• GoHome Professional
nepremičnine OBALA - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine OBALA - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine OBALA

  • Za iskalni niz "nepremičnine obala" je bilo najdenih 563 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.039 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 260 m2
    • do 330 m2
    • 330 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 330 m2
    • 390 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eur
    • do 180000 eur (povprečna cena)
    • do 220000 eur
    • do 1800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, GRAČIŠČE, 175.000 €, 94,00 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Par minut iz Gračišča, 20 min iz Kopra se nahaja vas Sirči. Ta končna vrstna hiša ima še obnovljeno streho in so delno tudi betonske plošče. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 128.000 €, 43,00 m2 cca 2980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Popolnoma opremljeno. Klimatska naprava, CK plin, CTV, internet, klet (2 kv. m.), zastekleni balkon, protivlomna vrata, novi radijatorji in inštalacije. .

 
 
 
  Zemljišče, POPETRE, 70.000 €, 710,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Posredujemo pri prodaji zemljišča, ki leži na območju stavbnih zemljišč – površine podeželjskega naselja v izmeri 710 m² . Parcela je pravokotne oblike z izmerami cca 22 m² X 32,3 m². .

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 170.000 € na 179.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, SV. PETER, 179.000 €, 33,00 m2 cca 5420 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.11.2025 - 170.000 €
09.04.2026 - 179.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se 1-sobno stanovanje v Svetem Petru pri Sečovljah , ki združuje pristni istrski čar z udobjem sodobnega bivanja. Stanovanje je svetlo in ima zelo lep razgled proti morju. .

 
 
 
  Zemljišče, DRAGONJA, 250.000 €, 1889,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V Dragonji v naselju prodamo zemljišče 1.889 m2 , ki je v namenski rabi opredeljeno kot stavbno zemljišče znotraj ureditvenega območja naselja Dragonja. .

 
 
 
 
+26%

Spremembe cen iz 780.000 € na 980.000 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, IZOLA, 980.000 €, 184,30 m2 cca 5320 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

29.01.2026 - 780.000 €
05.03.2026 - 980.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na izjemni lokaciji, le nekaj korakov od mestnega jedra Izole, se prodaja prostorna samostojna hiša , zgrajena leta 1987, obdana z zelenjem in mirnim, urejenim okoljem. .

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 270.050 €, 12275,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2025.,

www.indomio.si

12.275 m2, kmetijsko zemljišče, POTOK - KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijska zemljišča z dostopom z asfaltirane ceste v skupni izmeri 12.275 m2, prodamo. Cena: 22,00 EUR/m2 POTOK - KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijska zemljišča z dostopom z asfaltirane ceste v skupni....

 
 
 
  Zemljišče, LABOR, 18.000 €, 1453,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.453 m2, kmetijsko zemljišče, Labor, kmetijsko zemljišče - 1453 m2, pri cerkvi, prodamo. Cena: cca 18.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, v velikosti 1453 m2, v naselju Labor. Zemljišče se nahaja tik ob samem naselju, v bližini cerkve ter je pravokotne oblike,....

 
 
 
  Hiša, STEPANI, 279.000 €, 157,50 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V mirni in slikoviti vasi Stepani, v zaledju Kopra in le nekaj sto metrov od avtocestnega priključka Črni Kal, je na voljo čudovita priložnost za nakup dela vrstne podeželske kamnite kmečke hiše. .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 174.915 €, 845,00 m2 cca 210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.04.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela ima: urejen asfaltiran dostop Vsi (elektrika. Voda) komunalne priključke v neposredni bližini Vse meje so urejene Urejen vpis v zemljiško knjigo brez bremen. Sva edina lastnika .

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.480.000 €, 305,00 m2 cca 4850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-21 Ogled oglasa na strani ponudnika Na voljo je ekskluzivna priložnost za nakup popolnoma obnovljene vile v Marezigah (12 km iz Kopra) z izjemnim pogledom na ves Tržaški zaliv. Poleg prestižne nepremičnine, ki stoji na zazidalni parceli v velikosti 1.841 m2, posest....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, Semedela, 480.000 €, 88,20 m2 cca 5440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na eni izmed najbolj zaželenih lokacij v Kopru je naprodaj izjemno svetlo in prostorno 3-sobno stanovanje v sodobni soseski Semedelski razgledi . Stanovanje se nahaja v urejeni in mirni soseski, le nekaj minut od morja in centra mesta. .

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 55.000 € na 47.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 47.000 €, 3531,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2025 - 55.000 €
23.04.2026 - 47.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela (3.531 m2) v čudoviti vasici Korte, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji. Trenutno je na parceli 19 oljk. .

