• GoHome Professional
nepremičnine SLOVENIJA moderno - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine SLOVENIJA moderno - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine SLOVENIJA moderno

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija moderno" je bilo najdenih 123 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.565 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 180 m2
    • 220 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eur
    • do 220000 eur (povprečna cena)
    • do 260000 eur
    • do 2200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KAMNIK, 348.000 €, 118,00 m2 cca 2950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

118,4 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1997, adaptirano l. 2024, Posredujemo pri prodaji prostornega, svetlega in opremljenega 4-sobnega stanovanja skupaj s poslovnim prostorom na odlični lokaciji v Kamniku, na Duplici. Poslovnemu prostoru je možno spremeniti namensko rabo ter ga spremeniti....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 195.000 €, 61,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

61,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2022, 1. nad., Svetlo in prenovljeno 2-sobno stanovanje na Taboru, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Svetlo in prenovljeno 2-sobno stanovanje na Taboru Na Ljubljanski ulici v Mariboru posredujemo pri prodaji prenovljenega in opremljenega....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 690.000 €, 162,00 m2 cca 4260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

162 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2007, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR EKSKLUZIVNO PENTHAUS STANOVANJE V KOPRU – VAŠ SANJSKI DOM S POGLEDOM NA MORJE IN ALPE Predstavljamo vam luksuzno 162 m² veliko penthaus stanovanje na prestižni lokaciji Koper, kjer se združujejo sodobni komfort, naravna....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 299.500 €, 285,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

285 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 1.157 m2 zemljišča, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 299.500,00 EUR Dobrodošli v hiši, kjer se PROSTOR sreča z MOŽNOSTMI 285m² hiše + 80m² gospodarskega poslopja + 1157m² zemljišča = Vaš prihodnji LifeStyle....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 500.000 €, 109,00 m2 cca 4590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2025.,

www.indomio.si

109,6 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1701, adaptirano l. 2017, M/3 nad., prodamo. Cena: 500.000,00 EUR V starem mestnem jedru, na Gornjem trgu 10, s pogledom na Ljubljanski grad in samo streljaj od Plečnikove tržnice ter Tromostovja, prodamo popolnoma opremljeno 4-sobno stanovanje, primerno....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 760.000 €, 345,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.08.2025.,

www.indomio.si

345 m2, samostojna, zgrajena l. 2009, 1.242 m2 zemljišča, K+P+1, V zaledju slovenske Istre prodamo novejšo in moderno zasnovano hišo odprte prostorske razporeditve z dvema apartmajema in bazenom, na mirnem in s trtami obdanem predelu, zgolj 15 km od Kopra ter 20 km od Portoroža. Nova,....

 
 
 
  Stanovanje, DOB, 478.000 €, 175,00 m2 cca 2730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

175,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1974, adaptirano l. 2009, 1/2 nad., Posredujemo pri prodaji prostornega, opremljenega in moderno zasnovanega stanovanja v naselju Dob v občini Domžale. Stanovanje se prodaja skupaj s pripadajočim zemljiščem, ki v naravi predstavlja ograjen vrt z zelenico....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 67.500 €, 31,00 m2 cca 2180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

31 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1880, Očarljivo stanovanje v središču Trbovelj, prodamo. Cena: 67.500,00 EUR Nizki obratovalni stroški Svoj števec za porabo vode, elektrike. link do videa na: https://www.youtube.com/watch?v=glz9yow79GI Kabelska, upravnik mesečni strošek le okoli 16 eur,....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Pobrežje, 279.000 €, 171,00 m2 cca 1630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

171,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2024, 224 m2 zemljišča, takoj vseljiva, odlična lokacija, medgeneracijsko bivanje, okna in vhodna vrata prenovljena, ogrevanje na pelete centralno, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR MARIBOR-POBREŽJE-Zrkovska cesta 112 Na odlični lokaciji....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 67.500 €, 32,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.01.2026.,

www.indomio.si

32 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2020, 1/2 nad., Enosobno stanovanje, prodamo. Cena: 67.500,00 EUR Nizki obratovalni stroški Svoj števec za porabo vode, elektrike. Kabelska, upravnik mesečni strošek le okoli 16 eur, ogrevanje na elektriko, možnost priklopa kamina, pripada....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 680.000 €, 107,00 m2 cca 6360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

