• GoHome Professional
nepremičnine SLOVENIJA cena zrasla - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine SLOVENIJA cena zrasla - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine SLOVENIJA cena zrasla

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija cena zrasla" je bilo najdenih 51 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.912 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 200 m2
    • 240 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eur
    • do 120000 eur (povprečna cena)
    • do 150000 eur
    • do 1200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
+4%

Spremembe cen iz 119.000 € na 124.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, HRPELJE, 124.000 €, 678,00 m2 cca 180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 119.000 €
16.04.2026 - 124.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

678 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 124.000,00 EUR Na odlični lokaciji, prodamo osončeno parcelo. Zemljišče je umeščeno na koncu vasi, v bližini sprehajalnih poti in gozda. Pridobljeno je že gradbeno dovoljenje za gradnjo enostanovanjske hiše, v kratkem, pa bo do....

 
 
 
 
+9%

Spremembe cen iz 119.000 € na 130.000 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, STRAŽA, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.08.2025 - 138.000 €
09.10.2025 - 145.600 €
05.02.2026 - 125.000 €
19.02.2026 - 119.000 €
19.03.2026 - 130.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

52 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1954, adaptirano l. 2025, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR STRAŽA, Pod Srobotnikom, prodamo popolnoma prenovljeno dvosobno stanovanje, v skupni izmeri 52,00 m2, v II. nadstropju večstanovanjske stavbe zgrajene l. 1954. Stanovanje obsega: vhod, dnevna soba,....

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 50.000 € na 53.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, KASAZE, 53.000 €, 785,00 m2 cca 70 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.03.2026 - 50.000 €
14.04.2026 - 53.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

785 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V kraju Kasaze se prodaja stavbno zemljišče za gradnjo enostanovanjske hiše. Zemljišče je trenutno zaraščeno .Zemljišče je komunalno opremljeno dostop po asfaltirani cesti, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR V kolikor vas zanima omenjena parcela vam....

 
 
 
 
+39%

Spremembe cen iz 18.000 € na 25.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, SEVNICA, 25.000 €, 27,00 m2 cca 930 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

23.01.2025 - 18.000 €
09.04.2026 - 25.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

27,5 m2, zidan, zgrajen l. 1987, 2.100 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Šmarješke Toplice, Zbure, Otavnik, prodamo zidanico, velikosti 27,50 m2, zgrajen l. 1987, zasnovane v dveh etažah, K + M. Zemljišče obsega cca. 2.100,00 m2 površine, vzhodna lega, v naravi zemljišče....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 420.000 € na 450.000 € z dne 01.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, NOVO MESTO, 450.000 €, 421,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.03.2026 - 420.000 €
01.04.2026 - 450.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2026.,

www.indomio.si

421 m2, samostojna, zgrajena l. 1986, adaptirana l. 2000, 1.423 m2 zemljišča, K+P+M, izredno lepo vzdrževana, prostorna hiša na mirni in sončni lokaciji, z velikim vrtom, ob reki Krki, 3 km oddaljena od centra Novega mesta, vseljiva takoj brez investicijskih vlaganj, prodamo. Cena:....

 
 
 
 
+2%

Spremembe cen iz 45.000 € na 46.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, ŠENTJERNEJ, 46.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 45.000 €
16.04.2026 - 46.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

49 m², bivalen, zgrajen l. 1976, 679 m² zemljišča, na sončni legi, v neokrnjeni naravi, z lepim razgledom, brez bližnjih sosedov, z gradbenim dovoljenjem in hišno številko, primerno za občasno ali stalno bivanje, prodamo. Cena: 46.000,00 EUR Lokacija : na sončni lokaciji v čistem,....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 420.000 € na 450.000 € z dne 02.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, NOVO MESTO, 450.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.02.2026 - 420.000 €
02.04.2026 - 450.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

421 m², samostojna, zgrajena l. 1986, adaptirana l. 2000, 1.423 m² zemljišča, K+P+M, izredno lepo vzdrževana, prostorna hiša na mirni in sončni lokaciji, z velikim vrtom, ob reki Krki, 3 km oddaljena od centra Novega mesta, vseljiva takoj brez investicijskih vlaganj, prodamo. Cena:....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 28.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 80.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.12.2025 - 90.000 €
10.03.2026 - 16.500 €
13.03.2026 - 35.000 €
20.03.2026 - 0 €
14.04.2026 - 53.000 €
17.04.2026 - 75.000 €
28.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Prodaja se hektar zemljišča (9.865 m 2 ) v k.o. BELA CERKEV (Občina Šmarješke Toplice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, urejen dostop. .

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 28.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, ŠENTJERNEJ, 80.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 13.000 €
23.01.2026 - 0 €
30.01.2026 - 30.000 €
06.03.2026 - 16.500 €
13.03.2026 - 35.000 €
20.03.2026 - 0 €
14.04.2026 - 53.000 €
17.04.2026 - 75.000 €
28.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

VELIKI BAN, k.o. 1336 Orehovec , prodamo delno kmetijsko in delno gozdno zemljišče, v izmeri 12.145,00 m 2 . Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot delno gozdno in delno kmetijsko zemljišče. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-51 (od skupaj 52)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.