• GoHome Professional
nepremičnine OKOLICA ILIRSKE BISTRICE - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine OKOLICA ILIRSKE BISTRICE - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine OKOLICA ILIRSKE BISTRICE

  • Za iskalni niz "nepremičnine okolica ilirske bistrice" je bilo najdenih 32 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.049 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eur
    • do 270000 eur (povprečna cena)
    • do 320000 eur
    • do 2700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KOSEZE, 295.000 €, 71,00 m2 cca 4160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2025.,

www.indomio.si

71,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, 8/8 nad., Prodamo svetlo 3-sobno stanovanje z razgledom na Alpe - Šiška, Ljubljana, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR Na odlični lokaciji v Šiški prodamo prijetno in funkcionalno stanovanje, ki se nahaja v zadnjem nadstropju urejenega bloka z novo fasado.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOSEZE, 280.000 €, 132,00 m2 cca 2120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

132,2 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1964, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR PRODAJA: Poslovno–trgovsko–storitveni prostor – Celovška cesta 99a, Ljubljana (Šiška) V Ljubljani, v mestni četrti Šiška, prodamo poslovno–trgovsko–storitveni prostor v poslovno-stanovanjski stavbi, zgrajeni....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOSEZE, 186.000 €, 153,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

153 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1986, adaptiran l. 2005, 2/4 nad., v industrijsko-poslovni stavbi namenjeni za različne poslovno-storitvene in priozvodne dejavnosti. Dostop je urejen po stopnišču ob recepciji v pritličju, z osebnim in tovornim dvigalom. Prostori se nahajajo....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine okolica ilirske bistrice'
945.000 €
145.000 €
250.000 €
  Poslovni prostor, KOSEZE, 257.400 €, 260,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor - pisarna, Ljubljana Šiška (IOC Stegne), zgrajeno l. 1986, prenovljeno l. 2004, 2. nad. od 4. nad, površina 260 m2. Možnost najema s kasnejšim odkupom. Cena: 990,00 EUR/m2. Na odlični in lahko dostopni lokaciji v Stegnah, posredujemo pri prodaji poslovnih prostorov,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOSEZE, 250.000 €, 294,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2024.,

www.indomio.si

294 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1999, adaptiran l. 2020, 1/1 nad., z veliko zunanjo teraso v izmeri 143 m2, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Odlična poslovna priložnost za prevzem na novo opremljenega gostiskega lokala na izredni lokaciji (trgovski center Ljubljana) Gostinski lokal....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOSEZE, 69.000 €, 26,00 m2 cca 2650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

26,5 m2, pisarna, zgrajena l. 1964, adaptirana l. 2021, 1/1 nad., Urejeni pisarniški prostori v dobro vzdrževani poslovni stavbi s pripadajočim parkirnim prostorom. Streha stavbe je bila zamenjana v letu 2021, objekt ima nove moderne skupne sanitarije. Objekt je na dobro znani lokaciji....

 
 
 
 
+10%

Spremembe cen iz 353.400 € na 388.740 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, KOSEZE, 388.740 €, 1767,00 m2 cca 220 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.03.2026 - 353.400 €
07.03.2026 - 388.740 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

1.767 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 220,00 EUR/m2 Na prodaj je zazidljiva parcela za oddih, rekreacijo in šport v skupni izmeri 1.767 m2, ki se nahaja na izredno iskani lokaciji v Šiški, v naselju Šmartno pod Šmarno goro. Lokacija odlikuje dobra dostopnost in neposredna bližina narave,....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 510.000 €, 90,00 m2 cca 5670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

90,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2001, 1/2 nad., prodamo. Cena: 510.000,00 EUR 3 - SOBNO STANOVANJE V BLIŽINI KOSEŠKEGA BAJERJA / MOSTEC V objektu zgrajenem leta 2001 na izjemno praktični lokaciji v bližini celotne infrastrukture prodamo kvalitetno 3 – sobno stanovanje Prvo nadstropje,....

