• GoHome Professional
nepremičnine Najnovejše adaptirano obnovljena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine Najnovejše adaptirano obnovljena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine Najnovejše adaptirano obnovljena

  • Za iskalni niz "nepremičnine najnovejše adaptirano obnovljena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ŠOŠTANJ, 230.000 €, 150,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-157 Ogled oglasa na strani ponudnika EKSKLUZIVNA PONUDBA - IZJEMNA PRILOŽNOST - APARTMAJSKA HIŠKA AZALEJA - PRENOVLJENA 2023 - MODERNO V mirnem okolju naselja Topolšica imamo v ponudbi adaptirano apartmajsko hiško, ki je pripravljena za nadaljno uporabo ali oddajanje....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 235.000 €, 76,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.forma-nepremicnine.si

76 m², 3-sobno, zgrajeno l. 1976, 3. nad., adaptirano v celoti 2012, funkcionalna razporeditev, dnevna bivalna soba z izhodom na balkonsko ložo, kuhinja z delavnim kotom, spalnica, otroška soba, kopalnica-tuš- WC ločeno, hodnik, Klima, CK (mestno ogrevanje) KTV, Internet ( opcija:....

 
 
 
  Stanovanje, MEDVODE, 335.000 €, 103,00 m2 cca 3250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

103,9 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2000, 2/3 nad., prodamo. Cena: 335.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Medvodah, natančenje na Kržišnikovi ulici, prodamo svetlo, funcionlano in opremljeno 5 sobno stanovanje - dupleks. Nahaja se v drugem nadstopju bloka, zgrajene....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 267.000 €, 106,00 m2 cca 2520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

106,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1949, adaptirano l. 1990, prodamo. Cena: 267.000,00 EUR Dupleks stanovanje v srcu starega mestnega jedra Novega mesta Lokacija: Florjanov trg, Novo mesto V eni najbolj zaželenih lokacij v Novem mestu, v samem zgodovinskem jedru, ponujamo edinstveno priložnost....

 
 
 
  Stanovanje, IŠKA, 479.000 €, 101,00 m2 cca 4740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

101,39 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1940, adaptirano l. 2009, 3/4 nad., prodamo. Cena: 479.000,00 EUR V prodaji – svetlo in prostorno 3-sobno stanovanje v Spodnji Šiški, v neposredni bližini Pivovarne Union, parka Tivoli in centra Ljubljane. Na izjemno iskani lokaciji, v mirnem in urejenem....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 220.000 €, 115,00 m2 cca 1910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2024.,

www.indomio.si

115 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2016, 168 m2 zemljišča, P/2 nad., prostorno stanovanje v tri stanovanjski hiši, na dobro prometno dostopni lokaciji, z veliko pokrito teraso in zemljiščem, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Lokacija: na mirni, prometno dobro dostopni lokaciji,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Studenci, 110.000 €, 67,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

67 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1895, adaptirano l. 2017, P/2 nad., prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Odlično za investicijo, kakor tudi za prijeten dom!! Predstavljamo vam urejeno 2-sobno stanovanje z ugodno razporeditvijo na zanimivi lokaciji ob reki Dravi. Stanovanje je zelo svetlo, s....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 218.000 € na 228.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, BREŽICE, 228.000 €, 72,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.01.2026 - 218.000 €
23.04.2026 - 228.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

72,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1984, adaptirano l. 2026, P/2 nad., VILA URBANA, nov projekt v Brežicah. Enkratna priložnost za prostorno 4 sobno stanovanje v pritličju hiše, ki bo v celoti obnovljena in bo v naravi ponujala 3 moderno zasnovana 4 sobna stanovanja z urejeno okolico,....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 330.000 €, 75,00 m2 cca 4400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

75,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2010, 1/5 nad., Prodamo 4 sobno stanovanje v IZOLI - LIVADE, 100m od šole, fakultete, 200m od zdravstvenega doma in lekarne, trgovine in 440m od plaže v Simonovem zalivu. Preberite podroben opis in pokličite za več informacij in rezervacijo....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 460.000 €, 113,00 m2 cca 4070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

113 m2, 4-sobno, adaptirano l. 2000, 295 m2 zemljišča, pritličje, dvoriščna vrata, plinska peč, klima, asfaltirana parkirišča, garaža za 2 avta, prodamo. Cena: 460.000,00 EUR V centru Logatca prodamo prostorno in svetlo 4-sobno atrijsko stanovanje v dvostanovanjski hiši. Stanovanje....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine adaptirano obnovljena (76)
  • nepremičnine najnovejše obnovljena (1)
  • nepremičnine najnovejše adaptirano (1)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti