• GoHome Professional
nepremičnine GORIČKO - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine GORIČKO - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine GORIČKO

  • Za iskalni niz "nepremičnine goričko" je bilo najdenih 21 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 568 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 220 m2
    • do 270 m2
    • 270 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 270 m2
    • 320 m2
  •  Po ceni
    • do 47000 eur
    • do 59000 eur (povprečna cena)
    • do 71000 eur
    • do 596 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, SVETI JURIJ, 275.000 €, 236,10 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-524 Ogled oglasa na strani ponudnika Na enem od odprtih, osončenih gričev na obrobju Slovenskih goric, ki ponuja razgled na Panonsko nižino s svojimi simpatičnimi vasicami ali po bližnjih vinorodnih gričih, v majhnem naselju Galušak, občina Sveti Jurij ob Ščavnici,....

 
 
 
  Hiša, SVETI JURIJ, 139.000 €, 189,70 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.tikida.si

Na prelepem Goričkem, natančneje v vasi Sv.Jurij prodamo stanovanjsko hišo velikosti 189,7 m2. .

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.11.2025 - 99.000 €
26.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.halodom.com

PRODAMO HIŠO Z GOSPODARSKIM POSLOPJEM – DOBROVNIK .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine goričko'
17.000 €
59.999 €
210.000 €
  Zemljišče, DOBROVNIK, 69.000 €, 1886,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

1.886 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 69.000,00 EUR V Strehovcih, manjšem naselju sredi vasi v občini Dobrovnik, prodamo v celoti stavbno zemljišče pravilne, pravokotne oblike, skupne površine 1.886 m2. Sončno, popolnoma ravno zemljišče ob lokalni občinski cesti,....

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠOVCI, 8.124 €, 7385,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2026.,

www.salomon.si

Prodaja kmetijskega zemljiša, primernega za trajni nasad ,vzrejo drobnice, pašnik ,ekološko kmetovanje, postavitev bruarice.. Ta zaradi lege na hribčku nudi čudoviti razgled . Trenutno je parcela v naravi kot travnik, ki pa se lahko preorje in na njej zasadi kultura,ki bo donosna....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 74.500 € na 65.000 € z dne 17.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 65.000 €, 56,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.07.2025 - 84.500 €
07.10.2025 - 74.500 €
17.03.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

56,7 m2, zidan, zgrajen l. 1955, adaptiran l. 2024, 557 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Prodamo prenovljeno vikend hiško v objemu narave – Dobrovnik V naselju Dobrovnik prodamo prijetno vikend hišo z zemljiščem, ki se nahaja na mirni lokaciji, obdani z naravo. Nepremičnina....

 
 
 
  Hiša, CANKOVA, 99.900 €, 177,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.11.2025.,

www.indomio.si

177,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1957, 3.327 m2 zemljišča, K+P, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 99.900,00 EUR CANKOVA – PRODAJA SE HIŠA Z GOSPODARSKIM POSLOPJEM IN TREM GARAŽAMI Prodamo prostorno hišo skupne površine 177,20 m² z gospodarskim poslopjem in....

 
 
 
  Hiša, CANKOVA, 279.500 €, 264,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.03.2025.,

www.indomio.si

264,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2007, 632 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 279.500,00 EUR V naselju Korovci, občina Cankova, prodamo stanovanjsko hišo s pripadajočim zemljiščem v velikosti 632 m2. Nepremičnina se nahaja na odlični lokaciji in sicer v mirnem okolišu obdanem s travniki....

 
 
 
  Zemljišče, CANKOVA, 2.975.000 €, 59166,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

59.166 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, KOMPLEKS SONČNE TERME - naravni park za zdravje, sprostitev in rekreacijoEdinstvena priložnost za investitorje, ki vlagajo v nepremičnine ali projekte s področja medicine in turizma. Predmet prodaje je projekt, ki vključuje 59.166 m2 zemljišč,....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠOVCI, 148.500 €, 164,00 m2 cca 910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