 
 
 
  Hiša, KOSEZE, 650.000 €, 175,00 m2 cca 3710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

175,2 m2, vrstna, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2010, 148 m2 zemljišča, K+P+1+M, vrstna hiša z garažo, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR V Podutiku v naselju vrstnih hiš prodamo vmesno vrstno hišo z dobro osončenostjo skupaj z garažo v nizu garaž. Velika okna omogočajo, da so prostori....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 740.000 €, 146,00 m2 cca 5070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

146 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 2001, 2/2 nad., prodamo. Cena: 740.000,00 EUR Ob Koseškem bajerju - na Mostecu se prodaja prostorno pet sobno stanovanje v velikosti 146 m2, od tega je 127 m2 uporabne površine. V stavbi je 9 stanovanj. Okna so menjana z električnimi žaluzijami.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOSEZE, 250.000 €, 294,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2024.,

www.indomio.si

294 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1999, adaptiran l. 2020, 1. nad., z veliko zunanjo teraso v izmeri 143 m2. Gostinski lokal je v obratovanju, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Odlična poslovna priložnost za prevzem na novo opremljenega gostiskega lokal na izredni lokaciji (trgovski....

 
 
 
  Zemljišče, KOSEZE, 1.660.778 €, 5306,00 m2 cca 310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

5.306 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, izjemna posest za investitorja, ki bi ga zanimala izgradnja malega, zaključenega naselja individualnih družinskih hiš višjega razreda ali naselja dvojčkov oz. vrstnih hiš. Mirna, sončna lokacija na robu stanovanjskega območja v zavetju Grmade,....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 149.000 € na 159.000 € z dne 01.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, DOLENJE PRI JELŠANAH, 159.000 €, 230,00 m2 cca 690 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.06.2025 - 169.000 €
15.08.2025 - 149.000 €
01.05.2026 - 159.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2025.,

www.indomio.si

230 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1984, 1.072 m2 zemljišča, P+1, Prodamo dvostanovanjsko hišo v naselju Dolenje pri Jelšanah. Hiša ima tlorisne površine 115 m2, na parceli 1072 m2. Na parceli je zgrajena kot samostojni objekt tudi garaža v izmeri 100 m2. Nepremičnine so locirane....

 
 
 
  Hiša, KOSEZE, 612.000 €, 258,00 m2 cca 2370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2025.,

www.indomio.si

258 m2, samostojna, zgrajena l. 1903, adaptirana l. 1996, 528 m2 zemljišča, Šiška, v mirnem predelu družinskih hiš, sončno, lepa ravna parcela, prodamo. Cena: 612.000,00 EUR Lokacija: v Spodnji Šiški, v bližini Tivolija in Centra Razporeditev: hiša obsega tri etaže v skupni izmeri....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 325.000 €, 62,00 m2 cca 5240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

62 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1983, adaptirano l. 2019, 5/10 nad., Na odlični lokaciji prodamo lepo, sodobno opremljeno 2-sobno stanovanje, prodamo. Cena: 325.000,00 EUR Prodamo prijetno 2-sobno stanovanje v skupni velikosti 62 m². Nahaja se v 5. nadstropju desetnadstropnega urejenega....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 398.000 €, 68,00 m2 cca 5850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

68,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1965, prodamo. Cena: 398.000,00 EUR SONČNO TRISOBNO STANOVANJE Z RAZGLEDOM – POPOLNOMA OBNOVLJEN BLOK ŠIŠENSKA, ŠIŠKA – Odlična lokacija, kjer imate vse na dosegu roke! Trgovine, banka, pošta, šola, vrtec – vse v neposredni bližini. In ko želite mir in....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 368.000 €, 195,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

195 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 1960, 337 m2 zemljišča, 1. nad., prodamo. Cena: 368.000,00 EUR Prodaja se 1/2 solastniškega deleža nepremičnine( parc. v velikosti 674 m2) , ki v naravi predstavlja: stanovanjsko hišo v kateri sta 2 stanovanja in 2 solastnika ( klet....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 470.000 €, 96,00 m2 cca 4900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

96,1 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, 1/4 nad., Terasasti bloki 3 - sobno stanovanje, prodamo. Cena: 470.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja z dvema prostornima balkonoma v mirnem in urejenem naselju v Kosezah, v terasastih blokih na Ulici Bratov Učakar. Stanovanje....

