• GoHome Professional
nepremičnine OKOLICA TOLMINA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine OKOLICA TOLMINA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine OKOLICA TOLMINA

  • Za iskalni niz "nepremičnine okolica tolmina" je bilo najdenih 29 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 973 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 200 m2
    • 240 m2
  •  Po ceni
    • do 57000 eur
    • do 71000 eur (povprečna cena)
    • do 85000 eur
    • do 713 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, TOLMIN, 135.000 €, 279,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-488 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanjska hiša v Tolminu z gradbenim dovoljenjem za prenovo v apartmajsko hišo s štirimi apartmaji. Zanimiva investicija. Prosto bremen. Brez dodatnih stroškov za kupca. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si.....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 200.000 €, 200,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Idelano je parcela velikosti nad 2000m2, hiša nudi zasebnost in je na dobri mikrolokaciji - nudi zasebnost in je blizu vitalne infrastrukture. .

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 109.000 €, 156,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-509 Ogled oglasa na strani ponudnika Tradicionalna hiša z gospodarskim poslopjem in vrtom, samostojna, zanimiva lokacija. V pritličju hiše je dnevni prostor, kuhunja z jedilnico, kopalnica, WC, spalnica. V nadstropju spalnice in dodatna kuhinja. Neizdelano podstrešje.....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine okolica tolmina'
210.000 €
145.000 €
70.000 €
  Hiša, TOLMIN, 70.000 €, 130,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-526 Ogled oglasa na strani ponudnika Hiša potrebna temeljite prenove s hlevom, senikom in kajžo. Sončna lokacija nad Podbrdom v vasi Trtnik, odprt pogled, dvorišče, vrt. Priklopljena na vaški vodovod in elektriko. Zanimiv projekt. Brez provizije! Prodajalcu povejte....

 
 
 
  Stanovanje, TOLMIN, 105.000 €, 64,80 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje obsega: soba1-18,90 m2, soba2-18,10 m2, kuhinja in dnevna-15.55m2, kopalnica-5m2, predsoba-7,25 m2, klet-30m2. Informacije: 031606222 .

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 129.000 €, 104,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

104 m2, samostojna, zgrajena l. 1925, adaptirana l. 1976, 4.589 m2 zemljišča, Sončna lega, lahka dostopnost, hiša obnovljena 1976. Klet, shramba, delavnica in garaža v pritličju. V nadstropju dnevna soba z izhodom na teraso, kuhinja z jedilnim kotom, spalnica, kabinet, kopalnica.....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 288.000 €, 206,00 m2 cca 1400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

206 m2, samostojna, zgrajena l. 1905, adaptirana l. 2020, 183 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 288.000,00 EUR V mirni obrečni vasi Srpenica, približno 800 metrov od reke Soče ter na pol poti med Bovcem in Kobaridom (približno 10 km do vsakega), v osrčju čudovite Soške doline, se nahajata....

 
 
 
  Zemljišče, GRAHOVO OB BAČI, 379.000 €, 7036,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

7.036 m2, zazidljiva, občina tolmin, grahovo ob bači, zazidljivo zemljišče z industrijskim objektom - žaga, prodamo. Cena: 379.000,00 EUR V občini Tolmin, v naselju Grahovo ob Bači, je naprodaj 7.036 m2 veliko zemljišče na katerem stoji industrijski objekt za razrez lesa - žaga, (....

 
 
 
  Poslovni prostor, TOLMIN, 60.000 €, 30,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

30 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1817, adaptiran l. 2023, pritličje, Pritličje poslovni prostor za pisarno, salon, trgovino, storitve. Klima gretje hlajenje, internet, kopalnica, lahko se postavi kuhinja, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR .

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 179.000 €, 191,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2024.,

www.indomio.si

191 m2, samostojna, zgrajena l. 1875, adaptirana l. 2023, 118 m2 zemljišča, odlična priložnost za investicijo ali bivanje v naravimožnost ureditve 3 enothiša na lepi sončni lokaciji sredi vasi v bližini soče, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR Naprodaj je hiša, ki se nahaja v središču....

 
 
 
  Zemljišče, TOLMIN, 38.000 €, 1360,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2024.,

www.indomio.si

1.360 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče na sončni lokaciji z razgledom, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Zazidljivo zemljišče prodamo - Kneža Sončna lega na vrhu vasi Kneža, za stanovanjsko gradnjo, z dostopom in razgledom. Mirna lokacija. Parcelne meje urejene. Oddaljenost....

 
 
 
  Hiša, POREZEN, 420.000 €, 249,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

249 m2, samostojna, zgrajena l. 1948, 304.093 m2 zemljišča, Hribovska kmetija površine cca 30 hektarjev na višini cca 850 metrov nad morjem na planoti pod Poreznom. Samostojna hiša, Gospodarski objekt ob hiši (štala, senik.) in kozolec. Objekti potrebni prenove. Zaokrožena posest,....

 
 
 
  Hiša, HUDAJUŽNA, 140.000 €, 192,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2025.,

www.indomio.si

192,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, adaptirana l. 2024, 129 m2 zemljišča, K+P+1+M/K+P+1+M, prek kratkim obnovljena hiša v Baški grapi, kuhinja, dnevna soba, 4 spalnice, kopalnica, primerna tako za stalno bivanje kot za počitniško oddajanje, z vodo in elektriko, ogrevanje je peč....