107,7 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2011, adaptirano l. 2024, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR MODERNO 4-SOBNO ATRIJSKO STANOVANJE NA MIRNI LOKACIJI, 107,7 m², 2 PARKIRNI MESTI Na mirni in zeleni lokaciji na Vrhovcih prodamo prostorno, svetlo in opremljeno 4-sobno atrijsko stanovanje. Nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 67.500 €, 32,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.12.2025.,

www.indomio.si

32 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1880, Očarljivo stanovanje v središču Trbovelj, prodamo. Cena: 67.500,00 EUR Nizki obratovalni stroški Svoj števec za porabo vode, elektrike. Vdeo na: https://www.youtube.com/watch?v=-fv03sKHqGI Kabelska, upravnik mesečni strošek le okoli 16 eur, ogrevanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOSEZE, 3.980.000 €, 2000,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

2.000 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 2006, 1.448 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 3.980.000,00 EUR EDINSTVENA PRILOŽNOST: POSLOVNA STAVBA V SREDIŠČU LJUBLJANE Iščete strateško lokacijo za vaše podjetje ali naložbo? Vaša iskanja so končana. Predstavljamo vam odlično pozicionirano poslovno....

 
 
 
  Hiša, DUTOVLJE, 696.300 €, 316,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.12.2025.,

www.indomio.si

316,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2010, 626 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 696.300,00 EUR DUTOVLJE – Samostojna hiša 316 m², bazen, sončna elektrarna, mirna lokacija. Prodamo moderno, prostorno in izredno dobro vzdrževano samostojno hišo v mirnem naselju ob gozdu. Odlična sončna lega,....

 
 
 
  Hiša, PREBOLD, 280.000 €, 567,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

567,6 m2, dvojček, zgrajen l. 1966, 701 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Novemu kupcu sta na voljo 2 objekta z ločenima vhodoma, tudi 2 hišni številki. V račun je možno vzeti stanovanje v Žalcu z okolico garsonjera ali enosobno. Prva hiša na levi- vzhodni strani je letnik....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 325.000 €, 62,00 m2 cca 5240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

62 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1983, adaptirano l. 2019, 5/10 nad., Na odlični lokaciji prodamo sodobno opremljeno 2-sobno stanovanje, prodamo. Cena: 325.000,00 EUR Prodamo izjemno svetlo in zelo prijetno 2-sobno stanovanje v skupni velikosti 62 m². Nahaja se v 5. nadstropju desetnadstropnega....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 323.000 €, 87,00 m2 cca 3710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

87,1 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2007, 1. nad., prodamo. Cena: 323.000,00 EUR PRODAMO MODERNO STANOVANJE S PARKIRNIM MESTOM V GARAŽNI HIŠI! V urejenem in sodobnem stanovanjskem objektu v Sežani prodamo, prijetno, svetlo in funkcionalno stanovanje, ki vas bo navdušilo z odlično razporeditvijo....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 135.000 €, 63,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

63 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1880, 1/2 nad., 2 stanovanji drugo poleg drugega, lahko povežeš v 1 stanovanje, investicija, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Nizki obratovalni stroški Svoj števec za porabo vode, elektrike za vsako stanovanje posebej. Kabelska, upravnik mesečni strošek le....

 
 
 
  Hiša, ŠALOVCI, 850.000 €, 280,00 m2 cca 3040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.indomio.si

280 m2, samostojna, zgrajena l. 2016, 15.107 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 850.000,00 EUR Luksuzna Počitniška Koča z Ogromno Parcelo in Odlična Investicijska Priložnost Cena: 850.000 EUR Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup luksuzne počitniške koče, ki se nahaja v čudovitem....