 
 
 
  Garaža, KOSEZE, 31.000 €, 11,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

11,8 m2, garaža, zgrajena l. 1967, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR ŠIŠKA, Rašiška ulica, 11,8 m2, garaža v triplexu se nahaja v zgornji etaži garažne stavbe. Pogoj lastnika za sklenitev posla: Kupec plača davek na promet nepremičnin v višini 2 % prodajne cene in ne plača agencijske provizije.....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 289.000 €, 55,00 m2 cca 5260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

55,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, adaptirano l. 2012, 4/4 nad., prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Draveljski gmajni prodamo svetlo, prijetno in obnovljeno stanovanje v bloku brez dvigala. Stanovanje je obrnjeno na notranjo stran in gleda na park. Parkiranje je mogoče....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOSEZE, 380.640 €, 312,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

312 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1986, adaptiran l. 2005, 2/4 nad., v industrijsko-poslovni stavbi namenjeni za različne poslovno-storitvene in proizvodne dejavnosti. Dostop je urejen po stopnišču ob recepciji v pritličju, z osebnim in tovornim dvigalom. Prostori se nahajajo....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 990.000 € na 950.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, KOSEZE, 950.000 €, 351,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.01.2026 - 990.000 €
10.03.2026 - 950.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

351,2 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1970, prodamo. Cena: 950.000,00 EUR Zastopamo stranko pri prodaji trgovskega lokala na naslovu Celovška cesta 150 v Ljubljani. Lokal se nahaja v pritličju poslovne stavbe, v izmeri 351,20 m2 (podatki GURS). Prodajna cena je 950.000,00 EUR....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOSEZE, 683.688 €, 560,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

560,4 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1986, adaptiran l. 2005, 2/4 nad., za prireditvene, izobraževalne, športno-rekreacijske, trgovsko-skladiščne, servisni in proizvodne dejavnosti. Dostop je urejen po stopnišču z vhodno avlo v pritličju, osebnim in tovornim dvigalom. V ločenem....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOSEZE, 3.980.000 €, 2000,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

2.000 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 2006, 1.448 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 3.980.000,00 EUR EDINSTVENA PRILOŽNOST: POSLOVNA STAVBA V SREDIŠČU LJUBLJANE Iščete strateško lokacijo za vaše podjetje ali naložbo? Vaša iskanja so končana. Predstavljamo vam odlično pozicionirano poslovno....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 320.000 €, 80,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.01.2026.,

www.indomio.si

80,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1962, P/K+P+1+2+M, NOSTALGIČNO STANOVANJE Z VINTAGE POHIŠTVOM, uporabna površina 60,20 m2, klet 16,10 m2, zastekljen balkon 4,20 m2, bližina parka Tivoli, hiter dostop do narave in centra mesta ter obvoznice, na koncu mirne slepe ulice, dobro vzdrževano,....

 
 
 
  Hiša, KOSEZE, 650.000 €, 275,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

275 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 1.217 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji kvalitetno grajene samostojne hiše v Šmartnem pod Šmarno Goro na lepi lokaciji z veliko parcelo. Hiša je grajena medetažno in je sestavljena iz predsobe, garaže s kurilnico,....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 280.000 €, 44,00 m2 cca 6360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

44,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1839, 1. nad., prodamo. Cena: 280.000,00 EUR ZADNJA PRILOŽNOST – EKSKLUZIVNO DVOSOBNO STANOVANJE V SREDIŠČU LJUBLJANE, STANOVANJE S PRIVLAČNO ZGODOVINO IN MODERNIM KOMFOTROM Šiška, tik ob Tivoliju, idealno za tiste, ki želijo živeti blizu centra, a v....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 267.000 €, 55,00 m2 cca 4860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

55 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1899, adaptirano l. 2001, prodamo. Cena: 267.000,00 EUR ŠIŠKA, ob Tivoliju – Zgodba o stanovanju s srcem in dušo. Ste pripravljeni na bivanje, kjer se zgodovinski šarm prepleta s sodobnim udobjem? Predstavljamo vam čudovito 55 m² dvosobno stanovanje v avtentični....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 325.000 €, 62,00 m2 cca 5240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

62 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1983, adaptirano l. 2019, 5/10 nad., Na odlični lokaciji prodamo sodobno opremljeno 2-sobno stanovanje, prodamo. Cena: 325.000,00 EUR Prodamo izjemno svetlo in zelo prijetno 2-sobno stanovanje v skupni velikosti 62 m². Nahaja se v 5. nadstropju desetnadstropnega....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 315.000 €, 75,00 m2 cca 4200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

75 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, 1/11 nad., prodamo. Cena: 315.000,00 EUR V kratkem bo na voljo 3-sobno stanovanje na odlični lokaciji, primerni za družine. (v bližini Kino Šiška, trgovina, 800m Gimnazija Šiška, vrtec, Aleja) Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju, orientirano na....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-30 (od skupaj 30)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!