• GoHome Professional
nepremičnine MORE - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine MORE - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine MORE

  • Za iskalni niz "nepremičnine more" je bilo najdenih 339 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.589 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eur
    • do 260000 eur (povprečna cena)
    • do 310000 eur
    • do 2600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, KOPER, 100.000 €, 4395,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: škofije ID oglasa: 490111024-48 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 4 kmetijska zemljišča v Urbancih. Zemljišča se lahko prodajo ločeno ali v kompletu in sicer gre za zemljišča v KO Tinjan: - v celoti zemljišče št. 1720/1 v velikosti 1.237m2 z dostopom direktno iz glavne....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 320.000 €, 69,20 m2 cca 4620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.obala-realestate.com

Zelo prostorno, svetlo in opremljeno meščansko stanovanje s kaminom in visokim stropom, na mirnem predelu Pirana, z veliko kletjo in zgolj 200 m od Tartinijevega trga. .

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.540.000 €, 380,00 m2 cca 4050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Na odlični lokaciji blizu plaže v Žusterni prodamo večjo, razgibano stanovanjsko hišo. Hiša je bila zgrajena leta 1967, a je bila zadnja leta temeljito in kvalitetno obnovljena. Lastnik je v hiši uredil tri stanovanja - dva v pritličju, enega v celotnem nadstropju. Seveda je lahko....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine more'
458.000 €
960.000 €
1.583.280 €
  Hiša, LUCIJA, 1.485.000 €, 325,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.obala-realestate.com

Samostojna hiša na redko poseljenem predelu Lucije z večjo parcelo, z manjšim oljčnikom, vinogradom, letno kuhinjo in apartmajem za goste. Priložnost za vse ki cenijo mir v objemu narave, s panoramskim razgledom na morje ter Lucijo z okolico. .

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 930.000 € na 850.000 € z dne 10.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ANKARAN, 850.000 €, 314,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.07.2025 - 930.000 €
10.04.2026 - 850.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2025.,

www.obala-realestate.com

Hiša z veliko parcelo na izredno mirni lokaciji, brez bližnjih sosedov, zgolj 400 m od morja, obdana z oljkami in zelenjem ter s čudovitim razgledom na morje in Dolomite. Pridobljeno gradbeno dovoljenje za izgradnjo nove hiše z bazenom. Odlična lokacija, enkratna priložnost! .

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 55.000 € na 47.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 47.000 €, 3531,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2025 - 55.000 €
23.04.2026 - 47.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela (3.531 m2) v čudoviti vasici Korte, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji. Trenutno je na parceli 19 oljk. .

 
 
 
 
+26%

Spremembe cen iz 780.000 € na 980.000 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, IZOLA, 980.000 €, 184,30 m2 cca 5320 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

29.01.2026 - 780.000 €
05.03.2026 - 980.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na izjemni lokaciji, le nekaj korakov od mestnega jedra Izole, se prodaja prostorna samostojna hiša , zgrajena leta 1987, obdana z zelenjem in mirnim, urejenim okoljem. .

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 290.000 €, 790,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.11.2025.,

www.obala-realestate.com

Prodamo gradbeno parcelo na skrajnem robu pozidljivosti, na izredno mirni, južni strani, ob negovanih oljčnih nasadih, trtah in poljih, s prelepim panoramskim razgledom na celotno Istro. Vsi komunalni priključki so v bližini. Nova ponudba, čudovita parcela! .

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 389.000 €, 89,50 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.11.2025.,

www.obala-realestate.com

Izredno lepo, temeljito prenovljeno, svetlo in prostorno stanovanje s troslojnimi okni, protivlomnimi vrati in dodatno izoliranimi zunanjimi stenami. Stanovanje ima lastniško parkirno mesto v garaži in dve kleti. V zaključni fazi je realizacija dogovora za izvedbo dvigala. Novo stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 189.000 €, 38,10 m2 cca 4960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.obala-realestate.com

Svetlo in funkcionalno zasnovano dvosobno stanovanje na odlični lokaciji, zgolj 100 m od morja in sprehajališča, v 2.ND. poslovno stanovanjske hiše, ki je potrebno temeljite prenove. .

 
 
 
  Zemljišče, BOŠAMARIN, 91.234 €, 7018,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.obala-realestate.com

Prodamo večje kmetijsko zemljišče na Bošamarinu, v bližini stavbnih zemljišč, primerno za oljčnik, vinograd ali nasad sadnega drevja, z urejenim dostopom in lepim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico. Izhodiščna cena znaša le 13 EUR/m2. .

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 30.000 €, 3128,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Kmetisjko zemljišče je sestavljeno iz dveh parcel ( 1.394 m2 in 1.734 m2). .

 
 
 
  Hiša, KOPER, Center, 350.000 €, 163,30 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Ste pripravljeni na priložnost, ki se ne pojavi vsak dan? .

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 659.000 €, 244,00 m2 cca 2700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.kvadratnimeter.si

244 m², dvostanovanjska, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2025, 199 m² zemljišča, P+1, v hiši se nahajata dva ločena 2-sobna stan.; stan v pritličju meri 89 m² in terasa 15 m², stan v nadstropju 85,5 m² in terasa 65 m² sestavljena iz pokrite zastekljene in nepokrite, obe terasi so....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 649.000 €, 1506,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na voljo je redka in izjemno privlačna priložnost za nakup zemljišča na mirni in iskani lokaciji v Luciji, na samem robu naselja. Gre za zadnje stavbno zemljišče v območju – naprej se razprostirajo le še kmetijske površine, kar zagotavlja zasebnost in dolgoročno nepozidanost okolice.....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 298.000 €, 54,40 m2 cca 5480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.nepremicnina.si

V Luciji prodamo izredno svetlo in prijetno dvosobno stanovanje. Predvidena je vgradnja osebnega dvigala. .

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 190.000 €, 77,80 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kuhinja z dnevno, spalnica, soba, kopalnica, hodnik, klet, atrij, parkirišča, 7 stanovanj v hiši, zelo svetlo, poleti hladno, pozimi toplo; .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, Center, 269.000 €, 47,70 m2 cca 5640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Očarljivo 3-sobno stanovanje v samem srcu Kopra – le korak od tržnice in obale! .

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 1.500.000 € na 1.250.000 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PIRAN, 1.250.000 €, 306,40 m2 cca 4080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.11.2025 - 1.248.000 €
12.02.2026 - 1.500.000 €
19.03.2026 - 1.250.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na prodaj je prostorna samostojna hiša (306,4 m²) na eni izmed najlepših lokacij slovenske obale, z dih jemajočim pogledom na morje in Sečoveljske soline. .

 
 
 
  Hiša, KOPER, 335.000 €, 186,00 m2 cca 1800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Enota A1: Ena izmed štirih enot po 186 m2, zgrajene decembra 2008, zemljišča 212 m2, mirna in odprta lokacija s pogledom na koprski zaliv, etažnost K+P+N, v celoti zaključena od zunaj, tlakovano dvorišče, štiri parkirna mesta, kamnite terase, škarpe zidane na suho, sredozemska hortikulturna....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 275.000 € na 259.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, KOPER, Center, 259.000 €, 50,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.10.2025 - 275.000 €
26.03.2026 - 259.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na odlični lokaciji v starem mestnem jedru Kopra se prodaja svetlo in funkcionalno 2-sobno stanovanje , ki se nahaja v drugem nadstropju starejše stavbe. Stanovanje ponuja prijetno bivanje v neposredni bližini vseh mestnih udobij – univerze, lekarne, zdravstvenega doma, trgovin, avtobusne....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 390.000 €, 77,00 m2 cca 5070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.indomio.si

77,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1965, P/1 nad., prodamo. Cena: 390.000,00 EUR NA PRODAJ: Svetlo in prijetno 3-sobno stanovanje z velikim zasebnim vrtom – popolna izbira za mirno, udobno in sproščeno bivanje! Prodamo izjemno lepo stanovanje v dvo-stanovanjski hiši, ki nudi 70 m² bivalne....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 20.000 €, 1829,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela, gozdiček z vrhunskim potencialom in odprtim pogledom na Piranski zaliv in Udine. .

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 595.000 €, 474,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni, idilični in sončni lokaciji v naselju Nožed prodamo samostojno hišo, potrebno celovite prenove, ki s svojo lego, zasebnostjo in odprtimi razgledi predstavlja redko priložnost na trgu. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, Semedela, 480.000 €, 88,20 m2 cca 5440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na eni izmed najbolj zaželenih lokacij v Kopru je naprodaj izjemno svetlo in prostorno 3-sobno stanovanje v sodobni soseski Semedelski razgledi . Stanovanje se nahaja v urejeni in mirni soseski, le nekaj minut od morja in centra mesta. .

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 230.000 €, 75,00 m2 cca 3070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje je luksuzno in zelo lepo, nahaja se pri marini v luciji .

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 830.000 € na 799.000 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BERTOKI, 799.000 €, 332,90 m2 cca 2400 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.10.2025 - 830.000 €
19.03.2026 - 799.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in zeleni lokaciji se prodaja prostorna dvostanovanjska hiša , zgrajena leta 1995 , s skupno površino 332,9 m² , ki stoji na čudovitem zemljišču velikosti 1666 m² . Hiša se nahaja kot zadnja v vrsti , kar zagotavlja več zasebnosti in odprt pogled na naravo. .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 420.000 €, 20476,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.02.2025.,

www.indomio.si

20.476 m2, za investicijo, dragonja, gradbena parcela s projektom za eco glamping resort, prodamo. Cena: 420.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST ZA ECO GLAMPING TURIZEM ALI SAMOOSKRBNO KMETIJO - Lokacija: Dragonja ( dolina reke) - Oddaljenost od Hr: 2 km - Oddaljenost od Portoroza:10km....