 
 
 
  Hiša, DOGOŠE, 379.000 €, 157,00 m2 cca 2410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

157,9 m2, samostojna, zgrajena l. 2016, prodamo. Cena: 379.000,00 EUR Ekskluzivna ponudba: Novejša samostojna hiša na mirni lokaciji v Dogošah Na elitni in mirni lokaciji na robu naselja Dogoše (Maribor) posredujemo pri prodaji sodobne samostojne hiše, zgrajene leta 2016. Nepremičnina....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Črnuče, 495.000 €, 79,00 m2 cca 6270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

79,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2022, adaptirano l. 2023, 45 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 495.000,00 EUR ZA PRODAJO JE NA VOLJO MODERNO DUPLEKS STANOVANJE Z ATRIJEM Na izjemni lokaciji, v neposredni bližini vse pomembne infrastrukture, je na voljo čudovito zasnovano dupleks stanovanje....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 450.000 € na 399.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PARECAG, 399.000 €, 786,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 450.000 €
08.05.2026 - 399.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

786 m2, zazidljiva, Na izjemni lokaciji v Parecagu, nad Portorožem, prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 786 m2, z že pridobljenim gradbenim dovoljenjem za izgradnjo prestižne samostojne vile.Projekt predvideva moderno zasnovano luksuzno vilo skupne površine 500 m2, razporejeno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 189.900 €, 49,00 m2 cca 3880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

49,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2024, 1/3 nad., prodamo. Cena: 189.900,00 EUR Maribor, Smetanova: prodamo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v centru mesta Maribor. V samem centru mesta Maribor, le malenkost stran od srednjih šol in fakultet, se nahaja povsem prenovljeno....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 325.000 €, 62,00 m2 cca 5240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

62 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1983, adaptirano l. 2019, 5/10 nad., Na odlični lokaciji prodamo lepo, sodobno opremljeno 2-sobno stanovanje, prodamo. Cena: 325.000,00 EUR Prodamo prijetno 2-sobno stanovanje v skupni velikosti 62 m². Nahaja se v 5. nadstropju desetnadstropnega urejenega....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 565.000 €, 133,00 m2 cca 4250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

133,4 m2, dvojček, zgrajen l. 2008, prodamo. Cena: 565.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dvojčka v Ljubljani (Rudnik) Za prodajo je na voljo prijeten in moderen dvojček, ki združuje prostornost, funcionalnost in domačnost. Dvojček nahaja se na odlični in mirni lokaciji na obrobju....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 1.080.000 €, 235,00 m2 cca 4600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

235,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2016, 1.033 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 1.080.000,00 EUR Moderna vila se nahaja na odlični lokaciji v urejenem naselju hiš. Od središča zdraviliškega jedra Rogaške Slatina je oddaljena le 1km, v neposredni bližini pa se nahaja vsa potrebna infrastruktura....

 
 
 
  Hiša, KAMNIK, 1.030.000 €, 340,00 m2 cca 3030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

340 m2, samostojna, zgrajena l. 2018, 994 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.030.000,00 EUR EKSLUZIVNA MODERNA VILA V PREMIUM LOKACIJI KAMNIKA – VAŠ SANJSKI DOM Predstavljamo vam izjemno arhitekturno hišo, zgrajeno leta 2018, ki združuje vrhunsko kakovost, sodoben dizajn in idealno lokacijo....

 
 
 
  Hiša, PETROVČE, 370.000 €, 216,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2026.,

www.indomio.si

216,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, adaptirana l. 2014, 169 m2 zemljišča, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 370.000,00 EUR Hiša, ki proizvaja elektriko. 302m² + 886m² parcele + 44kW solarna elektrarna = Nepremičnina, ki bo delala za vas.....

 
 
 
  Hiša, PRESERJE PRI RADOMLJAH, 610.000 €, 216,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

216,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 478 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 610.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PONUDBA: Sodobna hiša v idiličnih PRESERJE PRI RADOMLJAH Lokacija: PRESERJE PRI RADOMLJAH urejeno in privlačno naselje Površina parcele: 478 m² Stanovanjska površina: 216,6 m² Leto....

