• GoHome Professional
nepremičnine DOMŽALE - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine DOMŽALE - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine DOMŽALE

  • Za iskalni niz "nepremičnine domžale" je bilo najdenih 37 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.010 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 200 m2
    • 240 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eur
    • do 170000 eur (povprečna cena)
    • do 200000 eur
    • do 1700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 797 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, DOMŽALE, 249.000 €, 84,00 m2 cca 2960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-214 Ogled oglasa na strani ponudnika DOMŽALE / SAVSKA CESTA, 3 SOBNO STANOVANJE 83,6 M2 / OPREMLJENO / GARAŽNO PARKIRNO MESTO Posredujemo pri prodaji 3 sobnega stanovanja 83,6 m2, ki se nahaja v bloku - Savska cesta / Domžale, leto izgradnje 2003. Stanovanje je....

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, 379.000 €, 203,40 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.dfi.si

203,4 m², dvojček, zgrajen l. 1960, 836 m² zemljišča, K+P+1, Prodamo enoto dvojčka, prodamo. Cena: 379.000,00 EUR Dodaten opis V mirnem naselju hiš, le streljaj od centra Domžal, prodamo enoto dvojčka, zgrajeno leta 1960. Hiša obsega klet, pritličje in nadstropje (K+P+1) in stoji....

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, Študa, 650.000 €, 260,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.07.2023.,

www.inf-ing.si

V Domžalah - naselju Študa, se prodaja samostojna 2-stanovanjska hiša, velikosti 260 m². Stoji na parceli 438 m². Hiša je grajena l. 2007. Nahaja se v mirni okolici Domžal. Oddaljena je 600 m² od pešpoti ob Kamniški Bistrici. Hiša je grajena v 3 etažah: K+P+M. Ima 4 balkone, teraso....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine domžale'
495.000 €
650.000 €
124.000 €
  Zemljišče, DOMŽALE, 230.000 €, 485,50 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.hisanepremicnine.si

DOMŽALE - Nasproti Mercator centra , zazidljivo zemljišče v velikosti 484 m2. Parcela se nahaja v poslovno stanovansjki coni Možnost gradnje enostanovanjske hiše IZJEMNA PRILOŽNOST!!! Vsa infrastruktura je v neposredni bližini, izjemna lokacija . Kupec krije polovico stroškov posla....

 
 
 
  Zemljišče, DOMŽALE, 344.700 €, 1915,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

O G L A S -parcela (stavbno zemljišče) Lepa,soncna parcela,ob glavni cesti na Dobenem, z pogledom na Domzale in Ljubljano, en del v naklonu, povrsine 1.915m2, od tega 1.069m2-zazidljiva in 856m2-ne zazidljiva(dvorisce). Cena 180,00 €/m2. .

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, 350.000 €, 270,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V Domžalah, na koncu mirne slepe ulice prodamo čudovito staromeščansko hišo v velikosti 270m2 s pripadajočim zemljiščem v velikosti 300m2. Hiša je bila zgrajena leta 1810 ter popolnoma prenovljena s kakovostnimi materiali v letu 2000 (streha, vse inštalacije, tlaki, notranji ometi,....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 125.000 €, 98,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Razpored prostorov: Velika dnevna soba s kuhinjo in jedilnico, hodnik, spalnica,otroška soba, sanitarije. Celotno stanovanje je moderno zastavljeno z visokocenovno opremo. Stanovanju pripada klet, z dnevno svetlobo, velikosti 14 m2, ki je trenutno urejena kot pisarna, ter dva parkirna....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOMŽALE, 117.000 €, 56,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

56 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1982, adaptiran l. 2020, P/P, prodamo. Cena: 117.000,00 EUR Na odlični in frekventni lokaciji v samem centru Domžal (SPB) prodamo poslovni prostor v izmeri 56 m², zgrajen leta 1982. Prostor trenutno deluje kot frizerski salon in se prodaja skupaj....

 
 
 
  Zemljišče, DOMŽALE, 750.000 €, 5000,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

elektrika,voda, kanalizacija, telefon, internet, kabeljska tv, bližina trgovine, pošte, odaljenost do avtoceste cca 2 km .

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, 550.000 €, 320,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša je bila namenjena manjšemu hotelu in je temu namenu tudi prilagojena. Vsebuje velik zimski vrt v velikosti 60m2, pokrito teraso 10m2, teraso z markizo, samostojno pokrito teraso na vrtu z odprtim kaminom 24m2, bazen 3.6 x 8m ter leseno vrtno hiško. Vrt se razteza na jugovzhodni....