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 1.593.000 €, 287,00 m2 cca 5550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.09.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-15 Ogled oglasa na strani ponudnika Na zelo mirni, južni in sončni lokaciji nad Portorožem posredujemo pri prodaji hiše s čudovitim panoramskim pogledom na celoten Piranski zaliv. Lega hiše, ki se nahaja v slepi ulici nudi visoko kakovost bivanja in je le nekaj....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 275.000 € na 259.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, KOPER, Center, 259.000 €, 50,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.10.2025 - 275.000 €
26.03.2026 - 259.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na odlični lokaciji v starem mestnem jedru Kopra se prodaja svetlo in funkcionalno 2-sobno stanovanje , ki se nahaja v drugem nadstropju starejše stavbe. Stanovanje ponuja prijetno bivanje v neposredni bližini vseh mestnih udobij – univerze, lekarne, zdravstvenega doma, trgovin, avtobusne....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 33.000 €, 918,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠKOCJAN, Zagrad, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v skupni izmeri 918,00 m2. Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot 100 % površine podeželskega naselja. .

 
 
 
  Hiša, KOPER, 760.000 €, 345,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.08.2025.,

www.indomio.si

345 m2, samostojna, zgrajena l. 2009, 1.242 m2 zemljišča, K+P+1, V zaledju slovenske Istre prodamo novejšo in moderno zasnovano hišo odprte prostorske razporeditve z dvema apartmajema in bazenom, na mirnem in s trtami obdanem predelu, zgolj 15 km od Kopra ter 20 km od Portoroža. Nova,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 175.000 €, 80,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kuhinjo. Dve velike spalnice +ena manjša. Kopalnica + posebej wc. in dve utility sobe. Potleh mahagoni. Poleti za hlahenje klima mitsubisci electric top. protivlomna vrata. Smo v pritličju. Blok ima novo fasado in novo streho. Ima tudi dvigalo + kleti. V mirni soseski. .

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 45.700 €, 25,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Primerna za vikend, za študente .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam dvosobno stanovanje na Markovcu s pogledom na morje, na mirni in urejeni lokaciji, le nekaj minut peš od žusternske plaže, v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture (banka, trgovine, šola,). Stanovanje je svetlo, adaptirano je bilo leta 2006. Veliko je 54m2 in obsega....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 253.374 €, 76,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dnevna soba s kuhinjo in jedilnico v izmeri 34m2 ima izhod na 7,5m2 veliko teraso, z odprtim razledom na celotni zaliv. Spalnici v izmeri 14,43m2 in 11,25m2. Velika kopalnica 6,99m2, WC posebej. V vseh sobah je kvaliteten parket, v sanitarijah kvalitetna keramika. Stanovanju pripada....

 
 
 
  Stanovanje, PRADE, 280.000 €, 360,00 m2 cca 780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-51 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanje z vrtom v Pradah pri Kopru s sončno lego in možnostjo samooskrbe je odlična izbira za tiste, ki želijo živeti v mirnem okolju blizu narave in hkrati izkoristiti sončno energijo za lastno oskrbo s električno energijo....

 
 
 
  Hiša, KOŠTABONA, 990.000 €, 344,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

344,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1890, adaptirana l. 1999, 33.500 m2 zemljišča, P+1, koštabona - hiša+gosp. objekt (veliko posestvo), prodamo. Cena: cca 990.000,00 EUR V idilični istrski vasici Koštabona, na čudoviti, mirni in sončni lokaciji posredujemo pri prodaji večjega posestva,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 175.000 €, 80,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lepa mirna lokacija. Stanovanje se nahaja v bloku ki ima novo fasado in novo streho.Zelo dobra izolacija. Prostori v stanovanju lepo urejeni in smiselno postavljeni, adaptirano 2017. Velika kuhinja z jedilnico in dnevno sobo, tri spalnice, kopalnica, posebej zudi wc, dve utility sobe.....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 8.000 €, 5327,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-7 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča v izmeri 5327m2, v Borštu. Pogoj prodajalca je, da kupec poravna 2% Davka na promet nepremičnin Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 482.000 €, 85,00 m2 cca 5670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

85,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2007, 2/4 nad., prodamo. Cena: 482.000,00 EUR SL: Pozdravljeni, naprodaj je 2- sobno izredno svetlo, prostorno in funkcionalno stanovanje neto tlorisne površine 85,2 m2, ki se nahaja na Markovcu v Kopru, v 2/4 nadstropju urejenega večstanovanjskega bloka,....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 298.000 €, 120,70 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zaključujemo gradnjo dveh dvojčkov in samostojne hiše na Kortah nad Izolo. Najkvalitetnejša gradnja s čudovitim pogledom na Sečoveljske soline in Umaški polotok. Hiše bodo zgrajene do 3. podaljšane gradbene faze! .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 125.250 €, 5010,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.10.2022.,

www.indomio.si

5.010 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče ob robu naselja, prodamo. Cena: cca 25,00 EUR/m2 Kmetijsko zemljišče v naravi predstavlja urejen vinograd cca 1200 trsov trt refošk, na površin cca 3500 m2 , preostanek površine predstavlja očiščen in urejen gozd. Gleda na velikost....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 28.000 €, 2135,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: škofije ID oglasa: 490111024-63 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Spodnjih Škofijah se prodaja kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 2.135 m2, ki ga sestavljata dve parceli. Na delu zemljišča je so ob robu zemljišča posajene starejše oljke, glavnina parcele pa je trenutno....

