• GoHome Professional
nepremičnine OKOLICA HRASTNIKA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine OKOLICA HRASTNIKA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine OKOLICA HRASTNIKA

  • Za iskalni niz "nepremičnine okolica hrastnika" je bilo najdenih 12 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 721 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 260 m2
    • do 330 m2
    • 330 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 330 m2
    • 400 m2
  •  Po ceni
    • do 53000 eur
    • do 66000 eur (povprečna cena)
    • do 79000 eur
    • do 666 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, HRASTNIK, 30.000 €, 837,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

HRASTNIK, 837 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Prodam parcelo (837 m2) za poslovno gradnjo, v območju predvidenega centra v Hrastniku "Ob Bobnu". Cena: 30.000,00 EUR Parcela se nahaja v območju, ki je po OPPN predvideno za opravljanje centralnih dejavnosti, ki so namenjene oskrbnim,....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 97.000 €, 180,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

180 m2, samostojna, zgrajena l. 1981, adaptirana l. 2023, 900 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR LASTNOSTI NEPREMIČNINE: Izgradnja: 1981 Prenova in dograditev: 2023 Lokacija: Hrastnik / Gore Nadmorska višina 845m Površina objekta: 180m2 Površina zemljišča: 900m2 Možnost nakupa....

 
 
 
  Hiša, DOL PRI HRASTNIKU, 188.000 €, 237,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

237,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1955, 1.814 m2 zemljišča, V mirnem in urejenem naselju Dol pri Hrastniku v občini Hrastnik posredujemo pri prodaji prostorne in opremljene družinske hiše skupne velikosti 237,4 m2, v kateri sta dve ločeni stanovanji z lastnima vhodoma. Hiši pripadajo....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine okolica hrastnika'
20.000 €
42.840 €
97.000 €
  Zemljišče, DOL PRI HRASTNIKU, 209.612 €, 4031,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2023.,

www.indomio.si

4.031 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 52,00 EUR/m2 Prodaja, posest, zazidljiva: DOL PRI HRASTNIKU, 4031 m2 Na prijetni in zelo dostopni lokaciji na Dolu pri Hrastniku, v občini Hrastnik, prodamo zelo lepo, sončno, zazidljivo zemljišče, ki je primerno za gradnjo individualnih hiš. Nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, DOL PRI HRASTNIKU, 52.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2023.,

www.indomio.si

1.000 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 52,00 EUR/m2 Prodaja, posest, zazidljiva: DOL PRI HRASTNIKU, 1000 m2 Na prijetni in zelo dostopni lokaciji na Dolu pri Hrastniku, v občini Hrastnik, prodamo zelo lepo, sončno, zazidljivo zemljišče, ki je primerno za gradnjo individualnih hiš. Nahaja....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 109.000 € na 99.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, HRASTNIK, 99.000 €, 62,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.02.2026 - 119.000 €
18.03.2026 - 109.000 €
15.04.2026 - 99.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

62,52 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1939, 2/2 nad., prodamo. Cena: 99.000,00 EUR V mirnem okolju kraja Brdce (Dol pri Hrastniku, Zasavje) je naprodaj 3-sobno stanovanje, ki ponuja prijetno bivanje v stiku z naravo. Po podatkih GURS je bila stavba zgrajena leta 1939. Stanovanje je starejše....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 400.000 €, 491,00 m2 cca 820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

491,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2017, 1/1 nad., V naselju Brdce (občina Hrastnik) je naprodaj večji stanovanjsko-poslovni objekt, zgrajen leta 1995, ki združuje funkcionalno zasnovan stanovanjski del in urejen poslovni prostor. Objekt se nahaja na mirni lokaciji....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 469.000 €, 330,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

330 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, adaptirana l. 1980, 1,44 m2 zemljišča, Hrastnik - center, ekskluzivno posredujem pri prodaji večje večstanovanjske hiše in pomožnega objekta s pripadajočim funkcionalnim zazidljivim zemljiščem. Nepremičnina je primerna za ureditev treh stanovanj....

 
 
 
  Poslovni prostor, HRASTNIK, 128.000 €, 105,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.01.2026.,

www.indomio.si

105,7 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 2003, center mesta, odlična lokacija, urejen poslovno-stanovanjski objekt, vse inštitucije v neposredni bližini, možne različne poslovno-trgovske in storitvene dejavnosti, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR V centru Hrastnika, na odlični lokaciji,....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTNIK, 47.000 €, 2819,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

2.819 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V občini Hrastnik imate na voljo večjo parcelo za gradnjo stanovanjske hiše. Parcela je komunalno opremljena. Na parceli je Elektrika, kanalizacija, voda, plin. Poleg navedenega imate za poletje primerno brunarico za preživljanje prostih uric....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 240.000 €, 136,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

136,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2013, 2.797 m2 zemljišča, K+P+M, Hiša ob gozdu, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše v Dol pri Hrastniku, ki je bila zgrajena leta 1977, ter stoji na 2.797 m2 velikem zemljišču.....