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, 230.000 €, 194,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Razporeditev - Pritličje • predprostor • velik dnevni prostor • s kuhinjo • Kabinet • shramba • sanitarije • utility room - 1.nadstropje • Predprostor • Kopalnica • Spalnica • 2 x otroška soba • Delovna soba Infrastruktura Lokacija, odmaknjena od hrupa in betona, v idilični naravi,....

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, 370.000 €, 290,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nepremičnina je vpisana v zemljiško knjigo ter je brez bremen. Možna hitra vselitev ter dogovor pri ceni. Hiša je grajena je s kvalitetnimi materiali, fasada je teranova, v celoti oblečena s kombi ploščami, spodaj dodatno obdana s fasadno opeko. .

 
 
 
  Poslovni prostor, DOMŽALE, 288.000 €, 166,00 m2 cca 1740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

166,8 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1982, adaptiran l. 2021, pritličje, Posredujemo pri prodaji urejenega, svetlega in funkcionalno zasnovanega poslovnega prostora na izjemni lokaciji v samem centru Domžal, v poslovno-stanovanjskem kompleksu SPB, poleg cvetličarne Omers. Poslovni....

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, 185.000 €, 155,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na hribčku ter robu vasice hiša za ljubitelje narave! Ima novo fasado, kritino, okna, parket centralno, keramiko. V pritličju cca 50m2 sicer garaža, soba, shramba. V prvem nadstropju 5o m2 in sicer soba+d.soba z kuhinjio, kopalnica z wc, izhod na 25m2 veliko teraso, + stopnice v masardo....

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, 399.000 €, 231,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-200 Ogled oglasa na strani ponudnika DOMŽALE - ŠUMBERŠKA CESTA - DRUŽINSKA HIŠA 231 M2 / OBNOVLJENA, MOŽNOST TAKOJŠNJEGA PREVZEMA Novemu lastniku je na voljo družinska hiša zgrajena leta 1953. Hiša ima skupne tlorisne površine 231 m2 in se nahaja na zemljišču....

 
 
 
  Zemljišče, DOMŽALE, 231.000 €, 1050,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Eno ali dvostanovanjska hiša, poslovni prostor. .

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 115.000 €, 57,00 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

K stanovanju sodi garažno parkirno mesto .

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 290.000 €, 124,00 m2 cca 2340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

124,9 m2, 5 in večsobno, adaptirano l. 2026, K/6 nad., prodamo. Cena: 290.000,00 EUR PROSTORNO ADAPTIRANO STANOVANJE 124,9 m² – CENTER DOMŽAL – INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V samem centru Domžal prodamo prostorno in v celoti adaptirano stanovanje, ki se nahaja v kleti urejenega večstanovanjskega....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

64,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, 3. nad., Posredujemo pri prodaji dvosobnega stanovanja v prijetni in urejeni soseski v neposredni bližini centra Domžal. Z manjšim posegom je možna izdelava dodatne sobe. Leta 2025 je bila na stavbi obnovljena fasada, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 520.000 € na 545.000 € z dne 24.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, DOMŽALE, 545.000 €, 173,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

23.10.2025 - 520.000 €
24.04.2026 - 545.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.10.2025.,

www.indomio.si

173,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1957, adaptirana l. 2022, 831 m2 zemljišča, Prodamo samostojno hišo v Radomljah. Domžale. 173,9 m2, obnovljeno 2022, parcela je 831 m2, na mirni in zeleni lokaciji v malo prometni ulice, prodamo. Cena: 545.000,00 EUR Prodamo samostojno hišo na mirni....

 
 
 
  Zemljišče, DOMŽALE, 1.350.000 €, 7513,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

7.513 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Na odlični lokaciji tik ob priključku na avtocesto se v Domžalah prodaja zemljišče velikosti 7513 m2 namenjeno za poslovno dejavnost. Zemljišče je zaradi izjemno frkventne lokacije zelo primerno za hotel, proizvodno, servisno ali prodajno....

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, 648.000 €, 245,00 m2 cca 2650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

245,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1972, 746 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji kakovostno grajene, opremljene in prostorne družinske hiše na mirni in urejeni lokaciji v Domžalah. Hiša stoji na zemljišču velikosti 746 m2. Nepremičnina obsega 245,2 m2 bruto površine in je razporejena....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOMŽALE, 230.000 €, 174,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.10.2024.,

www.indomio.si

174 m2, pisarna, zgrajena l. 1982, 1/14 nad., Posredujemo pri prodaji prostorne pisarne v prvem nadstropju poslovno stanovanjskega kompleksa na frekventni lokaciji v središču Domžal. Nepremičnina ponuja 174 m2 dobro razporejenega delovnega prostora, ki vključuje 4 prostorne pisarne,....