 
 
 
  Hiša, DEKANI, 348.000 €, 147,00 m2 cca 2370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111018-74 Ogled oglasa na strani ponudnika V Dekanih prodajamo novogradnjo - dvojček. Vsaka enota ima 147 m2 uporabne površine, etažnost P+1. Velikost zemljišča za enoto je 350 m2. Hiša je zasnovana sodobno in konfortno. Razporeditev prostorov je zelo dobra. Sobe so....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 50.500 €, 2517,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111024-60 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo vam priložnost za nakup kmetijskega zemljišča v okolju Boršta. Zemljišče ima velikost 2.517 kvadratnih metrov. Lastnosti zemljišča: Po osnovna namenski rabi, spada zemljišče v : I. in II. območje kmetijskih zemljišč....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 200.000 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vsaj 50 kvadratov bivalne površine, najmanj dvosobno, do vključno 3. nadstropja če ni dvigala, s teraso/balkonom/atrijem Parkirišče ni tako pomembno. Ni nujno da je prenovljeno, niti da je v neposredni bližini morja. Želiva pa si ločenih števcev za vodo in elektriko ter urejeno....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 560.000 €, 100,00 m2 cca 5600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2018, P+1+2+M, prodamo. Cena: 560.000,00 EUR Čudovita prenovljena hiša v Piranu Prodamo piransko hišo zgrajeno leta 1800, ki je bila skozi leta skrbno in ljubeče vzdrževana ter postopoma prenavljana. Hiša je bila deležna temeljite prenove,....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 36.000 €, 4796,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2023.,

www.indomio.si

4.796 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče z dostopom po javni poti, prodamo. Cena: cca 36.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče je parcela v enem kosu cca 100m oddaljena od asfaltne ceste Padna - Puče, do nje se dostopa po javni poti. Naklon parcele je minimalen in je zaželjen za....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 168.000 €, 1050,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Komunalni priključki ob parceli, ureditev dostopa. .

 
 
 
  Hiša, STRUNJAN, 380.000 €, 89,00 m2 cca 4270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-37 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji polovičnega deleža Posestva na izjemni in zelo zaželjeni lokaciji, v krajinskem parku Strunjan. Samostojna tipična istrska hiša v izmeri 88,8m2 ima 3 etaže in je potrebna celovite prenove. Nudi velik....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.02.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje (40 kvadratov in več-pritličje, visoko pritličje ali 1.nadstropje-Koper,Izola). 040 870766 .

 
 
 
  Zemljišče, DRAGONJA, 41.900 €, 2120,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.01.2026.,

www.indomio.si

2.120 m2, kmetija, prodamo. Cena: 41.900,00 EUR V prijetnem in mirnem naselju Dragonja, v občini Piran (k.o. Sečovlje), prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 2.120 m². Parcela je v celoti ravna in v naravi predstavlja urejen travnik, kar omogoča enostavno obdelavo in raznovrstno kmetijsko....

 
 
 
  Hiša, ANKARAN, 458.000 €, 194,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111021-170 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je hiša v Ankaranu, ki se nahaja na sončni legi s čudovitim razgledom na morje. Hiša ima tri etaže. V spodnji etaži je dnevni prostor s kuhinjskim delom, spalnica, delovni prostor, kopalnica ter ločen wc in kurilnica.....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 410.000 €, 101,00 m2 cca 4060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

101 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2014, prodamo. Cena: 410.000,00 EUR Prodamo prostorno stanovanje z razgledom na morje – Seča, Portorož V urejeni večstanovanjski stavbi na mirni in izjemno zaželeni lokaciji v Seči pri Portorožu prodajamo prostorno stanovanje....

 
 
 
  Hiša, DEKANI, 350.000 €, 313,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490361001-267 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji dvostanovanjske stavbe v Dekanih, del dvojčka, skupna stanovanjska površina 312,50m2, zgrajen 2005, s zemljiščem v izmeri 345,0m2. Stavba ima sončno lego, nahaja se na vrhu hriba v vasi, zemljišče delno....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRAVA, 102.280 €, 2557,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.indomio.si

2.557 m2, zazidljiva, Na voljo so tri parcele namenjene za gradnjo stanovanjskih objektov, za katere je izdelan OPPN za del enote urejanja EUO RA 11/8 stanovanjsko območje Dobrava v Radečah.Prodaja je možna ločeno za vsako predvideno enoto posebej, v kombinaciji ali c v kompletu.Velikost....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-84 (od skupaj 564)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.