• GoHome Professional
nepremičnine PORTOROŽ - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine PORTOROŽ - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine PORTOROŽ

  • Za iskalni niz "nepremičnine portorož" je bilo najdenih 22 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.345 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 210 m2
    • do 270 m2
    • 270 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 270 m2
    • 320 m2
  •  Po ceni
    • do 330000 eur
    • do 420000 eur (povprečna cena)
    • do 500000 eur
    • do 4200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PORTOROŽ, 1.593.000 €, 287,00 m2 cca 5550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.09.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-15 Ogled oglasa na strani ponudnika Na zelo mirni, južni in sončni lokaciji nad Portorožem posredujemo pri prodaji hiše s čudovitim panoramskim pogledom na celoten Piranski zaliv. Lega hiše, ki se nahaja v slepi ulici nudi visoko kakovost bivanja in je le nekaj....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,80 m2 cca 5500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.gradex.si

V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja , je naprodaj izredno prijetno in funkcionalno 1-sobno stanovanje - predelano v 1,5 sobno, ki predstavlja odlično priložnost tako za stalno bivanje kot tudi za počitniško stanovanje na slovenski obali ali investicijo za oddajanje....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 1.280.000 €, 267,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.gradex.si

Lokacija: Center Portoroža je samo nekaj minut peš hoje oddaljen od hiše, kjer lahko najdete tudi dodatni oddih v savnah in wellnes centrih z odličnimi hoteli ter uživate v sprehajalnih poteh do centra Portoroža ali do zelo znanih solin na J strani, kjer je zelo lepa sprehajalna pot....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine portorož'
1.390.000 €
380.000 €
268.000 €
  Stanovanje, PORTOROŽ, 396.000 €, 67,00 m2 cca 5910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V urejenem bloku na izjemno mirni lokaciji v Portorožu prodamo svetlo in funkcionalno 3-sobno stanovanje , ki se nahaja v 1. nadstropju . Prodaja se popolnoma opremljeno. .

 
 
 
  Zemljišče, PORTOROŽ, 590.000 €, 576,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.05.2026.,

www.indomio.si

576 m2, zazidljiva, Zazidalna parcela na lokaciji, ki vam ponuja panoramski pogled na Piranski zaliv, možna menjava za stanovanje v LJ, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR V mirnem naselju Šentjane nad Portorožem, na lokaciji, ki vam ponuja edinstveni panoramski pogled na celoten Piranski....

 
 
 
  Zemljišče, PORTOROŽ, 165.000 €, 520,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.indomio.si

520 m2, za investicijo, Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v naselju Kampolin nad Portorožem - mirni, zeleni lokaciji z razgledi na morje in istrsko krajino. Parcela leži v urejenem okolju z dostopom po lokalni cesti, peš pot do obale. Po prostorskih aktih je zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, PORTOROŽ, 432.000 €, 600,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111021-30 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji dveh stavbnih zemljišč na lepi zračni južni legi z delnim pogledom na zaliv nad METROPOL hotelom. Na vsaki parceli je možna izgradnja eno ali dvostanovanjske hiše velikosti 400 m2 bruto. Velikost vsakega....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 525.000 €, 239,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-157 Ogled oglasa na strani ponudnika Predstavljamo vam izjemno priložnost za nakup čudovite samostojne hiše s pogledom na morje. Nahaja se v mirnem in slikovitem naselju Liminjan v Luciji, le nekaj minut stran od obale. Ta prostorna hiša ponuja različne možnosti....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 790.000 €, 180,00 m2 cca 4390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.05.2023.,

www.indomio.si

180,4 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1913, adaptirana l. 2020, 311 m2 zemljišča, P+1+M, V centru Portoroža prodamo svetlo, prostorno in prenovljeno meščansko stanovanje v 1.ND. in M. hiše z velikim dvoriščem, vrtom z letno kuhinjo, urejenim parkiriščem, zgolj 300 m od morja. Nova....

