaja 4-sobno stanovanje v nadstropju 2-stanovanjske hiše. Hiša je l. 1974 in obnavljana l. 2004. Potrebna je osvežitve. Stanovanja....

 
 
 
  Hiša, GORELJEK, 355.000 €, 84,00 m2 cca 4230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

84 m2, samostojna, zgrajena l. 1953, adaptirana l. 2008, 1.091 m2 zemljišča, Redka priložnost - hiša na izjemni lokaciji sredi Pokljuke. Le redko se na trgu pojavi nepremičnina, kot je ta - prijetna hiša sredi neokrnjene narave Pokljuke, obdana z mogočnimi smrekami, ki nudijo popolno....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine bohinj'
585.000 €
890.000 €
697.000 €
  Hiša, STARA FUŽINA, 590.000 €, 133,00 m2 cca 4440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2025.,

www.indomio.si

133 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 485 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR V Bohinju, na idilični in mirni sončni lokaciji, s čudovitim odprtim panoramskim pogledom na jezero in okoliške vršace, le streljaj od jezera (700 m), prodamo hišo na urejeni in ravni parceli....

 
 
 
  Hiša, GORELJEK, 355.000 €, 84,00 m2 cca 4230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

84 m2, vikend, zgrajen l. 1953, adaptiran l. 2008, 1.091 m2 zemljišča, Redka priložnost - počitniška hiša na izjemni lokaciji sredi Pokljuke. Le redko se na trgu pojavi nepremičnina, kot je ta - prijetna hiša sredi neokrnjene narave Pokljuke, obdana z mogočnimi smrekami, ki nudijo....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-5 (od skupaj 5)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!