• GoHome Professional
nepremičnine PODRAVSKA pritličje - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • nepremičnine PODRAVSKA pritličje - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine PODRAVSKA pritličje

  • Za iskalni niz "nepremičnine podravska pritličje" je bilo najdenih 249 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.531 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 190 m2
    • 190 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 190 m2
    • 230 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eur
    • do 130000 eur (povprečna cena)
    • do 160000 eur
    • do 1300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-10%

Spremembe cen iz 500.000 € na 450.000 € z dne 21.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, CERKVENJAK, 450.000 €, 155,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.11.2025 - 500.000 €
21.02.2026 - 450.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2025.,

www.indomio.si

155 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2014, 12.695 m2 zemljišča, Na prodaj je čudovita posest v skupni izmeri 12.695 m2, ki ponuja izjemen potencial tako za bivanje kot za poslovno dejavnost. Na zemljišču se nahajajo prostorna stanovanjska hiša, urejen gostinski obrat, ločena pokrita....

 
 
 
  Hiša, KORENJAK, 239.000 €, 311,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

311,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, 1.360 m2 zemljišča, Na idilični lokaciji tik ob hrvaški meji se prodaja kmečki turizem s kapaciteto 11 prenočišč in jedilnico za 50 gostov. Primeren je predvsem za ljudi, ki želijo pobegniti stran od mestnega vrveža v mirno hribovito okolje....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, Studenci, 399.000 €, 1062,00 m2 cca 380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

1.062 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1959, 1.043 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST v Mariboru. V Industrijski Coni Studenci prodamo Poslovno-Skladiščni Objekt po ZNIŽANI CENI. Na voljo je poslovno-skladiščni objekt na atraktivni lokaciji....

 
 
 
  Hiša, DRAGUČOVA, 115.000 €, 192,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

192,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 5.056 m2 zemljišča, K+P+M, Za vas imamo v ponudbi hišo z manjšim gospodarskim poslopjem v kraju Dragučova (Pernica). Hiša obsega 192,3 m2 neto tlorisne površine in stoji na 5056 m2 velikem zemljišču (GURS). Ob hiši je manjše gospodarsko poslopje....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 492.640 €, 307,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

307,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1975, pritličje, prodamo. Cena: 492.640,00 EUR VSELITEV TAKOJ – LEGENDARNA LOKACIJA V SRCU MARIBORA! Nekoč dom najbolj legendarnega radia v Sloveniji – Radia City – danes pa vaš novi poslovni prostor z dušo. V središču Maribora, na Slovenski....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJE GRADIŠČE, 169.000 €, 122,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

122 m2, samostojna, zgrajena l. 1952, 1.680 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR V okolici Šentilja se prodaja zanimiva starejša hiša, ki se nahaja v zelenem okolju in v bližini vse potrebne infrastrukture (10-15 min). Hiša ima cca 122 m2, zgrajena leta 1952 in ima 3 etaže.....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 380.000 €, 283,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

283,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1961, 370 m2 zemljišča, K+P+1+M, Spoštovani,izjemna priložnost za nakup prostorne vrstne hiše na eni najlepših, na novo urejenih ulic - Medvedovi ulici v centru mesta Maribor, z urejenim zemljiščem, obrnjenim proti jugu, ter čudovitimi severnimi pogledi....

 
 
 
  Hiša, SLIVNIŠKO POHORJE, 300.000 €, 126,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

126 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 1.196 m2 zemljišča, Dva objekta na sončni legi Slivniškega Pohorja.Na približno 700 m nadmorske višine je na voljo stanovanjska hiša s samostojnim dodatnim objektom, v katerem se nahajata delavnica in garsonjera. Nepremičnina stoji na parceli....

 
 
 
  Hiša, CELESTRINA, 590.000 €, 385,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

385,4 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, 855 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Če iščete več prostora – ste ga pravkar našli. Le nekaj minut iz Maribora se nahaja res prostorna samostojna hiša, ki ponuja veliko možnosti za bivanje, delo ali kombinacijo obojega. Hiša je odlična....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 290.000 € na 265.000 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 265.000 €, 307,00 m2 cca 860 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2026 - 365.000 €
25.02.2026 - 290.000 €
06.05.2026 - 265.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

307,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, adaptirana l. 2009, 3.502 m2 zemljišča, Na sončni lokaciji, oddaljeni od mestnega vrveža v Dobrovcih je na voljo samostojna hiša z gospodarskimi poslopji in pripadajočimi kmetijskimi zemljišči, v skupni izmeri 7.284 m2. Hiša ponuja udobno bivanje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 140.000 €, 67,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

67,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2018, P/1 nad., Prodamo 2-sobno stanovanje, Žitna ulica, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Prodamo čudovito 2-sobno stanovanje.Imate priložnost postati lastnik prostornega in svetlega stanovanja na Žitni ulici, ki se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Hiša, RUŠE, 395.000 €, 512,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

