• GoHome Professional
nepremičnine OKOLICA PTUJA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine OKOLICA PTUJA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine OKOLICA PTUJA

  • Za iskalni niz "nepremičnine okolica ptuja" je bilo najdenih 22 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.480 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 140 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eur
    • do 150000 eur (povprečna cena)
    • do 180000 eur
    • do 1500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PACINJE, 319.000 €, 196,00 m2 cca 1630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-525 Ogled oglasa na strani ponudnika V Pacinju (stičišče občine Ptuj in Dornava) prodamo odlično vzdrževano in redno adaptirano hišo, z letnico izgradnje 1977, skupne površine 196,4 m2, etažnosti K+VP+N. Hiša stoji na skupno 4.776 m2 v celoti ograjenega stavbnega....

 
 
 
  Hiša, PLETERJE, 189.000 €, 106,10 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.novdom.si

V kraju Pleterje je naprodaj prenovljena in lepo vzdrževana ter s pohištvom opremljena bivalna zidanica. Osnovni podatki • leto izgradnje: 1972 • leto prenove: 2000 • skupna površina stavbe 106,10 m² • velikost zemljišče: 1021 m² • urejen dostop iz javne-občinske asfaltirane ceste....

 
 
 
 
+8%

Spremembe cen iz 234.445 € na 252.451 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, APAČE, 252.451 €, 105,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2026 - 234.445 €
09.04.2026 - 252.451 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

4 sobno stanovanje, Pomurska, Apače, zgrajeno l. 2025, 2. nadstropje, neto bivalna površina 105,20 m2, od tega 6,49 m2 shramba. Cena: 252.451,16 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine okolica ptuja'
303.000 €
156.606 €
160.000 €
  Hiša, GRAJENA, 289.000 €, 135,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-133 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ptuju, v Orešju je v izgradnji nova soseska šestih, enodružinskih, samostojnih hiš. Trije domovi so že prodani, na voljo se še dve stanovanjski enoti, ki bodo izgotovljene »na ključ«. Zaključek del je predviden konec leta....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 182.855 €, 75,00 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2025.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 2. nadstropje, neto bivalna površina 75,70 m2, od tega 5,81 m2 shramba. Cena: 182.855,69 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 39.990 €, 31,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

31,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1841, adaptirano l. 1995, 1/1 nad., prodamo. Cena: 39.990,00 EUR Pozdravljeni, prodajamo staromeščansko 2-sobno stanovanje KJE: v osrčju Apač in ob vsej potrebni infrastrukturi OBJEKTIVNI PODATKI: s skupno površino 31,8 m², ki se nahaja v prvem nadstropju....

 
 
 
  Zemljišče, MESTNI VRH, 46.000 €, 714,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

714 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče v mirnem okolju, prodamo. Cena: 46.000,00 EUR Ponujamo vam izjemno priložnost za nakup zazidljivega zemljišča, novo na trgu, v Mestnem vrhu. V celoti zazidljivo zemljišče se razprostira na skupni površini 714 kvadratnih metrov,....

 
 
 
  Zemljišče, APAČE, 44.225 €, 1525,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

1.525 m2, zazidljiva, Lokacija izstopa predvsem zaradi svoje lege na robu naselja, ki nudi več zasebnosti, odprt razgled in mir, hkrati pa omogoča hiter dostop do vsakodnevnih storitev in prometnih povezav. Parcela je primerna za vse, ki iščejo urejeno okolje za gradnjo doma ali dolgoročno....

 
 
 
  Hiša, SPODNJI VELOVLEK, 103.000 €, 157,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

157,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1857, 13.736 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 103.000,00 EUR V Spodnjem Velovleku (Mestna občina Ptuj) ob lokalni cesti bolj na samem – razpršeni del naselja, prodamo starejšo butano hišo z letnico 1857, ki meri skupno 157,50 m2 površine, sestavljena....

 
 
 
  Zemljišče, MESTNI VRH, 62.000 €, 24001,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2024.,

www.indomio.si

24.001 m2, kmetijsko zemljišče, naprodaj večji vinograd na mestnem vrhu, prodamo. Cena: 72.000,00 EUR Novo na trgu! Na voljo je priložnost za nakup obdelanega vinograda na čudoviti lokaciji Mestni vrh, Ptuj v regiji Podravje. Vinograd je zasajen na zemljišču v izmeri 24.000 kvadratnih....

