• GoHome Professional
nepremičnine SLOVENIJA pritličje cena zrasla - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine SLOVENIJA pritličje cena zrasla - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine SLOVENIJA pritličje cena zrasla

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija pritličje cena zrasla" je bilo najdenih 10 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.815 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 180 m2
    • do 220 m2
    • 220 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 220 m2
    • 270 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eur
    • do 130000 eur (povprečna cena)
    • do 150000 eur
    • do 1300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
+9%

Spremembe cen iz 750.000 € na 821.000 € z dne 27.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, RAKOVNIK, 821.000 €, 225,00 m2 cca 3650 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.09.2025 - 190.000 €
08.10.2025 - 910.000 €
12.11.2025 - 849.000 €
04.02.2026 - 750.000 €
27.02.2026 - 821.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.09.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša – Ljubljana okolica – Medvode (Rakovnik), novogradnja, zgrajeno l. 2023, P+1, bruto tlorisna površina 224,70 m2, uporabna površina 172,80 m2, bivalni prostor 157,90 m2, shramba 14,90 m2, zemljišče 773,00 m2. Cena: 821.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE....

 
 
 
 
+8%

Spremembe cen iz 420.000 € na 455.000 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, LOGATEC, 455.000 €, 357,00 m2 cca 1280 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.02.2026 - 420.000 €
07.03.2026 - 455.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

357,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 648 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 455.000,00 EUR Lepa mirna lokacija sredi Logatca v bližini skakalnice, trgovskih centrov, avtobusnega postajališča in istočasno travnika in gozda. Hiša odlično izhodišče za aktivno družino, ki je rada v naravi,....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 520.000 € na 545.000 € z dne 24.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, DOMŽALE, 545.000 €, 173,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

23.10.2025 - 520.000 €
24.04.2026 - 545.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.10.2025.,

www.indomio.si

173,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1957, adaptirana l. 2022, 831 m2 zemljišča, Prodamo samostojno hišo v Radomljah. Domžale. 173,9 m2, obnovljeno 2022, parcela je 831 m2, na mirni in zeleni lokaciji v malo prometni ulice, prodamo. Cena: 545.000,00 EUR Prodamo samostojno hišo na mirni....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine slovenija pritličje cena zrasla'
252.451 €
144.000 €
310.000 €
 
+11%

Spremembe cen iz 70.000 € na 77.500 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, ŠOŠTANJ, 77.500 €, 62,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.04.2026 - 70.000 €
23.04.2026 - 77.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

62 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1927, pritličje, prodamo. Cena: 77.500,00 EUR Pritlično stanovanje v centru Šoštanja v bližini Vtrca (100m). Video posnetek na: https://youtu.be/E9jVU5bckf8 Novemu kupcu je na voljo stanovanje ki obsega predprostor, večji prostor s kuhinjo, jedilnico in....

 
 
 
 
+2%

Spremembe cen iz 6.060.385 € na 6.192.132 € z dne 11.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, KRANJ, 6.192.132 €, 26349,00 m2 cca 240 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.02.2026 - 5.796.890 €
06.02.2026 - 6.060.385 €
11.02.2026 - 6.192.132 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

26.349,5 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 235,00 EUR/m2 V Čirčah v Kranju je na voljo urbanistično urejeno zemljišče v izmeri 22.091 m2, na katerem je predvidena izgradnja treh poslovnih stavb max. etažnosti (K)+P+1+M z višino max. 12 m. Vložena je bila pobuda za spremembo OPN-ja, ki....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 218.000 € na 228.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, BREŽICE, 228.000 €, 72,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.01.2026 - 218.000 €
23.04.2026 - 228.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

72,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1984, adaptirano l. 2026, P/2 nad., VILA URBANA, nov projekt v Brežicah. Enkratna priložnost za prostorno 4 sobno stanovanje v pritličju hiše, ki bo v celoti obnovljena in bo v naravi ponujala 3 moderno zasnovana 4 sobna stanovanja z urejeno okolico,....

 
 
 
 
+10%

Spremembe cen iz 99.900 € na 110.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 110.000 €, 240,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.11.2025 - 119.990 €
12.11.2025 - 109.990 €
11.12.2025 - 99.900 €
09.04.2026 - 110.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.10.2025.,

www.indomio.si

240 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2020, 2.292 m2 zemljišča, K+P+M, Predstavljamo vam samostojno hiško, ki se nahaja v prijetnem okolju naselja Sveti Jurij ob Ščavnici. Hiša nudi skupno 240 m2 površine, kar omogoča funkcionalno razporeditev za udobno bivanje, prodamo.....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 420.000 € na 450.000 € z dne 01.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, NOVO MESTO, 450.000 €, 421,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.03.2026 - 420.000 €
01.04.2026 - 450.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2026.,

www.indomio.si

421 m2, samostojna, zgrajena l. 1986, adaptirana l. 2000, 1.423 m2 zemljišča, K+P+M, izredno lepo vzdrževana, prostorna hiša na mirni in sončni lokaciji, z velikim vrtom, ob reki Krki, 3 km oddaljena od centra Novega mesta, vseljiva takoj brez investicijskih vlaganj, prodamo. Cena:....

 
 
 
 
+2%

Spremembe cen iz 45.000 € na 46.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, ŠENTJERNEJ, 46.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 45.000 €
16.04.2026 - 46.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

49 m², bivalen, zgrajen l. 1976, 679 m² zemljišča, na sončni legi, v neokrnjeni naravi, z lepim razgledom, brez bližnjih sosedov, z gradbenim dovoljenjem in hišno številko, primerno za občasno ali stalno bivanje, prodamo. Cena: 46.000,00 EUR Lokacija : na sončni lokaciji v čistem,....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 420.000 € na 450.000 € z dne 02.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, NOVO MESTO, 450.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.02.2026 - 420.000 €
02.04.2026 - 450.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

421 m², samostojna, zgrajena l. 1986, adaptirana l. 2000, 1.423 m² zemljišča, K+P+M, izredno lepo vzdrževana, prostorna hiša na mirni in sončni lokaciji, z velikim vrtom, ob reki Krki, 3 km oddaljena od centra Novega mesta, vseljiva takoj brez investicijskih vlaganj, prodamo. Cena:....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-10 (od skupaj 10)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.