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, 379.000 €, 203,00 m2 cca 1870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.01.2026.,

www.indomio.si

203,4 m2, dvojček, zgrajen l. 1960, 836 m2 zemljišča, K+P+1, Prodamo enoto dvojčka, prodamo. Cena: 379.000,00 EUR V mirnem naselju hiš, le streljaj od centra Domžal, prodamo enoto dvojčka, zgrajeno leta 1960. Hiša obsega klet, pritličje in nadstropje (K+P+1) in stoji na večji parceli....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOMŽALE, 195.000 €, 120,00 m2 cca 1630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.08.2025.,

www.indomio.si

Poslovni prostor, Ljubljana okolica - Domžale, zgrajeno l. 1982, pritličje + medetaža, skupna površina 120,00 m2 , od tega lokal/prodajalna 50,00 m2, nerazporejen prostor 22,00 m2 + obstoječa medetaža cca 47,20 m2. Cena: 195.000,00 EUR. Na odlični in frekventni lokaciji v Domžalah....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 328.000 €, 74,00 m2 cca 4430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

74,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2002, 3. nad., Posredujemo pri prodaji svetlega in funkcionalno zasnovanega 3-sobnega stanovanja v 3. nadstropju urejenega stanovanjskega bloka v Domžalah. Stanovanje odlikujeta južna lega, ki zagotavlja obilico naravne svetlobe, ter....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 298.000 €, 63,00 m2 cca 4730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

63,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2018, prodamo. Cena: 298.000,00 EUR Svetlo in moderno 3-sobno stanovanje se nahaja v samem središču Domžal. Stanovanje se nahaja v 4. nadstropju dobro vzdrževane stavbe, zgrajene leta 1966, in je bilo popolnoma prenovljeno v letih....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 158.800 €, 30,00 m2 cca 5290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

30,3 m2, garsonjera, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2026, 2/4 nad., v stavbi brez dvigala, skupna površina 30,30 m2, bivalni prostor 27,50 m2, klet v velikosti 2,80 m2, parkiranje pred stavbo, mirna lokacija ter odlična investicijska priložnost. Cena: 158.800 EUR, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, 1.700.000 €, 525,00 m2 cca 3240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

525 m2, samostojna, zgrajena l. 2013, 4.125 m2 zemljišča, K+P+M, Reprezentativna vila na robu gozda, prodamo. Cena: 1.700.000,00 EUR Redka priložnost — reprezentativna vila na izjemni lokaciji z zelo veliko parcelo. Hiša v treh etažah ponuja vse, kar si zahteven kupec želi: prostornost,....

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, 395.000 €, 263,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

263,1 m2, dvojček, zgrajen l. 1987, 262 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 395.000,00 EUR Prodamo vzdrževano, prostorno hišo v neposredni bližini centra Domžal. Bivalne površine 166,2m2 + balkon 8,2m2 + klet 72,9m2 + garaža 15,8m2. Ogrevanje prostorov je na plinsko peč (mestni plin),....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 159.000 €, 29,00 m2 cca 5480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

29,2 m2, garsonjera, zgrajena l. 1982, adaptirana l. 2019, 9/11 nad., prodamo. Cena: 159.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Domžal, natančenje na Ljubljanski cesti, prodamo svetlo, prijetno in opremljeno stanovanje. Nahaja se v devetem nadstropju bloka, zgrajenega l. 1982. OSNOVNE....

 
 
 
  Zemljišče, DOMŽALE, 976.690 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391009-332 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji tik ob priključku na avtocesto se v Domžalah prodaja zemljišče velikosti 7513m2 namenjeno za poslovno dejavnost. Zemljišče je zaradi izjemno frkventne lokacije zelo primerno za hotel, proizvodno, servisno....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOMŽALE, Center, 390.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-206 Ogled oglasa na strani ponudnika DOMŽALE CENTER / GOSTINSKI LOKAL - KAVARNA , V OBRATOVANJU Posredujemo pri prodaji GOSTINSKEGA LOKALA / KAVARNA v centru Domžal. - površina gostinskega lokala 108,10 m2 + terasa za katero se plačuje pavšalni najem - leto izgradnje....

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, 750.000 €, 300,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 127.000 €, 74,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vsi priključki .

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-35 (od skupaj 34)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled