• GoHome Professional
nepremičnine SLOVENIJA - GoHome nepremičnine naprodaj v Sloveniji
  • nepremičnine SLOVENIJA - GoHome nepremičnine naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine SLOVENIJA

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija" je bilo najdenih 5 134 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.415 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 290 m2
    • do 360 m2
    • 360 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 360 m2
    • 430 m2
  •  Po ceni
    • do 59000 eur
    • do 74000 eur (povprečna cena)
    • do 89000 eur
    • do 746 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, TRŽIČ, 274.000 €, 144,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.12.2025.,

www.nepremicnina.si

V prijetnem naselju Križe posredujemo pri prodaji dvojčka v 3. podaljšani gradbeni fazi. .

 
 
 
  Hiša, ZABUKOVICA, 51.500 €, 46,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-166 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepo stanovanjske hiše v Zabukovici, ki je bila zgrajena leta 1900, ter stoji na 137 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 46 m2 skupne površine, od tega 32 m2 uporabne površine. V hiši je tudi neizdelana....

 
 
 
  Hiša, GOZD MARTULJEK, 367.000 €, 149,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191094-125 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in iskani lokaciji Gozd Martuljek posredujemo pri prodaji počitniške hiše, ki je po podatkih GURS zgrajena leta 1976, skupne izmere 149,40 m2, od tega je 73,30 m2 bivalne površine. Nepremičnina je zgrajena na zemljišču....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 455.000 € na 422.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 422.000 €, 89,00 m2 cca 4740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 455.000 €
15.04.2026 - 422.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.kumi.si

Zelo prijetno, svetlo , zračno , prostorno štirisobno stanovanje z J orientacijo, v izmeri 89m² , katero je bilo adaptirano leta 2014 . Objekt zgrajen l. 1976, v letu 2000 je bila zamenjana streha , leta 2023 pa je bila izdelana nova dodatna izolacija na fasadi! Stanovanju pripada....

 
 
 
  Zemljišče, LORMANJE, 298.000 €, 7889,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

7.889 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 298.000,00 EUR Jugozahodno od Lenarta natančneje v Lormanju, prijetnem naselju, s hitrim dostopom do AC je na voljo večje stavbno zemljišče v skupni velikosti 7.889m2. V naravi je 6.634m2 gradbene parcele in 1.255m2 ceste oz.....

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 630.000 €, 534,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

V novem delu mesta ponujamo novejšo, samostojno, poslovno-stanovanjsko hišo z razgibano arhitekturo. Skupno ima 4 etaže s pohodnim podstrešjem ter je v celoti podkletena. V hiši sta 2 stanovanji in sicer 5. sobno in 3.sobno, le to s samostojnim vhodom. V kletni etaži je velika garaža....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 139.000 €, 81,80 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.06.2017.,

www.mp-projekt.si

Na Ulici Polonce Čude v Štepanjskem naselju prodamo svetlo 3 sobno stanovanje v izmeri 81,8 m2, v 4. nadstropju. Bivalni del je obrnjen na južno stran, spalni na severno. Obnovljena je bila kopalnica, ostali prostori so v prvotnem stanju. Stanovanje je konfortno s funkcionalno razporeditvijo....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PLAČILO TAKOJ. Kupim dvosobno stanovanje, z balkonom. Uporabne površine vsaj 40m2, znotraj ljubljanske obvoznice. V nižjih nadstropjih bloka (VP, 1, 2), z upravnikom. Stanovanja v hišah, deleži hiš, mansarde nas ne zanimajo. Če ima blok dvigalo, so sprejemljiva višja nadstropja. Stanovanje....

 
 
 
  Hiša, DRENOV GRIČ, 307.000 €, 134,05 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.hisanepremicnine.si

DRENOV GRIČ - 134 m2 , samostojna medetažna hiša na zemljišču 691 m2 z urejenim ograjenim dvoriščem , zelenico in vrtom, ki lahko postane vaš prijeten novi dom ali priložnost za investicijo . Hiša ima gradbeno dovoljenje Na parceli stoji še lesen objekt. Hiši je potrebna temeljite....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, 395.000 €, 2958,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391009-464 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji le 15km iz Ljubljane, v Senožetih, posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, v velikosti 2.958 m2. Zemljišče je pravokotne oblike in je malo pod naklonom ter je poraščeno z drevesi in podrastjo. Zemljišče....