 
 
 
  Stanovanje, KIDRIČEVO, 179.000 €, 92,00 m2 cca 1950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.11.2025.,

www.indomio.si

92,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1948, adaptirano l. 2025, VP/3 nad., Svetlo, pritlično stanovanje z velikim balkonom, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR V Kidričevem, v večstanovanjski stavbi (1948) je na prodaj, obnovljeno, prostorno 3 sobno stanovanje. Skupna površina tega svetlega, obnovljenega....

 
 
 
  Stanovanje, KIDRIČEVO, 129.000 €, 93,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

93,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1951, naprodaj obnovljeno stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjskega objektu na Kidričevem. Objekt je l. izgradnje 1951, stanovanje pa je v celoti obnovljeno.Stanovanje je trisobno....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 147.222 €, 56,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 56,60 m2, od tega 5,49 m2 shramba. Cena: 145.949,81 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV TER ZUNANJOSTI. Poslovno-stanovanjski objekt se nahaja na....

 
 
 
  Hiša, KRČEVINA PRI VURBERGU, 165.000 €, 114,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

114,2 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 2.220 m2 zemljišča, P+1, mirna lokacija, parkiranje pred objektom ali v garaži, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR PRODAMO samostojno hišo; Krčevina pri Vurbergu 149a: Hiša je vzdrževana in se nahaja na mirni lokaciji. Glavne prednosti so funkcionalna....

 
 
 
  Hiša, LOVRENC NA DRAVSKEM POLJU, 179.000 €, 192,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

192 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 1.930 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR Na odprti, ravni sončni legi strnjenega dela kraja Lovrenc na Dravskem polju prodamo hišo etažnosti P+N, skupne površine 192,00 m2, zgrajene leta 1990. Hiša z ohišnico stoji na 1.930 m2 delno....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI VELOVLEK, 30.000 €, 3560,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2024.,

www.indomio.si

3.560 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 513 m2 stavbnega, ostalo kmetijsko, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR V Spodnjem Velovleku (Mestna občina Ptuj) ob lokalni cesti prodamo skupno 3.560 m2 zemljišča, sestavljenega iz 513 m2 stavbnega in preostalo kmetijskega zemljišča. Celoten teren....

 
 
 
  Poslovni prostor, KIDRIČEVO, 499.000 €, 1381,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

1.381,6 m2, skladišče, zgrajeno l. 1985, adaptirano l. 2005, 3.155 m2 zemljišča, Objekt se nahaja v bližini regionalne ceste v Cirkovcih, z odlično prometno povezavo. Proizvodno, skladiščni prostori s pisarno. Logistično ugodna lokacija. Blizu AC priključka Sl. Bistrica in Kidričevo,....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 325.000 € na 299.999 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KICAR, 299.999 €, 209,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.11.2025 - 340.000 €
10.02.2026 - 325.000 €
05.05.2026 - 299.999 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.11.2025.,

www.indomio.si

209,9 m2, atrijska, zgrajena l. 2008, 2.618 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 299.999,00 EUR V razpršenem, mirnem delu naselja Kicar (okolica Ptuja) prodamo sodobno, podkleteno atrijsko hišo, skupne površine 209,90 m2, letnica gradnje 2008. Stoji na skupno 2.618 m2, delno stavbnega....

 
 
 
  Hiša, APAČE, 364.000 €, 154,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Pomurska - Apače (Segovci), zgrajeno l. 1999, K+P+M, neto tlorisna površina 357,00 m2, uporabna površina 154,10 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 1.276,00 m2. Cena: 364.000,00 EUR. Predstavljamo vam čudovito in nadpovprečno dobro vzdrževano samostojno stanovanjsko....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 183.724 €, 76,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 76,06 m2, od tega 5,78 m2 shramba. Cena: 172.809,62 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 220.628 €, 95,00 m2 cca 2320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 95,14 m2, od tega 6,99 m2 shramba. Cena: 220.628,27 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v prvem nadstropju....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-21 (od skupaj 20)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

• stanovanje ljubljana 140000 eur
  • stanovanje ljubljana do 60 m2
  • nepremičnine maribor
  • nepremičnine v ljubljani okoli 60 kvadratov

Vsi mali oglasi za prodajo nepremičnin na slovenskem webu na enem mestu.

Sledite nam