• GoHome Professional
nepremičnine GORICA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine GORICA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine GORICA

  • Za iskalni niz "nepremičnine gorica" je bilo najdenih 6 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.240 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • do 78000 eur
    • do 98000 eur (povprečna cena)
    • do 110000 eur
    • do 985 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, GORICA, 69.000 €, 70,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-71 Ogled oglasa na strani ponudnika Pritlično 3-sobno stanovanje z lastnim vhodom v neposredni bližini Nove Gorice in 10 m od centra Gorizie na razpolago. Stanovanju pripada del skupnega dvorišča, na katerem je možno urediti 2 parkirni mesti ter prostori v kleti.....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 78.000 €, 124,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

- ID oglasa: 490371004-78 Ogled oglasa na strani ponudnika V zgodovinskem središču Gorice prodamo stanovanje v 3. nadstropju, ki obsega: vhod, dnevno sobo, kuhinjo, 2 spalnici, 2 shrambi, hodnik, kopalnico in podstrešje v skupni izmeri 124 m2. Ogrevanje je avtonomno. Stanovanje potrebuje....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 265.000 €, 98,00 m2 cca 2700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371004-88 Ogled oglasa na strani ponudnika RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji 4 sobnega stanovanja v centru Gorice (I). Stanovanje je del novejše poslovno-stanovanjske zgradbe, vhod in dvigalo si deli le s štirimi stanovanji. Stanovanju stanovanjske površine 98m2....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine gorica'
700.000 €
  Stanovanje, GORICA, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Uspešno poslano .

 
 
 
  Poslovni prostor, GORICA, 390.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371004-65 Ogled oglasa na strani ponudnika V Gorici, na območju z velikim prometom pešcev in vozil, prodajamo poslovni prostor z več kot 350 kvadratnimi metri površine, edinstven v poslovni panorami centra mesta. V pritličju so trije razstavno prodajni prostori, z dvema....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-5 (od skupaj 4)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti