• GoHome Professional
nepremičnine LUKOVICA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine LUKOVICA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine LUKOVICA

  • Za iskalni niz "nepremičnine lukovica" je bilo najdenih 19 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 499 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 3470 m2
    • do 4340 m2
    • 4340 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 4340 m2
    • 5210 m2
  •  Po ceni
    • do 7800 eur
    • do 9800 eur (povprečna cena)
    • do 11000 eur
    • do 98 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, LUKOVICA, 15.095 €, 15095,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-12 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča - gozda - v izmeri 15.095 m2. V gozdu prevladujejo bukova in smrekova drevesa. Pogoj prodajalca je, da kupec prevzame 2 % strošek davka na promet nepremičnin. Prodajalcu povejte....

 
 
 
  Zemljišče, LUKOVICA, 981.000 €, 9000,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.11.2025.,

www.indomio.si

9.000 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Investitorji pozor. Odlična priložnost za vas, prodamo. Cena: 109,00 EUR/m2 Parcela je primerna za investitorje, saj se prodaja v celoti. Na odlični lokaciji v neposredni bližini centra Lukovice je na voljo sončna parcela v rahlem nagibu. Lokacija....

 
 
 
  Hiša, LUKOVICA, 218.500 €, 383,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: vsa področja ID oglasa: 490281015-497 Ogled oglasa na strani ponudnika Večja hiša 6 min do AC priključka Trojane. Takoj vseljiva hiša, 9 minut do šole, vrtca, trgovine (Izlake), cca 25 minut do Celja, cca 35 minut do Ljubljane, 6 minut do krofov na Trojanah. Ob strani hiše....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine lukovica'
159.000 €
168.210 €
39.500 €
  Zemljišče, LUKOVICA, 179.760 €, 5136,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: lukovica ID oglasa: 490281022-251 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Koreno - občina Lukovica pri Domžalah posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v izmeri 5.136 m2. Parcela leži nasproti novozgrajenega naselja lepo urejenih stanovanjskih hiš. Možen je tudi....

 
 
 
  Hiša, LUKOVICA, 179.000 €, 170,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2025.,

www.indomio.si

170 m2, samostojna, zgrajena l. 1967, adaptirana l. 2002, 1,75 m2 zemljišča, bližina narave, zelo svetlo, mirna lokacija, več parkirnih mest, posest, kmetija, obrt, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR Samostojna hiša s posestjo pri Trojanah (170 m2, P+1+M, l. 1967, prenovljeno 2002) Na....

 
 
 
  Zemljišče, LUKOVICA PRI DOMŽALAH, 290.000 €, 697,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.salomon.si

LUKOVICA PRI DOMŽALAH, CENTER , 697 m2, zazidljiva, izdelana idejna zasnova za stavbo z 9. stanovanji, bližina AC priključka Lukovica, komunalni priključki ob parceli oz. na parceli, infrastruktura v neposredni bližini, ZK urjeno, brez bremen, meje parcele urejene, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, LUKOVICA, 96.156 €, 16026,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.03.2025.,

www.indomio.si

16.026 m2, kmetijsko zemljišče, Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja travnik, prodamo. Cena: 6,00 EUR/m2 Zemljišče v skupni velikost 16.026 m2 se nahaja v naselju Rafolče, v občini Lukovica. Parcela je na ravnem terenu in je sestavljena iz štirih....

 
 
 
 
-42%

Spremembe cen iz 128.740 € na 74.375 € z dne 14.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PRESERJE PRI LUKOVICI, 74.375 €, 14875,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.01.2026 - 128.740 €
14.03.2026 - 74.375 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

14.875 m2, kmetijsko zemljišče, Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja travnik. Vse parcele se nahajajo v občini Lukovica. Pred sklenitvijo glavne kupoprodajne pogodbe mora ponudba za prodajo viseti na oglasni deski Upravne enote Domžale, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, LUKOVICA, 55.416 €, 9236,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2023.,

www.indomio.si

9.236 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijsko zemljišče, zemljišče je obrnjeno na jug, sončno ter delno nagnjeno zemljišče - travnik, dostop do zemljišča po občinski cest. Pogled iz parcele z lepim razgledom proti Lukovici. Na parceli je včasih stala hiša v velikosti 165 m2, ostanki ruševin....