 
 
 
  Zemljišče, HRVATINI, 475.000 €, 1846,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na izjemni lokaciji v občini Milje (Muggia), tik ob meji s Slovenijo, 5 minut od Hrvatinov, ponujamo edinstveno priložnost za gradnjo moderne enodružinske vile v enem najprivlačnejših predelov Tržaškega zaliva. Ta redka zazidljiva parcela z izjemnim razgledom, urejenimi dostopi in....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 382.000 €, 112,00 m2 cca 3410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111013-39 Ogled oglasa na strani ponudnika KOPER-Nokturno, 111,50 m2, 4- sobno stanovanje, v stavbi zgrajeni 2010 in dokončani 2017, nad. P/2, opremljeno, s teraso in pogledom na morje, prodamo. Cena 398.000 EUR Posredujemo pri prodaji 4-sobnega nadstandardnega stanovanja.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 253.374 €, 76,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dnevna soba s kuhinjo in jedilnico v izmeri 34m2 ima izhod na 7,5m2 veliko teraso, z odprtim razledom na celotni zaliv. Spalnici v izmeri 14,43m2 in 11,25m2. Velika kopalnica 6,99m2, WC posebej. V vseh sobah je kvaliteten parket, v sanitarijah kvalitetna keramika. Stanovanju pripada....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 1.073.000 €, 14000,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2025.,

www.indomio.si

14.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1.073.000,00 EUR Sončno Kmetijsko Posestvo z Razgledom na Koper Prodamo kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 14.319 m2, ki se nahaja na zelo zanimivi in atraktivni lokaciji v Kopru. Zemljišče je pravilne oblike in na sončni legi ter s....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 609.000 €, 12675,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.10.2023.,

www.indomio.si

12.675 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodaja se ruševina stanovanjske stavbe s hišno številko in priključkom za vodo, na mirni, sončni lokaciji z urejenim, asfaltiranim dostopom, in 9 parcel, skupno 12.675 m2, dve od teh parcel, v velikosti 594 m2 se nahajata v območju obrtne....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 48.000 €, 2506,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-34 Ogled oglasa na strani ponudnika Parcele meri 2506 m2, je ravna in pravokotna. Nahaja se na robu vasi in ima prelep, odprt pogled na piranski zaliv in Savudrijo, Gre za prvovrstno kmetijsko zemljišče deloma oljčnik. Ima dostopno pot in je primerna za kmetijsko....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 699.000 €, 114,00 m2 cca 6130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

114 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2024, 2/6 nad., Na voljo je 114 m2 veliko, 4-sobno (sestavljeno iz 3- sobnega stanovanja in garsonjere), zgrajeno l. 1800, adaptirano z izbranimi materiali l. 2024, 3-sobno stanovanje ime teraso s pogledom na morje ter z zasebno garsonjero,....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 230.000 €, 1052,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 1052 m2. Parcela se nahaja na mirni lokaciji ter ima prečudovit pogled na celotni zaliv (od solin, marine, Portorož, Bernardin in Hrvaško obalo). VREDNO OGLEDA. .

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 205.000 €, 81,50 m2 cca 2520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

velika dnevna soba z jedilnico, dve spalnici, klet v pritličju, garažni boks, telefon, kabelska .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 398.000 €, 111,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111013-37 Ogled oglasa na strani ponudnika KOPER-Nokturno, 110,57 m2, 3- sobno stanovanje, v stavbi zgrajeni 2010 in dokončani 2017, nad. 1/2, moderno opremljeno, s teraso in ložo ter pogledom na morje prodamo. Cena 419.000 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega nadstandardnega....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 295.020 €, 1639,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Po lokacijski informaciji je možno graditi: enpdružinsko, dvodružinsko hišo ali dvojčke; privatne klinike in poslovne prostore za druge tihe dejavnosti. .

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 430.000 €, 166,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-47 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Pirana, le 3 min od morja se prodaja prikupna, izrednokvalitetno obnovljena hiša z vrtom in strešno teraso ter savno Hiša je bila zgrajena leta 1900 in popolonoma renovirana leta 2005. Ima 116 m2 stanovanjske površine....

 
 
 
  Stanovanje, ANKARAN, 254.900 €, 72,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-69 Ogled oglasa na strani ponudnika V ANKARANU PRODAMO 3-sobno stanovanje. Po podatkih GURS-a, znaša skupna površina stanovanja 61,5 m2, vendar dejanska izmerjena neto tlorisna površine znaša 72 m2, izmerjena uporabna površina pa znaša 68 m2. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 275.000 €, 43,00 m2 cca 6400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

43,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, stanovanje Izola - Jagodje, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Iščete popolno kombinacijo bližine morja in mirnega zavetja? Ponujamo vam priložnost za nakup vzdrževanega 2-sobnega stanovanja na eni izmed najbolj iskanih lokacij v Izoli – le korak od....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-42 (od skupaj 338)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>