• GoHome Professional
nepremičnine LJUTOMER - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine LJUTOMER - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine LJUTOMER

  • Za iskalni niz "nepremičnine ljutomer" je bilo najdenih 19 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 565 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 48000 eur
    • do 60000 eur (povprečna cena)
    • do 72000 eur
    • do 600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LJUTOMER, 124.900 €, 228,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321064-17 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše z gospodarskim poslopjem (preša) v Ljutomeru (območje Spodnji Kamenščak), ki je bila zgrajena leta 1962 ter je potrebna obnove/adaptacije. Hiša stoji na zemljišču, ki je....

 
 
 
  Zemljišče, LJUTOMER, 300.000 €, 20000,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Gradbeno zemljišče primerno za kmetijsko trgovino, za odkup poljščin, izgradnjo sušilnice, bioplinarne. V okolici se nahajajo kmetijska zemljišča. Neposredno ob parceli je asfaltirana cesta. .

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 50.000 €, 75,40 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Veranda, kopalnica z tušem in WC-jem; kuhinja, shramba, dnevna soba, 2 spalnici;Klet, pripadajoče manjšo gospodarsko poslopje, hlev za svinje(ki še je vedno uporaben, trenutno prazen)garaža za avto in traktor,prostor za drva,veliko dvorišče z parkiriščem. Ograjeno celotno zemljišče(primerno....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine ljutomer'
85.000 €
29.900 €
1.331.820 €
  Hiša, LJUTOMER, 33.000 €, 57,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kuhinja, 2 sobe, kopalnica, hodnik, špajza, centralno grijanje .

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 109.000 €, 107,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Pomurska – Ljutomer (Cven) – zgrajena l. 1800, delno prenovljena leta 1950; K+P; bivalni prostori 107,00 m2, klet 30,00 m2, 2 kmetijska prostora, zgrajena 1920 v velikosti 12,00 m2 in 40,00 m2, hlev 65,40 m2 in še dodatno kmetijsko poslopje, zgrajeno 1960 v velikosti....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 35.000 €, 200,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.06.2025.,

www.indomio.si

200 m2, hiša, zgrajena l. 1799, adaptirana l. 1950, 146 m2 zemljišča, K+P+M, Odlična investicija v prenovo stare ljutomerske kleti z nastanitveno etažo v srcu mesta Ljutomera. Ponudba, ki je ne smete zamuditi, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR V nakup Vam ponujamo pravo zgodovinsko poslastico,....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 219.000 €, 274,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.07.2025.,

www.indomio.si

274 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 2018, 11.908 m2 zemljišča, P+M, Čudovita samostojna hiša v naravi, blizu Ljutomera. V celoti prenovljena leta 2018, ograjena parcela 1.823 m2, 3 spalnice, 3 kopalnice, toplotna črpalka in kamin. Neposredna bližina vinogradov, ribnikov....

 
 
 
  Zemljišče, LJUTOMER, 125.000 €, 17548,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

17.548 m2, kmetija, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Posestvo 17.548 m2 v Kuršincih pri Mali Nedelji, brez bližnjih sosedov. Ograjeno zemljišče s stavbnim in kmetijskim delom, 2 hleva ter temeljna plošča z gradbenim dovoljenjem. Idealno za samooskrbo ali rejo živali. Mir, narava....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 59.990 €, 153,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

153,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1936, 890 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 59.990,00 EUR Samostojna hiša v Moravcih v Slovenskih goricah – idealna priložnost za investicijo ali vaš sanjski dom Prodamo samostojno hišo na čudoviti lokaciji v osrčju termalnih vrelcev, obdano z zelenjem....

 
 
 
  Zemljišče, LJUTOMER, 80.350 €, 3214,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

3.214 m2, za investicijo, zanimivo za investicijo, prodamo. Cena: 25,00 EUR/m2 Prodajamo gradbeno zemljišče v izmeri 3214m2, po namenski rabi je opredeljeno kot površine podeželjskega naselja. Trenutno so na parceli objekti, ki služijo shranjevanju kmetijske mehanizacije, ter stanovanjski....

 
 
 
  Zemljišče, LJUTOMER, 22.600 €, 19728,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

19.728 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, mlajši mešani gozd, dostopno, prodamo. Cena: 24.660,00 EUR V Kuršincih, kakšna 2 km iz centra Male Nedelje prodamo 19.728 m2 mešanega gozda, čisto majhen procent je najboljšega kmetijskega zemljišča, vse skupaj v enem kosu. Mlajši gozd s potencialom,....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 45.000 €, 40,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.06.2025.,

www.indomio.si

40 m2, samostojna, zgrajena l. 1880, 1.541 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V Bučkovcih, razpršenem naselju gričev Male Nedelje (občina Ljutomer) prodamo starejšo, nebivalno hišo z letnico 1880, 40m2 skupne stanovanjske površine, stoji na skupno 1.541 m2 v celoti stavbnega....

 
 
 
  Stanovanje, LJUTOMER, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

51 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2018, 1/2 nad., V strogem centru Ljutomera, na Miklošičevem trgu 1, je naprodaj lepo vzdrževano 1,5-sobno stanovanje v meščanskem objektu iz leta 1880. Stanovanje je svetlo, funkcionalno zasnovano, brez bremen in takoj vseljivo, z....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 129.900 €, 149,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

149 m2, dvojček, zgrajen l. 1980, 345 m2 zemljišča, Prodamo hišo v osrčju Prlekije, prodamo. Cena: 129.900,00 EUR Predstavljamo vam prostorno enoto dvojčka na eni izmed najboljših lokacij v Ljutomeru, kjer se mestno udobje sreča z mirom prleške pokrajine. Ta hiša je priložnost, da....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUTOMER, 99.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-474 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Ljutomera v drugem nadstropju večje, prepoznavne poslovne stavbe zgrajene leta 2003 prodamo poslovne prostore skupne izmere 83,2 m2, sestavljene iz sprejemne pisarne, čajne kuhinje, vmesnega povezovalnega hodnika,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUTOMER, 46.000 €, 46,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

novo stanovanje .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUTOMER, 310.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-91 Ogled oglasa na strani ponudnika V Ljutomeru prodamo bivšo trgovino Mercator. Trgovina je bila zgrajena leta 1979 in se nahaja med stanovanjskimi bloki, ki so v bližini centra Ljutomera. Stavba je pritlična in meri 298 m2. V stavbi so trgovski del, skladiščni....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUTOMER, Po dogovoru cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-87 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji in oddaji parcel, parkirišč, skladiščnih, industrijskih prostorov z nakladalnimi rampami ali brez, pisarn (pritličnih ali v nadstropju), ki se nahajajo v poslovno-industrijskem kompleksu Mura-bivša tekstilna....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-18 (od skupaj 17)

<< <1> >>