• GoHome Professional
nepremičnine PRIMORSKA gradbeno dovoljenje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine PRIMORSKA gradbeno dovoljenje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine PRIMORSKA gradbeno dovoljenje

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska gradbeno dovoljenje" je bilo najdenih 34 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.424 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 350 m2
    • do 440 m2
    • 440 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 440 m2
    • 530 m2
  •  Po ceni
    • do 55000 eur
    • do 69000 eur (povprečna cena)
    • do 83000 eur
    • do 697 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, TOLMIN, 135.000 €, 279,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-488 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanjska hiša v Tolminu z gradbenim dovoljenjem za prenovo v apartmajsko hišo s štirimi apartmaji. Zanimiva investicija. Prosto bremen. Brez dodatnih stroškov za kupca. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si.....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 930.000 € na 850.000 € z dne 10.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ANKARAN, 850.000 €, 314,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.07.2025 - 930.000 €
10.04.2026 - 850.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2025.,

www.obala-realestate.com

Hiša z veliko parcelo na izredno mirni lokaciji, brez bližnjih sosedov, zgolj 400 m od morja, obdana z oljkami in zelenjem ter s čudovitim razgledom na morje in Dolomite. Pridobljeno gradbeno dovoljenje za izgradnjo nove hiše z bazenom. Odlična lokacija, enkratna priložnost! .

 
 
 
  Zemljišče, HRVATINI, 475.000 €, 1846,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na izjemni lokaciji v občini Milje (Muggia), tik ob meji s Slovenijo, 5 minut od Hrvatinov, ponujamo edinstveno priložnost za gradnjo moderne enodružinske vile v enem najprivlačnejših predelov Tržaškega zaliva. Ta redka zazidljiva parcela z izjemnim razgledom, urejenimi dostopi in....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine primorska gradbeno dovoljenje'
687.000 €
145.000 €
210.000 €
  Hiša, VIPOLŽE, 349.000 €, 106,00 m2 cca 3290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-60 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanjska hiša je zgrajena leta1907, obnovljena 2010. Sedanja površina stavbe je 213 m2, od tega 42,5 m2 garaža. Hiša je v 2 etažah. Objekt ima do leta 2026 veljavno gradbeno dovoljenje za ureditev turističnih nastanitev....

 
 
 
  Zemljišče, VOGRSKO, 315.000 €, 4500,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-46 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, ki bo z novim OPN spremenjeno v območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine novonastalih parcel so 563 m2, 555 m2, 664 m2, 1352....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 900.000 €, 1000,00 m2 cca 900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo na izredno mirni lokaciji parcelo v izmeri 1.000 m2 za katero je bilo pridobljeno gradbeno dovoljenje za stanovanjsko hišo cca 400 m2, P+1 ter bazen. Dostop do parcele je urejen. Voda, elektrika in kanalizacija v bližini. Južna sončna lega. Pogled iz parcele je prečudovit....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 330.000 €, 114,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

114,6 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1970, 144 m2 zemljišča, 3/3 nad., Svetlo stanovanje v Kraljevi ulici, Semedela - Koper, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Na prodaj je čudovito 4 sobno stanovanje, ki se nahaja na mirni lokaciji v Kraljevi ulici - v Zgornji Semedeli v Kopru. To svetlo stanovanje....

 
 
 
  Zemljišče, SLAVČE, 110.000 €, 303,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

303,73 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišče v izmeri 303,73m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt lepo zasnovane hiše med naravnimi lepotami, vinogradi in v prijetnem podeželskem vzdušju.Projekt ima že izdelan....

 
 
 
  Zemljišče, SLAVČE, 335.000 €, 1532,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

1.532 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišča s skupno površino 1532m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt treh stanovanjskih objektov z bazenom, ter objekta za shrambe: Stavba A (dvostanovanjski objekt): v....

 
 
 
  Zemljišče, KOBARID, 49.000 €, 1255,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

1.255 m2, za investicijo, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Priložnost za investiranje v nastanitveni objekt, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR V idilični vasici Logje, Breginj, na razpolago zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom za gradnjo....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 450.000 € na 399.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PARECAG, 399.000 €, 786,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 450.000 €
08.05.2026 - 399.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