 
 
 
  Poslovni prostor, PRIMSKOVO, 88.230 €, 102,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2025.,

www.mp-projekt.si

Kranj - Britof oddamo prenovljen poslovni prostor v skupni izmeri 102m 2 (neto 74m 2 ), primeren za pisarniško ali drugo mirno storitveno dejavnost . Najem vključuje: tri pisarne, tri parkirna mesta, skupne prostore: WC, čajna kuhinja, hodnik, Ogrevanje/hlajenje: elektrika – klima....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 135.000 €, 47,70 m2 cca 2830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Prodamo poslovni prostor, primeren za različne trgovske ali mirne storitvene dejavnosti (kozmetični salon, svetovalna dejavnost, masažni salon, butik ipd.). Lokacija:frekventna lokacija Tip stavbe: poslovno-stanovanjska stavba / Stanje: potreben osvežitve Lastnosti prostora: Primeren....

 
 
 
  Zemljišče, GABRJE PRI ILOVI GORI, 149.000 €, 1202,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.kumi.si

Parcela se nahaja v območju namenske rabe SS, SSe- površine eno in dvostanovanjski objekt v zelo mirnem in majhnem naselju, kateri ponuja kvalitetno mirno bivanje. Parcela, malo dvignejna od ostalih v okolici kar ponuja odprt pogled in prijetno bivanje. Zemljiško knjižno stanje -....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 149.500 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2021.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-139 Ogled oglasa na strani ponudnika ŽALEC CENTER - ŠLANDROV TRG, 3,5 SOBNO PROSTORNO STANOVANJE 140 m2 Z LEPO TERASO 3,5 sobno prostorno stanovanje se nahaja v 1 ter 2 nadstropju (dupleks ) večstanovanjske zgradbe v strogem centru Žalca, - stavba je bila zgrajena....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 224.900 € na 219.500 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVA GORICA, 219.500 €, 73,70 m2 cca 2980 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.12.2025 - 224.900 €
05.03.2026 - 219.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

V prodaji je prijetno in funkcionalno 3-sobno stanovanje , ki se nahaja v 1. nadstropju urejenega bloka , ki je bil v celoti obnovljen v letu 2024 (nova fasada in streha) . Dodatna prednost je, da je v marcu 2026 predvidena vgradnja novega dvigala , kar bo še povečalo udobje bivanja....

 
 
 
  Hiša, PETIŠOVCI, 75.000 €, 99,00 m2 cca 760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.07.2025.,

www.indomio.si

99,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1948, 3.574 m2 zemljišča, P+M, Na mirni lokaciji v naselju Petišovci pri Lendavi prodamo zazidljivo, ravno zemljišče, na kateri stoji stara kmečka hiša, z vsemi komunalnimi priključki. V bližini se nahajajo šola, vrtec, trgovine, lekarna ter avtocesta....

 
 
 
  Stanovanje, BREŽICE, 256.100 €, 96,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

BREŽICE, Ulica Stanka Škalerja, prodamo 3-sobno stanovanje M1, v Vila Hrastina , neto tlorisne površine 95,70 m2, od tega 82,90 m2 uporabne površine in balkon 6,90 m2. Stanovanje se nahaja v mansardi (3. etaži) novogradnje, zgrajene po modernih in energetsko varčnih smernicah s funkcionalno....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 280.000 €, 1862,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Zemljišče je ob magistralni cesti Trst-Reka, le 300 m od AC priključka. 4km do bivšega mejnega prehoda Pesek. .

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKO, 700.000 €, 7000,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V Poslovni coni prodamo zazidljivo zemljišče - za poslovno gradnjo. Nahaja se na odlični lokaciji v neposredni bližini avtocestnega priključka. .

