• GoHome Professional
nepremičnine SLOVENIJA luksuzno pritličje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine SLOVENIJA luksuzno pritličje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine SLOVENIJA luksuzno pritličje

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija luksuzno pritličje" je bilo najdenih 10 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.590 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 360 m2
    • do 440 m2
    • 440 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 440 m2
    • 530 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eur
    • do 230000 eur (povprečna cena)
    • do 280000 eur
    • do 2300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 460.000 €, 81,00 m2 cca 5680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2025.,

www.indomio.si

81,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2003, pritličje, Luksuzno bivanje v Kranjski Gori - kjer se prefinjenost sreča z naravo, prodamo. Cena: 460.000,00 EUR Predstavljamo vam elegantno trisobno stanovanje, ki združuje vrhunsko oblikovanje, udobje in neprekosljivo lokacijo v središču Kranjske....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

4,5-sobno duplex atrijsko stanovanje (120 m2) ?? Vseljivost: od 1. julija dalje (ogledi možni od januarja 2025) ?? Popolnoma prenovljeno (2022) – nova kuhinja, prenovljeni parketi, novo pohištvo po meri, nova notranja vrata, električna napeljava, LED luči, 3 klimatske naprave, električne....

 
 
 
  Zemljišče, SVETINA, 790.000 €, 3034,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2024.,

www.indomio.si

3.034 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR PRODAMO ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE Z GD. 3.034 m2, – RAZKOŠNA INDIVIDUALNA HIŠA ali POČITNIŠKI OBJEKT NA HRIBU, ODMAKNJENI OD VRVEŽA, V OSRČJU NARAVE! Vrhunska priložnost za oddih v popolni zasebnosti in naravnem okolju! Prodamo zemljišče....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine slovenija luksuzno pritličje'
680.000 €
1.480.000 €
350.000 €
 
-14%

Spremembe cen iz 799.999 € na 690.000 € z dne 10.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BENEDIKT, 690.000 €, 755,00 m2 cca 910 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.03.2026 - 799.999 €
10.04.2026 - 690.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

755,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1700, 11.069 m2 zemljišča, K+P+M, Na eni izmed najlepših lokacij v Benediktu, kjer se stikata mir podeželja in bližina vse potrebne infrastrukture, stoji ta prostrana domačija, ki nudi unikaten življenjski in investicijski potencial. Nepremičnina....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 739.000 €, 313,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.01.2025.,

www.indomio.si

313 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, adaptirana l. 2014, 1.250 m2 zemljišča, K+P+1, V središču Rogaške Slatine je na manjšem hribu na voljo čudovita samostojna družinska hiša, ki združuje sodobno udobje z bližino narave. S parcele, obdane z visokimi drevesi, se odpirajo lepi, odprti....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 2.300.000 €, 428,00 m2 cca 5370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

428 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, 1.472 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 2.300.000,00 EUR Ekskluzivna nepremičnina - vila z čudovitim razgledom na morje na večjem zemljišču s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za gradnjo dodatne vile – Bernardin, Portorož Na eni najbolj prestižnih....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 1.950.000 €, 444,00 m2 cca 4390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

444 m2, samostojna, adaptirana l. 2024, 1.050 m2 zemljišča, Vrhunska Moderna Vila v Maliji nad PortorožemNeprecenljiva priložnost za nakup luksuzne vile z osupljivim razgledom na Piranski zaliv, prodamo. Cena: 2.300.000,00 EUR Predstavljamo vam čudovito moderno vilo, ki se nahaja....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKE KONJICE, 1.480.000 €, 660,00 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

660,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1999, adaptirana l. 2021, 3.450 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.480.000,00 EUR LUKSUZNA VILA Z LOČENIM STANOVANJEM, BAZENOM IN ZAZIDLJIVO PARCELO Na sončni in mirni lokaciji Slovenskih Konjic, le 800 metrov od mestnega središča, kjer se stik narave....

 
 
 
  Hiša, PONGRAC, 347.000 €, 465,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

465,2 m2, samostojna, zgrajena l. 2007, 602 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 347.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji edinstvene hiše graščinskega tipa v Pongracu. Hiša je grajena leta 2007, ima tri etaže (K+P+1) v skupni velikosti 465,20 m2 bruto tlorisne površine (143,30 m2 bivalne površine).....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 95.000 €, 40,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.si

40 m2, prostor za storitve, ambulanta, zgrajen l. 1970, adaptiran l. 2020, P/1 nad., prodamo. Cena: 95.000,00 EUR V Celje prodamo vrhunsko opremljen in popolnoma adaptiran poslovni prostor, primeren za izvajanje kozmetičnih, wellness in lepotnih storitev. Salon je v velikosti 40 m²....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!