786 m2, zazidljiva, Na izjemni lokaciji v Parecagu, nad Portorožem, prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 786 m2, z že pridobljenim gradbenim dovoljenjem za izgradnjo prestižne samostojne vile.Projekt predvideva moderno zasnovano luksuzno vilo skupne površine 500 m2, razporejeno....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 1.296.000 €, 356,00 m2 cca 3640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.12.2025.,

www.indomio.si

356 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 935 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 1.296.000,00 EUR Vasica Malija je skriti biser slovenske Istre, ki se nahaja na hribčku nad Izolo in Portorožem. S svojo idilično lego ponuja dih jemajoče razglede na Tržaški zaliv, slovensko obalo ter okoliško....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNO, 70.000 €, 10389,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.01.2026.,

www.indomio.si

10.389 m2, zazidljiva, gradbeno dovoljenje, veliko zemljišče v enem kosu, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Nepremičnine - Cerkno; Prodamo večje, sončno posestvo v vasi Bukovo, kjer lahko uživate v naravi in svežem zraku. Lokacija je primerna za družinsko hišo, počitniško domovanje ali....

 
 
 
  Zemljišče, PORTOROŽ, 1.500.000 €, 1382,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.indomio.si

1.382 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 1.500.000,00 EUR Za hotelom Life Class cca. 350 m oddaljeno od morja prodamo zazidljivo parcelo z lepim odprtim pogledom na morje, v izmeri 1.382 m2. Parcela je v dveh terasah. Pridobljeno je GD za gradnjo vile in že plačani komunaln prispevek.....

 
 
 
  Hiša, ŠKOCJAN, 63.000 €, 150,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2025.,

www.indomio.si

150 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, 912 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 63.000,00 EUR ŠKOCJAN, Zagrad, sredi vasi, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine 150,00 m2, zgrajene l. 1983, do III. gradbene faze. Hiša je zasnovana v treh etažah, P + N + M, ki so povezane z notranjimi....

 
 
 
  Zemljišče, ČEZSOČA, 169.000 €, 459,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.07.2025.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče s pridobljenim gradbenim dovoljenjem, Goriška – Bovec (Čezsoča), velikost 459,00 m2. Cena: 169.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE ZUNANJOSTI OBJEKTA. V Čezsoči, na izjemni lokaciji v bližini Bovca, prodamo zazidljivo zemljišče za gradnjo....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 477.000 € na 445.000 € z dne 10.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 445.000 €, 635,00 m2 cca 700 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 477.000 €
10.05.2026 - 445.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2026.,

www.indomio.si

635 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR IZOLA - EKSKLUZIVNA PONUDBA STAVBNO ZEMLJIŠČE Z GRADBENIM DOVOLJENJEM! za izgradnjo enostanovanjske hiše, na eni izmed zadnjih razpoložljivih zemljišč v bližini mestnega jedra. Predmet prodaje: stavbno zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 350.000 €, 808,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2025.,

www.indomio.si

808 m2, zazidljiva, ŠARED - IZOLA: Zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom.Na izjemni lokaciji v Šaredu prodamo zazidljivo parcelo v skupni izmeri 808 m2, z izdanim gradbenim dovoljenjem, ter plačanim komunalnim prispevkom. Parcela....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 2.300.000 €, 428,00 m2 cca 5370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

428 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, 1.472 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 2.300.000,00 EUR Ekskluzivna nepremičnina - vila z čudovitim razgledom na morje na večjem zemljišču s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za gradnjo dodatne vile – Bernardin, Portorož Na eni najbolj prestižnih....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 599.000 €, 101,00 m2 cca 5930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

101,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1984, adaptirano l. 2023, prodamo 3 sobno penthouse 81 m2 z vrtom 132 m2, parkiriščem 82 m2, balkonom 7 m2 in teraso 13 m2 s prelepim pogledom na celoten piranski zaliv. stanovanje je bilo obnovljeno leta 2023, v hiši grajeni l 1984. ima gradbeno dovoljenje....

 
 
 
  Zemljišče, SLAVČE, 120.000 €, 480,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

480 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišče v izmeri 480m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt lepo zasnovane hiše med naravnimi lepotami, vinogradi in v prijetnem podeželskem vzdušju.Projekt ima že izdelan....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 298.000 € na 249.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, PLAVJE, 249.000 €, 141,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

29.01.2026 - 298.000 €
24.03.2026 - 249.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

141 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2011, 1/1 nad., Takoj vseljivo, razgibano 4 sobno stanovanje z dvema balkomoma, prodamo. Cena: cca 249.000,00 EUR Zanimiva,mirna in sončna lokacija v bližini italijanske meje. Stanovanje se nahaja v 1 nadstropju dvostanovanjske stavbe. Zajema odprto dnevo....

 
 
 
  Poslovni prostor, PRADE, 185.000 €, 198,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.09.2025.,

www.indomio.si

198,6 m2, pisarna, zgrajena l. 2001, 76 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Prodamo poslovno stanovanjski prostor, ki je optimalno razporejen, zelo prostoren in se nahaja v kletni etaži samostojne hiše na mirni lokaciji v Pradah, 5 km oddaljeno od Kopra. Razporeditev: osrednji....