 
 
 
  Zemljišče, PORTOROŽ, 255.000 €, 362,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

362 m2, zazidljiva, V Pacugu prodamo zazidljivo parcelo 362 m2 s pogledom na morje, urejen dostop. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 255.000,00 EUR Na mirni in urejeni lokaciji v Pacugu, v bližini obale in turistično prepoznavnega območja Portoroža, prodamo zazidljivo parcelo....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 410.000 €, 97,00 m2 cca 4230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.07.2025.,

www.indomio.si

97,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1963, P/1 nad., Pol hiše z vrtom od spredaj, do morja vodi kratka, posebna pešpot, pritličje samostojne stanovanjske hiše v centru Portoroža z dvoriščem in vrtom velikosti 333 m2,200 m do morja, prodamo. Cena: 410.000,00 EUR Pogoj prodajalca je,....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,00 m2 cca 5620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

39,8 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1986, adaptirano l. 2019, 4/4 nad., izredno prijetno, zaželena lokacija, biližina morja in infrastrukture, balkon orientiran proti zahodu, prodamo. Cena: 219.000,00 EUR V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja, je naprodaj izredno prijetno....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 2.300.000 €, 428,00 m2 cca 5370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

428 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, 1.472 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 2.300.000,00 EUR Ekskluzivna nepremičnina - vila z čudovitim razgledom na morje na večjem zemljišču s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za gradnjo dodatne vile – Bernardin, Portorož Na eni najbolj prestižnih....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 595.000 €, 123,00 m2 cca 4840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

123 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2016, 150 m2 zemljišča, P+1, Naprodaj je manjša hiša z manjšo parcelo in dvema večjima terasama, lastno garažo s kletjo v centru Portoroža, le 100 m od morja, izjemna lokacija, prodamo. Cena: 595.000,00 EUR Prostorska zasnova : Ob....

 
 
 
  Zemljišče, PORTOROŽ, 1.500.000 €, 1382,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.indomio.si

1.382 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 1.500.000,00 EUR Za hotelom Life Class cca. 350 m oddaljeno od morja prodamo zazidljivo parcelo z lepim odprtim pogledom na morje, v izmeri 1.382 m2. Parcela je v dveh terasah. Pridobljeno je GD za gradnjo vile in že plačani komunaln prispevek.....

 
 
 
  Zemljišče, PORTOROŽ, 80.569 €, 3503,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

3.503 m2, kmetijsko zemljišče, Pacela do asfaltirane ceste, panoramski razgled na morje, bližina plaže, zelo miren okoliš, v zelenju, prodamo. Cena: cca 23,00 EUR/m2 Pogoj prodajalca je, da kupec plača del provizije agenciji v višini 3% + ddv. .

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 410.000 €, 97,00 m2 cca 4230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.08.2025.,

www.indomio.si

97,6 m2, bivalen, zgrajen l. 1963, 333 m2 zemljišča, Pol hiše z vrtom od spredaj, do morja vodi kratka, posebna pešpot, pritličje samostojne stanovanjske hiše v centru Portoroža z dvoriščem in vrtom velikosti 333 m2,200 m do morja, prodamo. Cena: 410.000,00 EUR Pogoj prodajalca je,....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 1.350.000 €, 297,00 m2 cca 4550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

297,7 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1973, 700 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.350.000,00 EUR EKSKLUZIVNA DVOSTANOVANJSKA HIŠA S POGLEDOM NA MORJE – PORTOROŽ Predstavljamo vam edinstveno priložnost za življenje v enem najbolj privlačnih obalnih predelov Slovenije. Lokacija: Portorož....

 
 
 
  Zemljišče, PORTOROŽ, 210.000 €, 642,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.indomio.si

642 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 10 minut do plaže, na ravnem, južna stran, zelo sončna, mirno okolje, parcela ima urejen dostop do občinske ceste, vsi priključki, elektrika, voda, tel., internet so ob parceli, lokacijska informacija za gradnjo objekta na tej parceli, možna....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 599.000 €, 101,00 m2 cca 5930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

101,9 m2, 3-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2023, M/2 nad., V Portorožu prodamo ekskluziven 3-sobni penthouse s panoramskim razgledom na morje, vrtom in parkiriščem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 599.000,00 EUR Na eni izmed najbolj elitnih lokacij....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 599.000 €, 101,00 m2 cca 5930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

101,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1984, adaptirano l. 2023, prodamo 3 sobno penthouse 81 m2 z vrtom 132 m2, parkiriščem 82 m2, balkonom 7 m2 in teraso 13 m2 s prelepim pogledom na celoten piranski zaliv. stanovanje je bilo obnovljeno leta 2023, v hiši grajeni l 1984. ima gradbeno dovoljenje....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-21 (od skupaj 20)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!