512 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 1987, 1.850 m2 zemljišča, K+P+1+M, RUŠE - center, priložnost za investitorje. Ekskluzivno v prodaji poslovno-stanovanjska stavba, z malo tržnico, gospodarskim poslopjem, na zazidljivi parceli skupne velikosti 1.850 m2. Primerno za....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 670.000 €, 708,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

708,4 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1960, prodamo. Cena: 670.000,00 EUR GOSTINSKI LOKAL S PIVNICO, LEGENDARNO IME, FREKVENTNA LOKACIJA, PRIČETEK DELA TAKOJ Na odlični lokaciji, v osrčju mestnega življenja – tik ob Tehniških fakultetah – je naprodaj večnamenski poslovni objekt z....

 
 
 
  Hiša, SPODNJA VOLIČINA, 199.900 €, 130,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2026.,

www.indomio.si

130,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2025, 11,41 m2 zemljišča, K+P, Hiša z vikendico v prelepi naravi pri Lenartu - mir, zasebnost in čar podeželja, prodamo. Cena: 199.900,00 EUR Hiša z vikendico v prelepi naravi pri Lenartu – mir, zasebnost in čar podeželja! Pozdravljeni,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKA BISTRICA, 1.200.000 €, 830,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

830 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 2002, adaptiran l. 2024, 1.200 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost – poslovno stanovanjski objekt na odlični lokaciji! Vstopite v nepremičnino, ki združuje poslovno in zasebno rabo ter predstavlja odlično naložbo....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 330.000 €, 120,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2025.,

www.indomio.si

Vrstna hiša, Podravska - Pobrežje, P+1, zgrajeno l. 2003, neto tlorisna površina 120,00 m2, garažni parkirni prostor. Cena: 330.000 EUR. V mirnem in urejenem naselju na Pobrežju prodamo prijetno vrstno hišo. Lokacija je izjemno privlačna zaradi hitre povezave do avtoceste ter dobre....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 220.628 €, 95,00 m2 cca 2320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 95,14 m2, od tega 6,99 m2 shramba. Cena: 220.628,27 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v prvem nadstropju....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, Melje, 690.000 €, 903,00 m2 cca 760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

903 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1960, P/2 nad., industrijska cona Melje, bližina priključka Maribor-Center, dovolj parkirišč, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR POSLOVNI PROSTOR NA ŽELJENI LOKACIJI MARIBOR, Melje: Prodamo poslovni prostor, in sicer na naslovu heroja Šaranoviča....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 219.000 €, 213,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

213 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 2013, 567 m2 zemljišča, K+P+M, Samostojna hiša na Ptuju (Brstje) - popolnoma obnovljena, pripravljena na vselitev, prodamo. Cena: 219.000,00 EUR Na Ptuju, v zaželenem in mirnem naselju Brstje, je na voljo izjemna priložnost za nakup....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 65.000 € na 59.900 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, PESNICA PRI MARIBORU, 59.900 €, 24,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2026 - 65.000 €
08.05.2026 - 59.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

24,9 m2, prostor za storitve, trgovski center, zgrajen l. 2009, P/3 nad., prodamo. Cena: 59.900,00 EUR Cvetličarna v centru Pesnice Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora - cvetličarne v centru Pesnice. Cvetličarna se nahaja v novejšem trgovsko poslovnem centru, zgrajenem leta....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 465.000 €, 280,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

280,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 2000, 914 m2 zemljišča, K+P+M, samostojna hiša, Maribor, Tabor, prodamo. Cena: 465.000,00 EUR Maribor, Tabor: na odlični lokaciji je naprodaj prostorna hiša s samostojno garažo. Skrbno negovano zemljišče je velikosti 914 m2. Površina....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 85.000 €, 156,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

156,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, 1.086 m2 zemljišča, K+P+M, Na mirni lokaciji z razgledom na dolino prodamo hišo v 3. gradbeni fazi (156,7 m2). Hiša ima klet z garažo, neizdelano pritličje in mansardo. Parcela velikosti 1086 m2, blizu Bistriškega vintgarja. Legalizirana z vsemi....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 233.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321064-22 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji poslovno - stanovanjskega objekta. Objekt se nahaja v strogem centru Maribora (peš cona - Vetrinjska ulica). Zgradba ima 3 enote, in sicer 2 poslovna lokala v pritličju in stanovanje v 1.....

 
 
 
  Zemljišče, ZAVRČ, 145.500 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-1010 Ogled oglasa na strani ponudnika Poslovni prostori se nahajajo v gradu Zavrč, in sicer v pritličju, nadstropju ter v kleti. Objekt je l. izgradnje 1717 in je etažiran. Gre za poslovne prostore v pritličju, v izmeri 97,7 m2, skladiščne prostore v pritličju....