 
 
 
  Hiša, DRAGOČAJNA, 588.000 €, 166,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

166 m2, dvojček, zgrajen l. 2016, 358 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 588.000,00 EUR SODOBNA DRUŽINSKA HIŠA S ČUDOVITIM RAZGLEDOM NA ALPE Lokacija: Dragočajna (blizu vseh potrebščin, a v mirnem okolju) Parcela:358 m² | Stanovanjska površina:166 m² | Leto izgradnje: 2016. NESKLADNA GRADNJA....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 520.000 €, 82,00 m2 cca 6340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

82,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1993, adaptirano l. 2024, 4/5 nad., V Luciji prodamo obnovljeno 3-sobno stanovanje z vrhunsko opremo in zastekljenim balkonom v stavbi z dvigalom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 520.000,00 EUR V Luciji prodamo prostorno in svetlo 3-sobno stanovanje,....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 59.840 € na 57.500 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, CELJE, 57.500 €, 35,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.02.2026 - 59.840 €
24.02.2026 - 57.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

35,2 m2, pisarna, zgrajena l. 2006, 4/5 nad., odlična lokacija, parkiranje v bližini objekta, prijeten in svetel poslovni prostor, urejen poslovni objekt, bližina centra mesta in nakupovalnih središč, cca 3 km do avtocestnega priključka, prodamo. Cena: 57.500,00 EUR V bližini centra....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 210.000 €, 83,00 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

83,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2003, adaptirano l. 2025, mansarda, naprodaj moderno stanovanja v objektu platana, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR Na odlični in iskani lokaciji prodamo svetlo, prostorno in moderno mansardno stanovanje, ki se nahaja v poslovno-stanovanjskem objektu Platana.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 115.000 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

40,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, adaptirano l. 2022, 3. nad., Prodamo prenovljeno 1-sobno stanovanje na mirni in zeleni lokaciji na Pobrežju, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Iščete svoj prvi dom ali varno investicijsko priložnost na zanimivi lokaciji v Mariboru? Predstavljamo vam....

 
 
 
 
+4%

Spremembe cen iz 228.000 € na 238.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, BREŽICE, 238.000 €, 79,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.01.2026 - 228.000 €
23.04.2026 - 238.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

79,85 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1985, adaptirano l. 2026, 1/2 nad., VILA URBANA, nov projekt v Brežicah. Enkratna priložnost za prostorno 3 sobno stanovanje v prvem nadstropju hiše, ki bo v celoti obnovljena in bo v naravi ponujala 3 moderno zasnovana stanovanja z urejeno okolico,....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 315.000 €, 901,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

901 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 315.000,00 EUR ZAZIDLJIVA PARCELA V VANGANELU Z GRADBENIM DOVOLJENJEM Se želite izogniti dolgotrajnim birokratskim postopkom in takoj pričeti z gradnjo svojega novega doma? Prodamo sončno zemljišče v Vanganelu, ki....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELENJE, 209.900 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321068-30 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prepoznavnega velenjskega gostinskega lokala, ki je bil nekoč pizzeria. Nahaja se na imenitni, frekventni in mirni lokaciji (peš cona) na moderno zasnovanem mestnem trgu. Lociran je v lepo prenovljeni....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 850.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2020.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490151040-18 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji, v središču industrijske cone Maribor - Tezno, je naprodaj moderna poslovno stanovanjska stavba, z lastnim, ograjenim parkiriščem. Objekt, grajen leta 2002, obsega dve etaži, pritličje in....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, Center, Po dogovoru cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-30 Ogled oglasa na strani ponudnika Poslovni prostori, v poslovno stanovanjskem kompleksu Solis, na izjemni lokaciji v središču mesta. V sami bližini promenade, parka, tržnice, starega mestnega jedra in upravnega središča, upravne enote… Poslovni prostori v skupni....