 
 
 
  Hiša, BLAGOVICA, 2.250.000 €, 508,00 m2 cca 4430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2024.,

www.indomio.si

508 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 4.587 m2 zemljišča, Posestvo se nahaja le 25 km od Ljubljane, obkrožen z naravo in grajen v švicarskem slogu. Ta s soncem poln dom s svojo odlično lokacijo in lastnim zasebnim teniškim igriščem se prilagaja tako velikim zabavnim kot intimnim srečanjem.....

 
 
 
  Zemljišče, LUKOVICA, 425.320 €, 4340,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.indomio.si

4.340 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbne parcele za centralne dejavnosti v skupni izmeri 4.340 m2. Zemljišče je na odlični lokaciji, tik ob regionalni cesti v neposredni bližini gostilne Trojane in AC priključka Trojane na obrobju občine Lukovica, ob meji z občino Vransko.....

 
 
 
  Hiša, LUKOVICA, 448.000 €, 266,00 m2 cca 1680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

266,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2018, 634 m2 zemljišča, K+P+M/1 nad., klasična gradnja, v 4. gradbeni fazi, mogoča izvedba "na ključ", K + P + M, velika garaža in terasa, mogoča izvedba skladišča/delavnice, UD v postopku pridobitve, prodamo. Cena: 448.000,00 EUR Lukovica....

 
 
 
  Zemljišče, LUKOVICA, 38.000 €, 15037,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

15.037 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR PRODAJA ZEMLJIŠČA ČEŠNJICE V mirnem in sončnem okolju Češnjic posredujemo pri prodaji zemljišča, ki po podatkih GURS-a skupaj meri 15.037 m². Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot kmetijsko zemljišče....

 
 
 
  Hiša, SPODNJE PRAPREČE, 528.000 €, 241,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

241,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, 545 m2 zemljišča, P+1+M, Posredujemo pri prodaji čudovite enodružinske hiše na mirni, a hkrati dostopni lokaciji v naselju Spodnje Prapreče v občini Lukovica. Hiša se ponaša s sodobno razporeditvijo prostorov, velikim ograjenim zemljiščem in....

 
 
 
  Zemljišče, LUKOVICA, 78.705 €, 52470,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

52.470 m2, posest, Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja gozd. Nepremičnina se nahaja v Občini Lukovica, v naselju Koreno, katastrska občina 1929 Koreno, prodamo. Cena: 1,50 EUR/m2 Gozdno zemljišče, ki je na prodaj obsega eno parcelno številko s skupno....

 
 
 
  Zemljišče, LUKOVICA, 198.000 €, 3409,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

3.409 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v skupni velikosti 3.409 m2, ki je zaključena celota pravokotne oblike in trenutno v naravi predstavlja gozd. Parcela se nahaja v naklonu, kar omogoča arhitekturno dovršene in atraktivne rešitve gradnje. ZK stanje je....

 
 
 
  Zemljišče, ZLATO POLJE, 261.632 €, 2044,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

2.044 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v skupni izmeri 2.044 m2 na čudoviti in sončni lokaciji v naselju Brezovica pri Zlatem Polju v občini Lukovica. Parcela se nahaja na območju, na katerem je skladno z OPN občine Lukovica dovoljena gradnja enostanovanjskih....

 
 
 
  Zemljišče, LUKOVICA, 595.080 €, 1566,00 m2 cca 380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

1.566 m2, za investicijo, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v izmeri 1.566 m2 na izjemni, sončni lokaciji v naselju Lukovica pri Domžalah. Po namenski rabi je zemljišče primerno za gradnjo večstanovanjske stavbe. Izdelana je tudi že idejna zasnova za objekt z 11 stanovanji....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-18 (od skupaj 17)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!