• GoHome Professional
nepremičnine SLOVENIJA padla cena - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • nepremičnine SLOVENIJA padla cena - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine SLOVENIJA padla cena

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija padla cena" je bilo najdenih 259 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.563 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 200 m2
    • 240 m2
  •  Po ceni
    • do 87000 eur
    • do 100000 eur (povprečna cena)
    • do 130000 eur
    • do 1000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-10%

Spremembe cen iz 499.000 € na 449.000 € z dne 08.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MORAVSKE TOPLICE, 449.000 €, 440,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.01.2026 - 499.000 €
08.04.2026 - 449.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.01.2026.,

www.indomio.si

440 m2, samostojna, zgrajena l. 2002, 1.800 m2 zemljišča, K+P+M, Nadstandardna hiša v Moravskih Toplicah nudi prestižno in udobno bivanje ali odlično investicijsko priložnost. 440 m2 bivalne površine, 3 nadstropja, 9 sob, bazen, garaža, terasa in čudovit razgled. Primerna za večgeneracijsko....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 99.500 € na 85.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ČRENŠOVCI, 85.000 €, 47,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.03.2026 - 99.500 €
08.05.2026 - 85.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

47,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1939, adaptirana l. 2022, 2.655 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR PRODAMO HIŠO Z GOSPODARSKIM POSLOPJEM IN VEČJIM STAVBNIM ZEMLJIŠČEM – ŽIŽKI, OBČINA ČRENŠOVCI V naselju Žižki v občini Črenšovci prodamo stanovanjsko hišo z večjim zemljiščem....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 420.000 € na 390.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 390.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.02.2026 - 420.000 €
16.04.2026 - 390.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

257 m², samostojna, zgrajena l. 1983, adaptirana l. 2014, 2.084 m² zemljišča, prostorna dvostanovanjska hiša na sončni lokaciji, z velikim vrtom, v manjši vasi pod Gorjanci, vseljiva brez investicijskih vlaganj, prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Lokacija: v manjši vasi, z dobro prometno....

 
 
 
 
-22%

Spremembe cen iz 46.000 € na 36.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠENTJERNEJ, 36.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 45.000 €
16.04.2026 - 46.000 €
14.05.2026 - 36.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

49 m², bivalen, zgrajen l. 1976, 679 m² zemljišča, na sončni legi, v neokrnjeni naravi, z lepim razgledom, brez bližnjih sosedov, z gradbenim dovoljenjem in hišno številko, primerno za občasno ali stalno bivanje, prodamo. Cena: 36.000,00 EUR Lokacija : na sončni lokaciji v čistem,....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 480.000 € na 450.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 450.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.12.2025 - 480.000 €
09.04.2026 - 450.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

320 m², samostojna, zgrajena l. 2024, 1.018 m² zemljišča, nova hiša z velikim vrtom, na mirni, sončni lokaciji, na koncu slepe ulice, v bližini centra mesta, z uporabnim dovoljenjem, hišo je potrebno dokončati, prodamo. Cena: 450.000,00 EUR Lokacija: mirna, prometno dobro dostopna....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 208.950 € na 179.100 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NOVO MESTO, 179.100 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 298.500 €
25.11.2025 - 208.950 €
24.03.2026 - 179.100 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.09.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Brod, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 597,00 m2. Po namenski rabi se parcela v celoti nahaja v območju stavbnih zemljišč (stanovanjske površine). Parcela je v rahlem naklonu, sončne, vzhodne lege in je komunalno urejena. .

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 60.000 € na 50.000 € z dne 25.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, BIZELJSKO, 50.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2026 - 60.000 €
25.04.2026 - 50.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

prodam 2 zazidljivi parceli, na parceli je voda + elektrika, do parcele je asfalt Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 253-259 (od skupaj 260)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!