164,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, 4.735 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 148.500,00 EUR V osrčju neokrnjene narave Krajinskega parka Goričko, v naselju Nuskova v občini Rogašovci, prodamo prostorno in vzdrževano stanovanjsko hišo, ki nudi umik od mestnega vrveža ter kakovostno bivanje....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠOVCI, 229.000 €, 156,00 m2 cca 1470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.07.2025.,

www.indomio.si

156 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, 2.045 m2 zemljišča, Odlična in edinstvena invensticijska priložnost. V prodaji imamo celovit kompleks, ki vključuje stanovanjsko hišo, gostinski lokal ter kmetijske objekte, prodamo. Cena: 229.000,00 EUR V Rogašovcih posredujemo pri prodaji idilične....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 149.000 € na 129.000 € z dne 11.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SVETI JURIJ, 129.000 €, 27572,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.07.2025 - 149.000 €
11.03.2026 - 129.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.07.2025.,

www.indomio.si

27.572 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Na eni najlepših lokacij v Sloveniji, v bližini Rogaške Slatine in Podčetrtka, je naprodaj čudovito posestvo s skupno površino 27.572 m². Zemljišče obsega 169 m² stavbnega zemljišča ter 27.403 m² kmetijskega zemljišča. Na posestvu....

 
 
 
  Zemljišče, SVETI JURIJ, 18.300 €, 6071,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

6.071 m2, kmetijsko zemljišče, v prelepi naravi na sončni legi smer jugo zahod čaka kmetijsko zemljišče novega lastnika, prodamo. Cena: 18.300,00 EUR Pozdravljeni, v prelepi naravi na sončni legi smer jugo zahod čaka kmetijsko zemljišče novega lastnika !!!! KJE: Malna do Jurovskega....

 
 
 
  Poslovni prostor, ROGAŠOVCI, 229.000 €, 364,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.07.2025.,

www.indomio.si

364 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1810, 2.045 m2 zemljišča, Odlična in edinstvena invensticijska priložnost. V prodaji imamo celovit kompleks, ki vključuje stanovanjsko hišo, gostinski lokal ter kmetijske objekte, prodamo. Cena: 229.000,00 EUR V Rogašovcih posredujemo pri prodaji....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 99.000 €
25.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

269,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 1996, 543 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo hišo z gospodarskim poslopjem - dobrovnik, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR V Dobrovniku prodamo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem in dvoriščem v skupni izmeri 543 m². Hiša je bila grajena....

 
 
 
  Hiša, DOBROVNIK, 150.000 €, 163,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

163,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1936, 1.014 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR V naselju Dobrovnik prodamo stanovanjsko hišo s pripadajočim gospodarskim poslopjem in zemljiščem velikim 1014 m2. Hiša se nahaja na dobri lokaciji in sicer nedaleč vstran od samopostrežne trgovine,....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 120.000 € na 110.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, ROGAŠOVCI, 110.000 €, 143,00 m2 cca 770 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.02.2026 - 120.000 €
24.03.2026 - 110.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

143,7 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 2002, 278 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR V Serdici (Rogašovci) ob gasilskem domu prodamo poslovne prostore, skupne površine 143,70 m2, stoječe na skupno 278 m2 stavbnega zemljišča, opredeljenega kot gospodarska cona. Ob objektu....

 
 
 
  Hiša, RADOVCI, 390.000 €, 344,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2025.,

www.indomio.si

344,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, adaptirana l. 2023, 7.046 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Večnamenski stanovanjski objekt na izjemni lokaciji v krajinskem parku Goričko – Radovci, občina Grad V naselju Radovci (občina Grad) prodamo stanovanjski objekt z obsežnim....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 22.900 € na 18.800 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOBROVNIK, 18.800 €, 3698,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 22.900 €
05.03.2026 - 18.800 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

3.698 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 18.800,00 EUR PRODAMO ČUDOVITO ZEMLJIŠČE Z RAZGLEDOM – DOBROVNIK (3698 m²) Na mirni in sončni lokaciji v naselju Dobrovnik se prodaja zemljišče skupne velikosti 3698 m² Podrobnosti: Skupna površina: 3698 m² Stavbno zemljišče:....

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠOVCI, Po dogovoru, 14435,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2026.,

www.salomon.si

FIKŠINCI 14.435 m2, kmetijski zemljišči, Prodaja kmetijskeqa zemljišča, prodamo. Cena: cca 1.10 EUR/m2 031/263-635 FIKŠINCI 1.500 sqm, land, agricultural plot, for sale. Price: ca. 1.10 EUR/sqm Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-20 (od skupaj 19)

<< <1> >>