• GoHome Professional
nepremičnine SLOVENIJA novogradnja - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine SLOVENIJA novogradnja - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine SLOVENIJA novogradnja

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija novogradnja" je bilo najdenih 62 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.948 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eur
    • do 220000 eur (povprečna cena)
    • do 270000 eur
    • do 2200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, LJUBLJANA, Šmarna Gora, 790.000 €, 2006,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

2.006 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zanimivo kaj ljudje tako v življenju vse kupujemo. Čevlje, tekstil, avtomobile, celo življenje cigaret in alkohola, plastiko, ki bo ležala v naravi in dnu oceanov še sledečih 1000 let, dopust, storitve in naklonjenost drugih ljudi.. vse živo.....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, RUŠE, 395.000 €, 512,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

512 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1850, adaptiran l. 1987, 1.850 m2 zemljišča, RUŠE - center, priložnost za investitorje. Ekskluzivno v prodaji poslovno-stanovanjska stavba, z malo tržnico, gospodarskim poslopjem, na zazidljivi parceli skupne velikosti 1.850 m2. Primerno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SEŽANA, 357.000 €, 466,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.07.2025.,

www.indomio.si

466 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1974, 1.538 m2 zemljišča, trgovina - delavnica / skladišče - novogradnja območje centralnih dejavnosti, prodamo. Cena: 357.000,00 EUR Večnamemben poslovni prostor na robu vasi Križ pri Sežani TRGOVINA - DELAVNICA / SKLADIŠČE - NOVOGRADNJA Npremičnino....

 
 
 
  Stanovanje, RADENCI, 258.620 €, 118,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2025.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje, Pomurska – Radenci, novogradnja, drugo nadstropje (2/6) v stanovanjski soseski treh blokov, skupna površina 118,84 m2, površina stanovanja 72,65 m2 + 41,82 m2 balkona v enoti C. Stanovanju pripada še samostojna in zaprta shramba površine 4,37 m2 in parkirno mesto....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČREŠNJEVEC OB BISTRICI, 155.000 €, 53,00 m2 cca 2930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

53,9 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1958, 10.200 m2 zemljišča, bistrica ob sotli, trebče, pomožni kmetijski del stavbe z gradbenim dovoljenjem, zemljišče zazidljivo + kmetijsko, prodamo. Cena: 155.000,00 EUR V neposredni bližini naselja Trebče - BISTRICA OB SOTLI, 150 m od glavne....

 
 
 
  Hiša, KOČEVJE, 185.000 €, 154,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2024.,

www.indomio.si

154 m2, samostojna, adaptirana l. 2023, 817 m2 zemljišča, Unikatna gozdna koča na Stojni pod Gradom Fridrihštajn, prodamo. Cena: 225.000,00 EUR Ponujamo vam priložnost, da postanete lastnik te čudovite gozdne koče, ki se nahaja v neposredni bližini mogočnega Gradu Fridrihštajn. Ta....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 465.000 € na 490.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, ZGORNJE ŠKOFIJE, 490.000 €, 134,00 m2 cca 3660 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.03.2026 - 465.000 €
05.05.2026 - 490.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

134 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2025, 1. nad., V Zgornjih Škofijah prodamo svetlo in funkcionalno zasnovano 4-sobno stanovanje v celoti obnovljeno v dvostanovanjski hiši. Leta 2025 obnovljena celotna stavba. Stanovanje v 1. nadstropju obsega 91 m2 neto površine ter....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTORE, 104.610 €, 1902,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.indomio.si

1.902 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 55,00 EUR/m2 Zazidljivo zemljišče z vsemi priključki v bližini — priložnost za gradnjo doma po meri Na prodaj je zazidljivo zemljišče velikosti 1.902 m², ki se nahaja v Pružinski vasi, občina Štore v naselju z vso potrebno infrastrukturo v bližini.....