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 646.381 €, 899,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodajalec pogojuje prodajo tako, da mu kupec povrne del stroškov, ki nastanejo pri prodaji. Ključne specifikacije Parcela: 899 m 2 Šifra: K- 20 Cena: 719 € Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA HAJDINA, 60.000 €, 3745,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.10.2024.,

www.indomio.si

3.745 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, delno stavbno, delno kmetijsko, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na Zgornji Hajdini v strnjenem naselju ob ulični cesti prodamo ravno, sončno, delno stavbno (cca 1.477 m2), delno kmetijsko zemljišče (njiva 2.268 m2). Vsa infrastruktura je v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 170.000 €, 194,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-214 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem ruralnem okolju je naprodaj velika posest z starejšo in novejšo hišo. Velikost zemljišča omogoča kmetovanje in popolno samooskrbo. Če iščete kmetijo za življenje na vasi v sožitju z naravo je to nepremičnina za vas.....

 
 
 
  Zemljišče, STRAŽA, 53.000 €, 471,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

STRAŽA, Resa , prodamo stavbno zemljišče v izmeri 471,00 m2. Po namenski rabi se parcela nahaja v območju stavbnih zemljišč (SSs - stanovanjske površine). Teren je raven in ima dostop do javne poti z obeh stran zemljišča. Po prostorskem planu je dovoljena gradnja eno in manjše dvostanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, BRESTOVICA PRI KOMNU, 158.075 €, 31615,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Ključne specifikacije Parcela: 31615 m 2 Luksuz Lep razgled Zelo sončno Ambient Lep razgled Zelo sončno Cena: 0,5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Zemljišče, TREBNJE, 31.500 €, 643,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lepa lokacija za gradnjo hiše ali vikenda. Locirana je ob gozdu in ob vasi, do Ljubljane pa je cca. 30min vožnje. .

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE GORJE, 105.000 €, 700,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Spodnje Gorje pri Bledu se prodaja več zazidljivih parcel, velikosti 550 do 1060 m². Parcele so v naklonu s pogledom na Blejsko jezero. Parcele imajo urejeno zemljiško-knjižno stanje in so brez bremen. Dostop do parcel je po občinski cesti Spodnje Gorje - Podhom. Komunalna....

 
 
 
  Hiša, ŠENČUR, 449.000 €, 169,00 m2 cca 2660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.nepremicnina.si

Predstavljamo vam krajno hišo oz. enoto trojčka v prijetnem in mirnem Sajovčevem naselju v Šenčurju. .

 
 
 
  Zemljišče, SEMIČ, 16.000 €, 969,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SEMIČ, pod magistralo, v k.o. Kot, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 969,00 m2. Zemljišče je po namenski rabi stavbno (razpršena poselitev) - oznaka A in drugo kmetijsko zemljišče - oznaka K2, namenska raba: bivanje - stanovanja, občasno bivanje, kmetije z dopolnilnim dejavnostmi,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Šiška, 1.500.000 €, 1500,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Prodamo proizvodne prostore, ki se nahajajo v 1. nadstropju poslovne stavbe v industrijski coni v Stegnah. Prostori so trenutno v uporabi kot proizvodni prostori, manjši del pa ima urejene pisarne. Prostori se lahko tudi uredijo za drugo namembnost. Imajo velik potencial za preureditev....

 
 
 
  Hiša, PONOVIČE, 350.000 €, 280,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

280 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2019, 1.215 m2 zemljišča, P+1+M, Ob potočku, na sončni legi, v manjšem zaselku hiš, prodamo prostorno dvostanovanjsko hišo z velikim tlakovanim dvoriščem in v letu 2025 montirano sončno elektrarno (11,6 kW - net metering). Večje....

 
 
 
  Hiša, ŽEJE PRI KOMENDI, 539.000 €, 259,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.04.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Žeje pri Komendi se prodaja samostojna hiša, zgrajena l. 1988 in obnavljana l.2012. Stoji na zemljišču 1066 m² na robu vasi. Obsega K+P+M. Do avtocestnega priključka Kranj-Ljubljana je le 5 minut vožnje, do Ljubljane ali Kranja pa samo 20 minut. Hiša obsega 2 stanovanjski....