 
 
 
  Zemljišče, BOVEC, 475.000 €, 1592,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2025.,

www.indomio.si

1.592 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Veliko zazidljivo zemljišče v središču Bovca z izdanim gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 475.000,00 EUR Veliko zazidljivo zemljišče s skoraj 1.600 m2 v središču Bovca z izdanim gradbenim dovoljenjem za 8 manjših hišic, 1 večnamensko stavbo....

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 160.000 €, 1087,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.08.2025.,

www.indomio.si

1.087 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Stavbna parcela z delnim pogledom na morje! Prodamo zelo lepo zazidljivo stavbno zemljišče, ki se nahaja v Krkavčah ( oddaljeno 15 km od Kopra) na mirni lokaciji. Zemljišče je velikosti 1.087,00 m2, je na južni legi s panoramskim....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 165.000 € na 160.000 € z dne 30.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, AJDOVŠČINA, 160.000 €, 1175,00 m2 cca 140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.02.2026 - 175.000 €
06.03.2026 - 165.000 €
30.04.2026 - 160.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

1.175 m2, zazidljiva, zemljišče z izdanim gradbenim dovoljenjem, ravna parcela na odprti in sončni lokaciji z lepimi razgledi, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Naprodaj je zazidljiva parcela velikosti 1.175 m² v naselju Tevče, na mirni in sončni lokaciji z odprtim razgledom na Vipavsko....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 315.000 €, 901,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

901 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, parcela z gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 315.000,00 EUR ZAZIDLJIVA PARCELA V VANGANELU Z GRADBENIM DOVOLJENJEM Se želite izogniti dolgotrajnim birokratskim postopkom in takoj pričeti z gradnjo svojega novega doma? Prodamo....

 
 
 
  Zemljišče, KOBARID, 49.000 €, 1255,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

1.255 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Priložnost za investic. v nastanitveni objekt, prodamo. Cena: cca 49.000,00 EUR V idilični vasici Logje, Breginj, na razpolago zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom za gradnjo....

 
 
 
 
+23%

Spremembe cen iz 260.000 € na 320.000 € z dne 29.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, KOPER, 320.000 €, 461,00 m2 cca 690 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.10.2025 - 260.000 €
29.03.2026 - 320.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2024.,

www.indomio.si

461 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: cca 320.000,00 EUR KAJ: Komunalno opremljeno stavbno zemljišče z gradbenim dovoljenjem in možnostjo takojšnjega začetka gradnje. KJE: VANGANEL pri Kopru, priljubljena lokacija, predvsem zato, ker nudi hiter dostop do vsakdanjih....

 
 
 
  Hiša, BOVEC, 780.000 €, 292,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

292,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 736 m2 zemljišča, Počitniška hiša Mala Vas se nahaja v mirni slepi ulici, le nekaj korakov od središča Bovca. Lokacija ponuja popoln stik z naravo, ob čudovitih razgledih na Julijske Alpe in v neposredni bližini vseh pomembnih točk v kraju -....

 
 
 
  Hiša, GLEM, 1.150.000 €, 302,00 m2 cca 3810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.indomio.si

302,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2007, 5.279 m2 zemljišča, izjemna priložnost zaradi nujne selitve v tujino, hišo sta sezidala arhitekta zase z najkakovostnejšimi materiali, funkcionalno in udobno, s savno, jacuzzijem in bazenom, sončna elektrarna zagotavlja dovolj elektrike vse....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 470.000 € na 420.000 € z dne 10.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, IZOLA, 420.000 €, 104,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.12.2025 - 470.000 €
10.04.2026 - 420.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.indomio.si

104,7 m2, vrstna, zgrajena l. 2005, prodamo. Cena: 420.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA Posredujemo pri prodaji končne vrstne hiše v središču Izole. Nepremičnina ima tri etaže in skupna uporabna površina je 98,10 m2 ( in neto tlorisna površina je 104,70 m2). Ena lepših lastnosti te....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 240.000 €, 325,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

325,4 m2, vrstna, zgrajena l. 1921, adaptirana l. 1980, 394 m2 zemljišča, Ekskluzivna nepremičninska priložnost v Solkanu pri Novi GoriciTe nepremičninske priložnosti, ki jo predstavlja Keller Williams, ne smete zamuditi.V enem najbolj prepoznavnih, mirnih in zaželenih predelov širše....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-33 (od skupaj 32)

<< <1> >>