• GoHome Professional
nepremičnine PRIMORSKA - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • nepremičnine PRIMORSKA - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine PRIMORSKA

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska" je bilo najdenih 850 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.867 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 240 m2
    • do 300 m2
    • 300 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 300 m2
    • 360 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eur
    • do 130000 eur (povprečna cena)
    • do 150000 eur
    • do 1300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, IZOLA, 290.000 €, 180,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša stoji v centru Izole. Blizu morja, trgovine, pošte, lekarne, banke itd. Okolje kjer je hiša je zelo umirjeno. .

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 169.000 €, 85,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

85,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2015, 179 m2 zemljišča, 1/3 nad., Stanovanje na sončni legi na Rafutu, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR Na eni najlepših lokacij v Novi Gorici, na Rafutu, prodamo prijetno in svetlo 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 128.000 €, 43,00 m2 cca 2980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Popolnoma opremljeno. Klimatska naprava, CK plin, CTV, internet, klet (2 kv. m.), zastekleni balkon, protivlomna vrata, novi radijatorji in inštalacije. .

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 59.500 €, 53,40 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

1S predelano v 2S.5 nadstropje.klet 4,68 m2 Streha stavbe zamenjana l. 1998, okna in balkonska vrata zamenjana l. 2006. Dva balkona na sončni strani bloka, CK, dvigalo, napeljava za telefon in napeljava za KTV do vhoda. delno opremljeno:regali za dnevno sobo, tv sprejemnik,kuhinja....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 590.000 €, 181,00 m2 cca 3260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2025.,

www.indomio.si

181,3 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, 249 m2 zemljišča, Vrstna hiša v starem mestnem jedru Kopra, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR EKSKLUZIVA PRODAJE Prodamo starejšo vrstno hišo, ki se nahaja na atraktivni lokaciji v starem mestnem jedru Kopra (ob trgu Muda). Zgrajena je bila l.1800 in....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 150.000 €, 70,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na lokaciji KOPER, SEMEDELA, PRISOJE, OLMO ali MARKOVEC, kupimo 3-sobno prostorno, svetlo stanovanje z balkonom, CK, KTV. Lahko je VP, 1.nadstropje, ali višje z dvigalom. Cena: cca 150.000,00 EUR Kičite tel.: 041 549 171, Valter .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 496.470 €, 2613,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

2.613 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo večje gradbeno zemljišče, v naravi tri parcele za tri ločene stanovanjske gradnje, na zelo mirnem, zelenem in redko poseljenem predelu, na strmem terenu, s čudovitim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico, oddaljeno le približno....

 
 
 
  Zemljišče, SLAVČE, 110.000 €, 303,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

303,73 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišče v izmeri 303,73m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt lepo zasnovane hiše med naravnimi lepotami, vinogradi in v prijetnem podeželskem vzdušju.Projekt ima že izdelan....

 
 
 
  Hiša, DEKANI, 299.000 €, 439,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2025.,

www.indomio.si

439 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 1.253 m2 zemljišča, KOPER-DEKANI; v prijetnem naselju, 8 km iz Kopra prodamo istrsko hišo na parcelah v skupni izmeri 1.253 m2. V naravi je hiša razdeljena na bivalni del v izmeri neto tlorisne površine 239,5 m2, ter del stavbe za gospodarsko....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 492.000 €, 122,00 m2 cca 4030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

122 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2009, P+1+2+M, tik ob promenadi, 50m od mandrača, 2 stanovanjska, delno obnovljena, TOP lokacija, prodamo. Cena: 492.000,00 EUR Posredujemo pri ekskluzivni prodaji svetle 2 stanovanjske vrstne hiše, ki se nahaja na zelo privlačni lokaciji,....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 550.000 €, 117,00 m2 cca 4700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-27 Ogled oglasa na strani ponudnika Naprodaj je urejeno, sodobno opremljeno 2-etažno 4- sobno stanovanje v vrstni hiši. Z delnim pogledom na morjem in z negovanim vrtom obrnjenim na jug nudi udobje bivanja skozi vse leto. Stanovanje se razteza na 117 m2, pripada....

 
 
 
  Stanovanje, PRADE, 280.000 €, 360,00 m2 cca 780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-51 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanje z vrtom v Pradah pri Kopru s sončno lego in možnostjo samooskrbe je odlična izbira za tiste, ki želijo živeti v mirnem okolju blizu narave in hkrati izkoristiti sončno energijo za lastno oskrbo s električno energijo....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam dvosobno stanovanje na Markovcu s pogledom na morje, na mirni in urejeni lokaciji, le nekaj minut peš od žusternske plaže, v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture (banka, trgovine, šola,). Stanovanje je svetlo, adaptirano je bilo leta 2006. Veliko je 54m2 in obsega....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 556.800 €, 174,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje v dvojčku; prva etaža in garaža v kleti; objekt je na koncu zaprte ulice caa 800 mt od Mercator centra v Kopru. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 690.000 €, 162,00 m2 cca 4260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

162 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2007, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR SANJSKI DUPLEX NA STREHI – ŽIVLJENJE KOT V VILI, A LE KORAK DO MESTA Predstavljamo vam redkost na trgu – prostorno duplex stanovanje, ki se nahaja na strehi večstanovanjske stavbe in nudi popolno zasebnost, kakršno imajo....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 1.583.280 €, 8796,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo stavbno zemljišče (zazidljivo parcelo) v izmeri 8.796 m2, ki se nahaja na lepi lokaciji 5 minut od Kopra (v bližini ceste Šalara – Vanganel) s pogledom na vanganelsko dolino, Koper in koprski zaliv. .

 
 
 
  Hiša, ŠALARA, 1.550.000 €, 485,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.11.2025.,

www.indomio.si

485,5 m2, hiša, zgrajena l. 1970, prodamo. Cena: 1.550.000,00 EUR Prodamo del objekta v Šalari-Koper (zgrajen leta 1970), ki obsega 485,51 m2 (od skupno 728,8 m2) in sorazmerni del pripadajočega zemljišča, ki meri 1.736 m2 in v naravi predstavlja 10 samostojnih stanovanjskih enot.....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.720.000 €, 450,00 m2 cca 3820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na prodaj luksuzna vila opremljena v modernem stilu. 390m2 bivalnega prostora na 3 etaže. Mini hiška 50m2: kopalnica, kuhinja in jedilnica, spalnica.terasa. 550m2 parcele, velik vrt, garaža za 2 avtomobila, video nadzor. Vabljeni na oglet, samo resni! .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje popolnoma obnovljeno leta 2009 (avgust) in luksuzno opremljeno na 52 kv. bivalne površine plus terasa 6 kv. m. in klet 3 kv.m.. Stanovanje leži na sočni strani s pogledom na park v bližini pošte, trgovine, avtobusne postaje, šole in vrtca. .

 
 
 
  Apartma, ČEZSOČA, 118.000 €, 37,00 m2 cca 3190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-533 Ogled oglasa na strani ponudnika Opremljen apartma z ločeno spalnico, kopalnica, kuhinja z jedilnim kotom in dnevni prostor. Zaklenjena shramba pred apartmajem in kletna shramba za kolesa ali čoln. Zastonj parkiranje pred stavbo. Opremljeno, nizki stroški,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 490.000 €, 125,00 m2 cca 3920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

TRST - Nov luksuzni mansardni apartma (125 m2 )v komaj prenovljeni prestizni stavbi z novim steklenim dvigalom v samem centru mesta in neposredni blizini najpomebnejsih mestnih gledalisc in sprehajalisc. Mansarda je cudovito svetla, z zavidljivim pogledom na mesto in popolnoma opremljena....

 
 
 
  Zemljišče, SLAVČE, 335.000 €, 1532,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

1.532 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišča s skupno površino 1532m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt treh stanovanjskih objektov z bazenom, ter objekta za shrambe: Stavba A (dvostanovanjski objekt): v....

 
 
 
  Hiša, OSP, 299.000 €, 310,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111001-751 Ogled oglasa na strani ponudnika V svetovno turistično znani manjši vasici na kraškem robu Osp, pod gradom Socerb, nudimo v prodajo večjo starejšo stavbo, nekdanjo veliko kmetijo, ki je bila tudi gostilna. Gradnja sega v leto 1911, skupaj ima v pritlični kot....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMIHEL, 125.000 €, 1893,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

1.893 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Parcela se nahaja na izjemno lepi, sončni in odprti lokaciji v mirnem okolju v bližini Pivke. Na parceli stoji obstoječ objekt, zgrajen leta 2011, ki ponuja odlično osnovo za prenovo, rekonstrukcijo ali ureditev po željah novega....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 659.000 €, 244,00 m2 cca 2700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

244 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2025, 199 m2 zemljišča, P+1, v hiši se nahajata dva ločena 2-sobna stan.; stan v pritličju meri 89 m2 in terasa 15 m2, stan v nadstropju 85,5 m2 in terasa 65 m2 sestavljena iz pokrite zastekljene in nepokrite, obe terasi so....

 
 
 
  Zemljišče, STRUNJAN, 2.405.900 €, 3437,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-136 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v Strunjanu med Resortom Salilnera in Strunjanskih solin ter z neposrednim dostopom iz asfaltirane ceste, oddaljenosti 10m od morja. Skupna površina zemljišča je 3.437 m2, od tega....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 48.075 €, 641,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

641 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče na razpolago, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine novonastalih parcel so razvidne iz priloge....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 145.000 €, 171,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251006-15 Ogled oglasa na strani ponudnika V vasi Prapetno pri Tolminu, na sončni lokaciji, je na prodaj samostojna stanovanjska hiša s teraso, gospodarskim poslopjem ter poslovno depandanso. V prvem nadstropju je kuhinja ter dnevna soba, drugo nadstropje dve spalnici....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 78.000 €, 205,00 m2 cca 380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

nepremičnina je vpisana v zemljiški knjigi, je v dveh nadstropjih, spodnje nadstropje je 205m2, zgornje nadstropje( podest) 80 m2. .

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 250.000 €, 52,00 m2 cca 4810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

52 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, 3/4 nad., prodamo. Cena: cca 250.000,00 EUR V Piranu, v neposredni bližini plaže in Tartinijevega trga, posredujemo pri prodaji 3 sobnega stanovanja, ki se razprostira v dveh etažah. Stanovanje je bilo delno prenovljeno l.2016 in vseskozi vzdrževano.....

 
 
 
  Stanovanje, ŠMARJE, 169.000 €, 130,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191109-35 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 4-sobnega stanovanja na Ljubljanski cesti v Šmarju - Sapu, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe zgrajene 1951. Stanovanje obsega 130,2m2 neto tlorise površine, od tega 104,7 m2 uporabne....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 262.000 €, 70,00 m2 cca 3740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

obnovljeno 2010 (kopalnica, kuhinja, dnevna soba in hodnik....protivlomna vrata, zamenjana vsa notranja vrat, kakor tudi okna komplet s polkni) popolnoma opremljeno .

 
 
 
  Zemljišče, VRTOJBA, 113.000 €, 4689,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-72 Ogled oglasa na strani ponudnika Delno stavbno in delno kmetijsko zemljišče za gradnjo stanovanjske hiše na razpolago. Parcela meri 4689 m2 zemljišča, od katerega je 14% ali 656 m2 stavbnega zemljišča: površine podeželskega naselja, ostalo je prvovrstno kmetijsko....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 268.000 €, 42,00 m2 cca 6380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

42 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1958, 1. nad., prodamo. Cena: 268.000,00 EUR SANJSKA LOKACIJA V CENTRU MESTA Predstavljamo vam redko priložnost za nakup čudovitega dvosobnega stanovanja (42 m²) na Taboru, v neposredni bližini vsega, kar potrebujete za kakovostno življenje. Zakaj bo to....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 210.000 €, 283,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-102 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Gore, v občini Idrija, posredujemo pri prodaji samostojne enostanovanjske hiše in večjega zemljišča. Kvadratura stavbe je 283m2, same uporabne površine je 76m2. Pripadajoče zemljišče meri 3129 m2, od tega je 1539m2....

 
 
 
  Hiša, BREZOVICA PRI GRADINU, 780.000 €, 270,00 m2 cca 2890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

270 m2, samostojna, zgrajena l. 1992, adaptirana l. 2023, 1.144 m2 zemljišča, podeželje slovenske istre - stanovanjsko nastanitveni objekt, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR STANOVANJSKO – NASTANITVENI OBJEKT, se nahaja na podeželju, v osrčju slovenske Istre, v vasi Brezovica pri Gradinu,....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 318.000 €, 186,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Enota A2: Ena izmed štirih enot po 186 m2, zgrajene decembra 2008, zemljišča 204 m2, mirna in odprta lokacija s pogledom na koprski zaliv, etažnost K+P+N, v celoti zaključena od zunaj, tlakovano dvorišče, štiri parkirna mesta, kamnite terase, škarpe zidane na suho, sredozemska hortikulturna....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 41.500 €, 2075,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-9 Ogled oglasa na strani ponudnika Kmetijsko zemljišče, deloma oljčnik, deloma gozd. Parcela je na lepi poziciji ob potočku. Vredno ogleda in nakupa! Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 143.700 €, 2874,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-18 Ogled oglasa na strani ponudnika Sanje postanejo resničnost na tem čudovitem kmetijskem zemljišču velikosti 2.874 m2, ki vam nudi osupljiv razgled na morje in omamni vonj po sivki. LOKACIJA IN DOSTOP Nahaja se tik nad slikovito vasjo Šmarje (11 km do Kopra,....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 200.000 €, 230,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vas seni se nahaja v goriških brdih 4km os italijanske meje z lepim razgledom na celo furlanijo in mesto udine .

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 148.000 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-91 Ogled oglasa na strani ponudnika V Idriji posredujemo pri prodaji dupleks stanovanja. Kvadratura stanovanja znaša 87,3 m2, od tega je 67,10 m2 uporabne površine. Stanovanje se nahaja v novejši poslovno-stanovanjski zgradbi. Sestavljeno je iz pritličnega dela....

 
 
 
  Zemljišče, POMJAN, 22.710 €, 1514,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111021-169 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v okolici Pomjana. Dostop do parcele je urejen. Lega je južna, zemljišče je ravno. Zemljišče se nahaja znotraj pohodne krožne poti, ki vodi od vasi Pomjan do slapa Supot, natančneje....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 253-294 (od skupaj 826)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni

www.finance.si