 
 
 
  Hiša, ZBILJE, 608.000 €, 181,00 m2 cca 3360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.kumi.si

Novogradnja dvojček KONČNA ENOTA , katera meji na nezazidljivo gozdno zemljišče ( ENOTA 3B ) v izmeri 181m² , kateri stoji na parceli 330m² , predviden zaključek gradnje sredina leta 2026. Hiša se nahaja na edinstveni lokaciji , na robu zazidljivosti v neposredni bližini gozda in....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, Center, 258.000 €, 108,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.nepremicnina.si

Prodamo krajno vrstno hišo, ki se nahaja v centru mesta Kranj, na Tomšičevi ulici. .

 
 
 
  Hiša, BISTRICA PRI TRŽIČU, 139.000 €, 68,60 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.mp-projekt.si

Bistrica pri Tržiču – prodamo prijetno manjšo vrstno hišo 68,6 m², z garažo in parcelo 61m 2 . Na mirni in sončni lokaciji v Bistrici pri Tržiču je naprodaj funkcionalna, vzdrževana vrstna hiša skupne izmere 68,6 m² (bivalni del 49,9 m² , garaža 18,7 m² ) s pripadajočo parcelo 61....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE MALENCE, 13.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2024.,

www.kumi.si

Ravno zemljišče po namenski rabi kmetijsko zemljišče K2. Na voljo je več parcel, vsaka obsega cca. 2000m², možnost nakupa samo posamezne parcele ali več parcel skupaj. Vsega skupaj na voljo 22.189m². Meje zemljišča so znane in urejene. Izjemna priložnost za tiskega, ki vidi poslovni....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 135.000 €, 540,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela se nahaja na robu naselja, ima odprt pogled na koprski zaliv. Dostop je z asfaltirane javne poti, komunalna infrastruktura je ob parceli, meje so urejene. Predvidena je gradnja stanovanjskega objekta etažnosti K+P+1, uporabne površine 245m2 v treh etažah. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 130.000 €, 46,00 m2 cca 2830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Popolnoma opremljeno, komfortno .

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 739.000 €, 394,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na izjemni lokaciji na vrhu Sežane, z odprtim pogledom na mesto in vse do Tržaškega zaliva, je naprodaj vseljiva samostojna enonadstropna hiša z mansardo, delno podkletena in primerna tudi za ureditev dveh ločenih stanovanj. .

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠKA SLATINA, 150.000 €, 13263,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.07.2025.,

www.indomio.si

13.263 m2, zazidljiva, gozd, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Zazidljivo zemljišče se nahaja na hribčku v bližini centru mesta Rogaška Slatina na sončni in mirni lokaciji s prekrasnim pogledom na naravo in okolico. Skupna izmera zemljišča je 13.263 m2 Za izgradnjo enostanovanjske hiše....

 
 
 
  Hiša, PRIMSKOVO, 245.000 €, 208,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.06.2017.,

www.mp-projekt.si

Na izvrstni lokaciji na Primskovem , le nekaj minut hoje do vrtca, šole in lokalne trgovine ter nekaj minut vožnje do nakupovalnega središča, centra Kranja ter prav toliko do avtocestnega uvoza, prodamo sodobno oblikovano, energetsko varčno in do zadnjega detajla premišljeno enoto....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJE BITNJE, 360.000 €, 149,80 m2 cca 2400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.nepremicnina.si

Kranj - Zgornje Bitnje, prodamo polovico hiše na lepi, mirni lokaciji. .

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 55.000 € na 47.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 47.000 €, 3531,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2025 - 55.000 €
23.04.2026 - 47.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela (3.531 m2) v čudoviti vasici Korte, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji. Trenutno je na parceli 19 oljk. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 463-504 (od skupaj 811)

<< <8 9 10 11 12 13 14 15 16 17> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!