 
 
 
  Poslovni prostor, TOLMIN, 440.000 €, 1341,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2025.,

www.indomio.si

1.341 m2, delavnica, zgrajena l. 1978, 3.847 m2 zemljišča, Na prodaj je industrijski objekt na Pečinah. Velika proizvodno skladiščna osrednja hala, zraven še manjša delavnica in skladišče. V objektu so tudi pisarne, sanitarije, garderoba, jedilnica. Lahek dostop s ceste. Objekt je....

 
 
 
  Zemljišče, POLJUBINJ, 111.700 €, 2234,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.234 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče za gradnjo stanovanjske hiše ali več hiš. Poljubinj pri Tolminu, pretežno ravna parcela, prosta bremen, prodamo. Cena: 111.700,00 EUR .

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 355.000 € na 298.500 € z dne 03.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, TOLMIN, 298.500 €, 92,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.10.2025 - 395.000 €
08.01.2026 - 355.000 €
03.03.2026 - 298.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2025.,

www.indomio.si

92 m2, samostojna, zgrajena l. 1920, adaptirana l. 2006, 514 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 298.500,00 EUR V idilični vasici v dolini reke Soče se nahajata dve manjši hiši z lepim razgledom na gore in vrt. Celotna posest združuje tradicionalni šarm s sodobnim udobjem ter predstavlja....

 
 
 
  Poslovni prostor, GRAHOVO OB BAČI, 379.000 €, 300,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

300 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1998, 7.036 m2 zemljišča, občina tolmin, grahovo ob bači, poslovni objekt - žaga s pripadajočom zemljiščem, prodamo. Cena: 379.000,00 EUR V občini Tolmin, v naselju Grahovo ob Bači, je naprodaj industrijski objekt za razrez lesa - žaga, ( stavba....

 
 
 
  Hiša, KORITNICA, 50.000 €, 200,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.07.2023.,

www.indomio.si

200 m2, samostojna, zgrajena l. 1840, adaptirana l. 1977, 1.356 m2 zemljišča, P+1+M, impozantna hiša v Baški grapi, nevseljiva, potrebna prenove ali nadomestne gradnje, delno kamnita, delno opečnata, brez priključkov, ki pa so v bližini, velik vrt za hišo. Primerna lokacija za bivanje....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 265.000 €, 90,00 m2 cca 2940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

90 m2, samostojna, zgrajena l. 1905, adaptirana l. 2010, 183 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 265.000,00 EUR Čudovita hiša se nahaja na glavnem trgu mirne vasi Srpenica, približno 800 metrov od reke Soče ter na pol poti med Bovcem in Kobaridom (približno 10 km do vsakega), v osrčju slikovite....

 
 
 
  Zemljišče, KANALSKI LOM, 12.000 €, 1856,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

1.856 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče v naselju Kanalski lom. Lokacija je sončna, parcela leži ob občinski dostopni poti, v kateri poteka vodovod. Pogled se odpira v dolino proti vasi. .

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 52.000 €, 88,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

88 m2, samostojna, zgrajena l. 1903, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR Tradicionalna hiša se nahaja v slikoviti vasi Srpenica, približno 800 metrov od reke Soče ter na pol poti med Bovcem in Kobaridom (približno 10 km do vsakega), v osrčju čudovite Soške doline. Nepremičnina obsega glavno....

 
 
 
  Hiša, LOGARŠČE, 599.950 €, 345,00 m2 cca 1740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.10.2022.,

www.indomio.si

345 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 98.197 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 599.950,00 EUR To je edinstveno posestvo z eno prenovljeno kmečko hišo, skednjem in dvema dodatnima poslopjema, velikim travnikom in gozdom na 98.197 m2 zasebnega zemljišča, ki se trenutno vodi kot uspešna nastanitev....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 450.000 €, 700,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

700 m2, samostojna, zgrajena l. 1890, adaptirana l. 1999, 1,1 m2 zemljišča, V mirnem okolju v naselju Volče pri Tolminu je na voljo samostojna stanovanjska hiša, ki združuje tradicionalno gradnjo, funkcionalno razporeditev in prijetno bivanje v stiku z naravo, prodamo. Cena: 450.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, TOLMIN, 125.000 €, 3562,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

3.562 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na robu vasi Volče na prodaj parcela z urejenim dostopom. Del je stavbno zemljišče površine cca 1.250 m2, preostalo cca 2.312 m2 je kmetijsko zemljišče. Ravna, sončna, mirna lega. Brez provizije in dodatnih stroškov nakupa. Priložnost, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, Po dogovoru, 150,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Izjemna lokacija. Hiša stoji na parceli cca 2000 metro. Primerno za popoln počitek ali kreativno delo. Poleg hiše še delavnica 50 m2 kot samostojni prizidek. Menjava možna za Kobarid, Tolmin ali Nova Gorica, Cena po dogovoru .

 
 
 
  Poslovni prostor, TOLMIN, 860.000 €