 
 
 
  Stanovanje, RADENCI, 161.659 €, 70,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

2-sobno stanovanje, Pomurska – Radenci, novogradnja, pritličje (0/6) v stanovanjski soseski treh blokov, skupna površina 70,20 m2, površina stanovanja 34,50 m2, atrij 32,00 m2, shramba 3,70 m2 in parkirno mesto v kletni garaži. Cena: 161.659,36 EUR z DDV. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
  Hiša, LENDAVA, 155.000 €, 58,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

Hiša dvojček (novogradnja), Pomurska – Lendava, začetek gradnje oktober 2025, bivalna površina 57,70 m2, terasa 15,00 m2, zemljišče 424,00 m2, predvidena vselitev v drugi polovici leta 2026. Cena: 155.000 EUR + DDV. Predstavljamo vam drugo fazo projekta sodobno zasnovanih osmih hiš....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTNIK, 47.000 €, 2819,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

2.819 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V občini Hrastnik imate na voljo večjo parcelo za gradnjo stanovanjske hiše. Parcela je komunalno opremljena. Na parceli je Elektrika, kanalizacija, voda, plin. Poleg navedenega imate za poletje primerno brunarico za preživljanje prostih uric....

 
 
 
  Hiša, KOŠTABONA, 316.000 €, 236,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

236 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 1996, 224 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 316.000,00 EUR V Koštaboni prodamo istrsko hišo z dvoriščem in dodatnim objektom V mirni in avtentični istrski vasi Koštabona prodamo vrstno hišo, ki stoji kot zadnja v nizu in nudi več zasebnosti....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 220.628 €, 95,00 m2 cca 2320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 95,14 m2, od tega 6,99 m2 shramba. Cena: 220.628,27 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v prvem nadstropju....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 254.000 € na 239.000 € z dne 31.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MURSKA SOBOTA, 239.000 €, 246,00 m2 cca 970 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.08.2025 - 286.000 €
03.10.2025 - 254.000 €
31.03.2026 - 239.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.indomio.si

246,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, 849 m2 zemljišča, investicijska priložnost - murska sobotahiša v centru mesta + 2 gradbeni parceli.možnost več stanovanj, poslovne dejavnosti ali novogradnje.odlična lokacija, urejen vrt in velik potencial za investitorje.ne zamudi redke priložnosti....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 245.000 €, 77,00 m2 cca 3180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

77 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1975, dobrodošli v stanovanju, kjer sonce vzhaja in zahaja - kar na vaših balkonih, prodamo. Cena: 245.000,00 EUR 77 m² + 2 balkona (vzhod & zahod) + klet = ravno prav prostora za življenje, ki diha. LOKACIJA: Kidričeva, Žalec – v centru in vse na dosegu,....

 
 
 
  Stanovanje, RADENCI, 174.842 €, 43,00 m2 cca 4070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

2-sobno stanovanje, Pomurska – Radenci, novogradnja, P./6. nad., v stanovanjski soseski treh blokov, skupna površina 77,90 m2, površina stanovanja 43,80 m2, balkon 29,10 m2, shramba 5,00 m2 in parkirno mesto v kletni garaži. Cena: 174.842,62 EUR z DDV. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 260.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.02.2024.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

105 m², dvojček, novogradnja - zgr. l. 2024, 150 m² zemljišča, dobro prometno dostopna lokacija na robu mesta, prevzem je možen takoj, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Hiša se prodaja zgrajena do 3. podaljšane gradbene faze z urejeno okolico (fasada, okna, vhodna vrata, priključki) Izolacijska....

 
 
 
  Stanovanje, RADENCI, 161.659 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

70,2 m², 2-sobno, novogradnja - zgr. l. 2024, P/6 nad., zahodna lega, nova sodobna stanovanja na odlični lokaciji v centru zdraviliškega kraja, z razvito urbano infrastrukturo, ki ponuja kakovostno življenje, seznam vseh prostih stanovanj si lahko ogledate na povezavi spodaj, prodamo.....